FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 10405 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja ARCHIWUM
2,5 tdi audi 
[powiadom znajomego]    
Autor "2,5 tdi audi"   

booe
biały miś
 Wysłana - 17 grudzień 2005 17:33        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

co myślicie o tych silnikach? chce kupić a6 z takim silnikiem, ale ostatnio ktoś mi wspominał ze nie sa one (silniki) najlepsze. mi osobiście wydaje sie to dobrym wyborem, ale czekam na wypowiedzi osób które miały do czynienia z tym silnikiem

Sir_Lukasz
 Wysłana - 17 grudzień 2005 19:07      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.insomnia.pl/temat184640/] tu nad tym debatują

ja osobiście wybrał bym BMW 530 D

Specjalista -

xero
 Wysłana - 17 grudzień 2005 19:24      [zgłoszenie naruszenia]

530d rowniez na to stawiam

Jeżeli moja wypowiedź Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na [http://www.pajacyk.pl]

CZERWONY HANDLARZ na SFD w dziale targowisko %-)

Znawca -

Kvan
 Wysłana - 17 grudzień 2005 22:56      [zgłoszenie naruszenia]

mój dobry znajomy ma 2.5 tdiw a6 avat na 6 biegach i chociaż handluje autami jej nie spzedaje. kilka razy w miesiacy jeździ do niemiec, auto ma przejechane ponad 250 tysiecy i nic sie z nim nie dzieje. Jak dla mnie porządny niemiecki diesel nie do zarżnięcia. Z tego co wiem to tylko czasem lubią sobie porzłopać troche oleju ale nie wpływa to jakos sczególie a jego prace czy osiągi a i fioletowo za nim nie jest.

Vorsprung durch Technik

Znawca -

booe
biały miś
 Wysłana - 19 grudzień 2005 17:05      [zgłoszenie naruszenia]

wizualnie audi (2000 - 2002) duzo bardziej mi sie podoba (zarówno z zewnatrz jak i wewnątrz)

Kvan
 Wysłana - 19 grudzień 2005 18:11      [zgłoszenie naruszenia]

no w końcu ktoś ma tutaj porządny gust

Vorsprung durch Technik

Znawca -

kanarek
 Wysłana - 19 grudzień 2005 18:31      [zgłoszenie naruszenia]

booe - a Ty miałęś jechać po siódemkę chyba po sprzedaży omegi
a powaznie - na tym silniku nie miałem okazji jeszcze przetestować nogi więc nie pomogę w temacie

Chroń swoje nerwy.

booe
biały miś
 Wysłana - 19 grudzień 2005 19:25      [zgłoszenie naruszenia]

7 za duza. audi tak bardzo nie rzuca sie w oczy, i jak cos brał bym kombi, zeby mieć jak psa wozić

kanarek
 Wysłana - 19 grudzień 2005 22:34      [zgłoszenie naruszenia]

dobrze że dojrzałęś do tej decyzji
ten audi w kombi jest piękny

ogólnie ta klasa i w kombi jest piękna
powodzenia w poszukiwaniach i zakupie - pochwal się później !

Chroń swoje nerwy.

booe
biały miś
 Wysłana - 20 grudzień 2005 01:03      [zgłoszenie naruszenia]

szczerze to kombi mi się mniej podoba. ale patrze przedewszystkim na funkcjonalnośc. chcę mieć skórę w samochodzie, psa na fotele skórzane nie wpuszcze.
i tak jak pojade na miejsce to okaze sie z czym wróce. jak narazie audi jest na miejscu 1

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 20 grudzień 2005 01:50      [zgłoszenie naruszenia]

Ojciec ma A6 tylko w benzynie.Autu temu nie moge zarzucic nic poza hmm.. no ja jestem za młody na takie coś.O 2,5 litrowych dieslach krązą złe opinie glównie za sprawą starszych modeli gdzie silnik ten mial kilka błedów.Wg. mnie nie ma co sie obawiać problemów z normalnie eksploatowanym silnikiem.

Kiss French, Wear Italian, Drive German

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

2,5 tdi audi

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: BMW 525 v BMW 318 | Civic vs Vectra | Arabowi tez nie zawsze wychodzilo :) | pomocy z akcyzo. | BMW | mercedes-benz 190 w201 | pytania... | Płynne ruszanie | SUPERSAMOCHODY | oplaty.... | Pytania do Was | Citroen Xsara I , 1.8 16V VTS | Niemcy | MOJE PIERWSZE AUTO :D | Felgi 15" w peugeocie 206? | Dwa pytania ..... | namiot wojskowy N6 | Mateusz Mijał Zabijasz mnie | przypał | Małgorzata Maier | kurtka m65 | monety | raz | pobić | guru | m jak miłość 1073 | seksuolog | Manipulowanie w związku | korpus odlewany | nie dziala predkosciomierz w 406 | predkosciomierz 406 | 406 predkosciomierz | predkosciomierz 406 | piliście | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.