FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4752 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
1pyt 1 problem 
[powiadom znajomego]    
Autor "1pyt 1 problem"   

swet98
 Wysłana - 2 wrzesień 2010 14:32        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Po pierwsze
Czy to normalne że moja laska dochodzi b.szybko... gdy ją rozpalę grą wstępną to jest to kwestia max5min. Ogólnie dochodzi jedynie przy mega szybkich ruchach, mowi żebym na******lał w nią bo chce dojść, a takie przeciąganie ją nie bawi To jakis osobny problem czy też tak macie, jakies rady? Bo wiecie ja bym sie z chęcia 15min z nią kochał, a nie tak że raz dwa i po sprawie.
A teraz co do robótek ręcznych.
Gdy dziewczyne pobudzam głownie przez stymulacje punktu G, a ona mimo wszystko zeby dojsc to masturbuje sobie łechtaczkę, to czy ona w koncu ma orgazm łechtaczkowy czy punktu G? I czy da sie doprowadzic poprzez samą stymulacje punktu G, bez dotykania łechtaczki
Bonus, gdy dziewczyne dojdzie to jeszcze w nią ładować czy od razu odpuscić? To wpływa na przedłużenie orgazmu gdy mimo dojscia jeszcze robie swoje az zacznie krzyczeć stop czy co?

Nupel widze ze tutaj jedyny prawdziwy yebaaka ogarniający, więc przedewszystkim licze na Ciebie

Zmieniony przez - swet98 w dniu 2010-09-02 14:37:27

kuba.s
 Wysłana - 2 wrzesień 2010 14:51      [zgłoszenie naruszenia]

A co cie to ****a obchodzi kiedy ona dochodzi. Ona ma na to wy***ane więc i ty miej.
PISDA JESTEŚ JAK STĄD DO ODRZYKONIA.

Nie jestem typem, który mówi do świni kotku. Kopne Cie tak mocno w pi%de, że but zostanie w śro

Noubady
 Wysłana - 2 wrzesień 2010 14:51      [zgłoszenie naruszenia]

1. chyba lepiej ze dochodzi niz gdyby nie dochodzila
2. jasne ze jak ona dojdzie to ty jedziesz dalej, do chvja pana nie jestes jej slugusem.

ALE, twoja kobita jest b.samolubna bo jak wnioskuje chce tylko tego zebys ja zaspokoil i juz, a to bardzo nie ladnie z jej strony. jak niczego nie zmienisz to czeka cie los Adama z Nic śmiesznego ) wiec moze czas ja sprowadzic na ziemie, przeciagac jej szczytowanie w nieskonczonosc, albo dojsc samemu i sie odwrocic do niej plecami

CHGW,
KMWTW!
Karasie jedzo guwno

swet98
 Wysłana - 2 wrzesień 2010 15:02      [zgłoszenie naruszenia]

2. jasne ze jak ona dojdzie to ty jedziesz dalej, do chvja pana nie jestes jej slugusem. Nie o to chodzi, chodzi o to czy gdy ma orgazm to czy przez chwile jeszcze ją penetrować czy dać momentalnie spokoj. Wiadomo że po 2-3min mi znów da i ja sobie przykładowo dojde.

Kozakov
1947
 Wysłana - 2 wrzesień 2010 16:25      [zgłoszenie naruszenia]

to moze z nia o tym pogadaj?

masakra

Wyjazd rzecz święta!

Ave Silesia

pantofell
 Wysłana - 2 wrzesień 2010 19:03      [zgłoszenie naruszenia]

j/w
kvrwa nie rozmawiacie ze soba?
wstydzisz sie jej czy ki hvj?

Zmieniony przez - pantofell w dniu 2010-09-02 19:03:21

jeśli bóg jest to dlaczego go nie ma?

diablo_bi
 Wysłana - 2 wrzesień 2010 19:42      [zgłoszenie naruszenia]

to ci podpowiem jak u mnie to jest
jak moja dojdzie szybciej (przeważnie jak jest u góry) to mi mówi, że mam poczekać 30s-1min i jechać dalej z tym, że wtedy obieramy pozycję, gdzie ja jestem aktywny, bo ona już nie może tak szybko poruszać się

Zmieniony przez - diablo_bi w dniu 2010-09-02 19:43:59

Don't drive faster than your guardian angel can fly

keyvee
 Wysłana - 2 wrzesień 2010 20:45      [zgłoszenie naruszenia]

Przeważnie dziewczyna dochodzi dłużej niż facet, a jako, że mają wielokrotny orgazm, to lepiej żeby na Twój jeden miała 2:)

[planetaplikow.pl]

Angel...
 Wysłana - 2 wrzesień 2010 21:02      [zgłoszenie naruszenia]

Kuźwa, nie dochodzimy zle, dochodzimy wolno zle, dochodzimy szybko zle, dochodzimy kilka razy zle, ogarnac sie!

Ciesz sie, z wszechobecnych narzekan facetow taka dziewczyna to skarb. A i gwarantuje Ci, ze przyjdzie i taki moment, ze bedzie sie chciala kochac na spokojnie, chociazby dla urozmaicenia.

I niech sobie dochodzi jak chce, ciesz sie, ze w ogole ma przy Tobie orgazm. Co Ci do tego jak jej lepiej dochodzic?

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 2 wrzesień 2010 21:14      [zgłoszenie naruszenia]

"Gdy dziewczyne pobudzam głownie przez stymulacje punktu G, a ona mimo wszystko zeby dojsc to masturbuje sobie łechtaczkę, to czy ona w koncu ma orgazm łechtaczkowy czy punktu G?"

A kogo to obchodzi?

swet98
 Wysłana - 2 wrzesień 2010 23:33      [zgłoszenie naruszenia]

Mnie ! Bo ponoc orgazm punktu g jest silniejszy !
Ona ponoc wcześniej bardzo ciężko dochodziła, a teraz ze mną nadrabia pozostałych partnerów. Nie jest przypadkiem tak że gdy kobieta dłużej dochodzi to orgazm jest silniejszy?Jakieś argumenty moze jej zapodam żeby tak szybko nie dochodziła
Nadal nie znam odp na
Bonus, gdy dziewczyne dojdzie to jeszcze w nią ładować czy od razu odpuscić? To wpływa na przedłużenie orgazmu( jest silniejszy lub cos w ten desen) gdy mimo dojscia jeszcze robie swoje az zacznie krzyczeć stop czy co?

I czy da sie doprowadzic poprzez samą stymulacje punktu G, bez dotykania łechtaczki na to tez bym prosił odpowiedz.

Zmieniony przez - swet98 w dniu 2010-09-02 23:35:05

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

1pyt 1 problem

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Pochwica | Koniec i obym znalazł lepsze życie..... | Taka mała ankieta | takie niewiadomo co.... | Wiek kobiety | problemy z erekcja ! | Girls, Girls, Girls !!!!!!!! | Bisexualiści | Analizm, autoerotyzm patologiczny, homoseksualizm i oralizm | Ważne pytanie! | wytrysk na pochwe | chorobliwa zazdrość | Błędy Gilian Anderson | Stres po.... | wszystko poszło z dymem... | SQ - czyli "Inteligencja Seksualna". | ever | podatek od spadku | monter izolacji | niewolnica | Presecutor | kleo | zly dotyk | Zły Dotyk | nawigacja | gps | global trade | hardcore | Vesoly | kaim | mrozowska | kelly hart | Ignatus | Łysy łeb | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.