FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 51332 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
18 letnia dziewica? 
[powiadom znajomego]    
Autor "18 letnia dziewica?"   

kattka_m
 Wysłana - 28 luty 2006 19:35      [zgłoszenie naruszenia]

Ja w wieku 18 lat straciłam dziewictwo i wcale nie uważam się za dziwną, wrecz przeciwnie, zatrzymałam "to" dla mojego chłopaka z którym teraz jestem (to był tez jego pierwszy raz i tez ma 18 lat:)

kattka_m
 Wysłana - 28 luty 2006 19:39      [zgłoszenie naruszenia]

Xaero85 : moze się to zdziwi, ale jak się mnie znajome pytajką czy jestem dziewicą mówię ze tak!! Choć nie jestem! Jest to moja prywatna sprawa i nikogo, nawet bliskich koleżanek nie powinno to interesować

Do pomysłodawczyni tematu: część dziewczyn jest jeszcze dziewicami mając nawet te nasze 18 lat:) Poczekaj na aceta którego bedziesz kochać, nie chodzi przecież o ruchanie się jak króliki tylko o kochanie się i czerpanie z tego jak najwiekszej przyjemności!!

Pozdrawiam:P

slaweh
 Wysłana - 28 luty 2006 20:12      [zgłoszenie naruszenia]

ale króliki też mają z tego przyjemność

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

kattka_m
 Wysłana - 28 luty 2006 23:51      [zgłoszenie naruszenia]

Chodziło mi raczej o przyjemność psychiczną, a nie fizyczną złotko Mnie np. sprawia niebywałą radość patrzenie na twarz partnera jak przeżywa ograzm:P heeh ten specyficzny grymas:P

Emily_Base
 Wysłana - 1 marzec 2006 00:09     
 Usunięta przez slonce_m za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Emily_Base
 Wysłana - 1 marzec 2006 00:09      [zgłoszenie naruszenia]

slaweh dlaczego uwazasz ze 16-17 letnie dziewczyny nie umieja kochac? Oczywiscie ze umieja. Ja w wieku 16 lat zaczelam chodzic z moim facetem ktory jest ode mnie starszy o 3 lata i co i jestesmy ze soba nadal ,( mam 23l.)bynajmniej wyjatkiem nie jestem.
Kobiety szybciej dorastaja emocjonalnie i to bardziej bym powiedziala ze to faceci w tym wieku maja z tym problemy a nie dziewczyny.

CTA
bluesuit
 Wysłana - 1 marzec 2006 00:30      [zgłoszenie naruszenia]

mylisz sie że kobiety dorastają szybciej uczuciowo oj mylisz
wasze uczucia to poprostu cały słownik wyrazów obcych którymi nazywacie różne sytuacje i odczucia, my natomiast ograniczamy się w tym do kilku podstawowych, coby życie sobie ułatwiać a nie utrudniać. Co za tym idzie to że dziewczyna w wieku 16 lat mówi że czuje sie przygnębiona bo ją chłopak zostawił, a 16 latek gania za piłką bo go dziewczyna zostawiła ma gówno do dorastania emocjonalnego. Bo właściwie to w tym wypadku bardziej przeżył to ten chłopak, ponieważ stara sie jakoś rozładować te emocje, a dziewczyna poryczy poszlocha ponarzeka a chłopaka co ją zostawił to nawet nie kochała
P.S. Zbierzność zdarzeń i osób przypadkowa

Ekspert -

Emily_Base
 Wysłana - 1 marzec 2006 00:38      [zgłoszenie naruszenia]

masz racje ale glownie mi chodzilo o zauwazenie ze 16-17 latki potrafia kochac

CTA
bluesuit
 Wysłana - 1 marzec 2006 06:29      [zgłoszenie naruszenia]

każdy potrafi kochać tyle, że na swój sposób, małe dziecko też umie kochać tylko że co najwyżej rodziców ale jakby nie było to jest to miłość

Ekspert -

slaweh
 Wysłana - 1 marzec 2006 07:25      [zgłoszenie naruszenia]

taaa kochać to może protrafi ale jak takiej 16-tce zawieje to za minute już nie kocha jak podrośniesz to będziesz widziała więcej, no i nie przesadzaj, że dziewczyny szybciej dojrzewają, nie zawsze, więc tak nie wynoś tak tego na wyżyny bo to jest typowe zachowanie pokolenia bravo.

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 12 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

18 letnia dziewica?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12