FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2119 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
17 lat, dołek, alkomat 
[powiadom znajomego]    
Autor "17 lat, dołek, alkomat"   

damq
 Wysłana - 27 sierpień 2009 06:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam bardzo serdecznie z wielkim moralnym kacem. Przywędrowałem tu, żeby się poradzić w dla mnie istotnej kwestii prawnej. Otóż jak wiadomo wakacje się kończą i wczoraj postanowiliśmy się wybrać z kolegami na jakiś procent. Zaznaczam na wstępie, że jestem niepełnoletni, moich 3 kompanów również było niepełnoletnich - jeden 16 lat - reszta po 17.
Kupiliśmy co trzeba i spożyliśmy alkohol w miarę ustronnym miejscu. Potem wybraliśmy się do pizzerii. Wszystko było w porządku - do czasu. Jeden kolega powiedział, że zmuliło go i musi do kibla - czas minął gdyż każdy zajęty był jedzeniem. Kolega jak się później okazało z kibla nie wrócił gdyż wcześniej rozbił gipsowy parapet (w ogóle o tym nie wiedziałem)
Gdy wychodziliśmy obsługa zamknęła nam drzwi przed nosem na klucz i powiedzieli, że nie wyjdziemy do przyjazdu policji. Byliśmy dość wstawieni więc nie była to zbyt komfortowa chwila. Przyjechali niebiescy, na początku sporządzili jakieś notatki typu jak się nazywamy, imiona rodziców czy coś piliśmy etc. Zaznaczam, że nie kręciłem nic przed policjantami - wolałem być szczery. Potem policjanci zabrali nas trzech na komisariat. Dmuchnęliśmy w alkomat w najgorszej chwili około godziny po spożyciu. Trochę się wydmuchało nie ważne ile, jednak powiedziałem, że wypiłem jedno piwo na pusty żołądek i że dziś trochę źle się czułem. Policjant zdawał się uwierzyć - do młodszego kumpla wezwali rodziców - do mnie i kumpla w moim wieku nie. Policjanci mili, nawet trochę pożartowali i powiedzieli, że rodzice się nie dowiedzą. Trochę zajęły im te czynności administracyjne - musiałem podpisać jakieś oświadczenie - jeszcze raz pytano się mnie co piłem, o której godzinie. Podpisałem wydruk z alkomatu i papierek i policjant powiedział, że jestem wolny. Poczekałem na kolegów i rodzice tego jednego odwieźli nas do chaty. Oczywiście dokładnie powiedziałem jak kumpel, który rozwalił ścianę się nazywał i ogólnie powiedziałem co wiedziałem. Możecie mnie nazwać kapusiem, ale przy policji - tym bardziej pierwszy raz w życiu wszystko się zmienia, byłem tak zdenerwowany, że szok. Spodziewałem się, że wezwą rodziców, przeszukanie czy nie mam jakiś innych używek przy sobie, sprawa do sądu rodzinnego i w ogóle czarny scenariusz, a oni mi mówią, że mam wolne.
Jak myślicie jak to będzie? Czy będę miał przerąbane - oczywiście rodzicom i tak powiem bo jestem szczery gość. Sam narobiłem gówno to sam posprzątam, ale czy będę miał jakieś wpisy do karty karnej, czy szkoła będzie powiadomiona. Nie chciałbym, żeby tak było bo głupio wyszło - ogólnie jestem ambitny, z dobrej szkoły i taka historia zupełnie do mnie nie pasuje. Czy faktycznie na tym się skończy czy będzie jeszcze jakieś targanie po komisariatach itp.

Edit: aha, w lokalu był monitoring więc problemu z rozwaloną ścianą nie będzie

Zmieniony przez - damq w dniu 2009-08-27 06:49:39

b3h
 Wysłana - 27 sierpień 2009 08:00      [zgłoszenie naruszenia]

błędy młodości, IMO nie masz co się przejmować ;) ja w wieku 18 lat zaliczyłem izbę wytrzeźwień i to w sumie z głupoty. 3 piwka wypiłem, funkcjonariusze niezbyt rozgarnięci wmieszali mnie jako podejrzanego o aferę w tym czasie i nie było wybacz 250zl. Ale dużo mnie to nauczyło

Pozdrawiam

Chvj frajerom na drogę plus środkowy światu.

damq
 Wysłana - 27 sierpień 2009 08:20      [zgłoszenie naruszenia]

Właśnie - skoro wczoraj mnie już wypuścili, nawet nie telefonowali do rodziców to może być tak, że będę musiał jeszcze zawitać na komisariat po jakiś mandat czy po coś czy już mam luz?

