FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 103297 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
15 letnia siostra - sprawa zakończona 
[powiadom znajomego]    
Autor "15 letnia siostra - sprawa zakończona"   

qwasowaty
 Wysłana - 1 marzec 2005 18:57        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

pytanie do wszystkich. co bys zrobil gdybys majac 20 lat, wracajac pewnego dnia do domu uslyszal ciekawe odglosy dochodzace z okna twojego domu, zagladasz i widzisz jak twja 15-letnia siostra uprawia sex z twoim najlepszym kumplem (w wieku 19 lat) na łuzku twoich starych. Co byś zrobil? z siostra jestes bardzo zzyty i zawsze uwazales ja za wzor nastolatki, a twoj kumpel nigdy jeszcze cie nie zawiodl i jestescie najlepszymi kumplami od przedszkola. (twoj kumpel ma dziewczyne)

dzisiaj realista=pesymista

INSOMNIA
 Wysłana - 1 marzec 2005 18:59      [zgłoszenie naruszenia]

a co miales taka sytuacje???

jak tak to wspolczuje

marcov
 Wysłana - 1 marzec 2005 19:00      [zgłoszenie naruszenia]

gdyby ten kolega bylby moim naprawde dobrym kumplem i bym mu ufal to chyba niebylo by w tym nic zlego ale.....musisz sie dowiedzic czy przypadkiem nie robi Twojej siostrze nadzieji a po drugie ma laske wiec cos z tym kumplem nie tak do konca

CTA
bluesuit
 Wysłana - 1 marzec 2005 19:01      [zgłoszenie naruszenia]

Siostre porządnie zjechać, a kumpla za***ać

Ekspert -

Majma
 Wysłana - 1 marzec 2005 19:01      [zgłoszenie naruszenia]

w******l kumplowi, z siostrą bym sobie poważnie porozmawiał
czemu pytasz?czy oby Cie taka sytuacja nie spotkała?

POZDRAWIAM

INSOMNIA
 Wysłana - 1 marzec 2005 19:06      [zgłoszenie naruszenia]

a i po 1 nie ma najlepszych kumpli- to tylko glupia gadka i zludzenie pisze bo wiem

qwasowaty
 Wysłana - 1 marzec 2005 19:06      [zgłoszenie naruszenia]

nom niestety sie przytrafila, i ja tam wparowalem z krzykiem na ustach "co wy kur.. robicie" nom moze troche przesadzilem ale to byl szok,
siostra sie domnie nieodzywa, chyba niema odwagi, i tylko odemnie ucieka, a kumpel jak uciekl tak go niewidzialem, ale to zdazylo sie dzisiaj takze jeszcze jest wszystko swierze. ja sam nic nierozumiem.

dzisiaj realista=pesymista

INSOMNIA
 Wysłana - 1 marzec 2005 19:12      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym wziol najpierw na stolek tego "kumpla"--- a zreszta jaki to tam kumpel jak wiedzial z kim to robim- 19 lat- stary a glupi, za to kurator sciga

Dj_Smalec
 Wysłana - 1 marzec 2005 19:19      [zgłoszenie naruszenia]

życie...Taka akcja potarfi z***ac nawet najlepsze stosunki między ludzkie.Co do najlepszych kumpli ,tacy nie istnieją ,przekonałem sie równiez o tym ,gośc którego znałem 7 lat naprawde przeżyliśmy razem tyle żee 3 ksiązki by mozna o tym napisać ,roz***ał nasze relacje z powodu 120 zł i braku wiary w moje słowo

NASTY Sanchez mierzący 7 Cm...

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 1 marzec 2005 19:26      [zgłoszenie naruszenia]

Smalec to jeszcze nic- moj "najlepszy kumpel" sie obrazil za to że ja zapalilem fajke i browara pilem(z kim innym)
Tak wiec teraz dopiero wiem, że dobrze miec znajomych-ale nie tak zeby ktos byl od kogos uzalezniony- takie jest moje zdanie

Crue
 Wysłana - 1 marzec 2005 19:34      [zgłoszenie naruszenia]

Ale jakto? Wcześniej oni się nie zadawali ze sobą? Twoja siostra nie mówiła o nim jak o kimś najlepszym jak to mają 15-latki w zwyczaju - "On ma 20 lat, jest wspaniały, ma białego konia i zamek na wzgórzu, zrobię dla niego wszystko".
Jeśli nie to znaczy, że (bez urazy - wyciągam tylko wnioski) twoja siostrzyczka wyrasta na typową dziewczynę co ściąga majty dla każdego - a wiadomo, facet odmówić nie zawsze potrafi. Musisz zrobić pranie mózgu siostrze, najlepiej kilka razy, bo za pierwszym nic nie dotrze do główki.
Jeśli na moje pytania odpowiadasz "Tak" to znaczy, że kolega ją nieźle zbajerował, wykorzystał naiwność 15-latki do własnych celów. I tu pojawia się inne rozwiązanie - kolegę (o ile tak go można jeszcze nazwać) trzeba nauczyć szacunku, rozumu i "wszystkiego co najlepsze" włączając w to obicie pyska Kolo jest nieźle zakompleksiony skoro sie bierze za małolaty. Siostrze trzeba wytłumaczyć, że dała sie zrobić w jajo, i znowu pranie mózgu polegające na odwirowaniu życiowych historii z bravo.

Same shit, different day

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 26 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

15 letnia siostra - sprawa zakończona

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26