FGB
 Wysłana - 27 sierpień 2009 09:02      [zgłoszenie naruszenia]

za co mandat niby? napitym/nacpanym mozesz sobie byc i nikt ci nie ma prawa nic zrobic jedyne to ze cie zabiora na dołek az do wytrzezwienia, a po 2 nie ladnie donosic na kolegow

damq
 Wysłana - 27 sierpień 2009 09:10      [zgłoszenie naruszenia]

@FGB
Życzę Ci, żebyś się nigdy nie znalazł w takiej sytuacji mimo wszystko. Kolega też nie bez winy bo zostawił nas z problemem wycenionym na co najmniej 300 zł. Nie mówię, że sypanie jest dobre i w ogóle, ale działaliśmy pod taką presją, że nie da się tego opisać. Aby nie mieć problemów starałem się być szczery i opisać całe "zdarzenie" najlepiej jak się dało. Bogaty w nowe doświadczenia już więcej nie będę szedł w stanie upojenia do jakiegoś baru, klubu...

Mówicie, że nie będzie mandatu - a co z jakąś ustawą o wychowaniu w trzeźwości - w końcu nie mam 18 lat i chyba właśnie nie mogę chodzić pijany.

Wild_Pussy
 Wysłana - 27 sierpień 2009 09:20      [zgłoszenie naruszenia]

Bogaty w nowe doświadczenia już więcej nie będę szedł w stanie upojenia do jakiegoś baru, klubu...

wierze ci

nie muszę siedzieć, mogę poleżeć

piotr3
 Wysłana - 27 sierpień 2009 12:38      [zgłoszenie naruszenia]

to że wypiłeś pare browarów i kolega rozwalił parapet w pizzeri to nie będzie się za tobą ciągneło, ale to że jesteś rozyebus owszem nasrane w gacie bo może być telefon do rodziców a tak to pewnie latasz z kolegami i hwdp na murach piszesz co?

Zmieniony przez - piotr3 w dniu 2009-08-27 12:40:45

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 27 sierpień 2009 12:43      [zgłoszenie naruszenia]

dajcie mu już spokój...

powiedział prawdę, nawet dobrze, bo skoro był monitoring, a by coś zaczął kręcić itp to jeszcze by problemy niepotrzebne miał, a tak czy siak by doszli do tego kto to rozwalił.

piotr3
 Wysłana - 27 sierpień 2009 12:50      [zgłoszenie naruszenia]

dobra a tak wogóle to gdzie w tym opowiadaniu jest ten dołek z tytułu posta?

Znawca -

damq
 Wysłana - 27 sierpień 2009 13:01      [zgłoszenie naruszenia]

@piotr3 - Nie wiem co masz na myśli nazywając mnie "rozyebusem"
Uważam się za tyle elokwentnego człowieka, że wiem iż cała ta szopka z tym HWDP to zabawa dla dzieciaków, i tak każdy mięknie przed policją. Rodzice i tak o wszystkim wiedzą bo jestem z nimi szczery, lepiej żeby wiedzieli teraz niż później jak miałbym się stawić w charakterze świadka.
Od znajomego dowiedziałem się, że sprawa na 90% została umorzona po prostu
Kolega, który narozrabiał był dzisiaj na komendzie i przyznał się do wszystkiego, nie wiem czy sprawę załatwią polubownie z właścicielem, ale myślę, że tak

INSOMNIA
 Wysłana - 27 sierpień 2009 13:08      [zgłoszenie naruszenia]

Mówicie, że nie będzie mandatu - a co z jakąś ustawą o wychowaniu w trzeźwości - w końcu nie mam 18 lat i chyba właśnie nie mogę chodzić pijany.
wiekszy problem mialby ten co ci alkohol sprzedal. Watpie, zeby tym policjantom chcialo sie robic tobie syf. Pare przypadkow wsrod znajomych bylo, ze dostali do 18 roku zycia kuratora, ale to jak sobie przychodzili wstawieni do szkoly-reagowal dyrektor i nie bylo przebacz.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

17 lat, dołek, alkomat

Strony: 1 2

Warto przeczytać: zwrot biletu | osoby zaginione | Prawa autorskie - logo, nadruk itp. | PYTANIE O | Jak wysłać pieniądze z PAYPAL na polskie konto? | Dowód osobisty a zameldowanie | NIP | Najlepsze konto firmowe. | Moje prawa jako. | Pytanie o PayPal | Kiedy i co trzeba płacić | sad pracy wezwanie w charakterze swiaka mozna nie odbierac? | Śnieg | Filmy online | Odliczenie dzieci (2009) oraz Internet | czy moge ponieść jakies konsekwencje | libia | LUC | sylwia kobylińska | misje pokojowe | auta z Litwy | biedy | Tłuczek | laciate3 | katrzy | funkcje krajobrazu ojczystego | stóp | rafal soinski | Tarnow | jelq | indie | karachan | xapatan | manio_ | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.