FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3177 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Multimedia
2012 
[powiadom znajomego]    
Autor "2012"   

Fana
 Wysłana - 12 listopad 2009 19:34      [zgłoszenie naruszenia]

Lorant... pojęcia nie mam, mój telefon jest w Plusie - znajomych wykorzystuję

Specjalista -

Mr_Robin
 Wysłana - 12 listopad 2009 19:44      [zgłoszenie naruszenia]

To jak ktos wie to niech da znac jak to wyglada z tym sms-em bo bym jakos kase na tel wykorzystal inaczej mi przepadnie...

Zadzwoniłbym do BOKu ale nienawidze z nimi gadac

Zmieniony przez - Mr_Robin w dniu 2009-11-12 19:45:08

Znawca -

michal cm
 Wysłana - 12 listopad 2009 19:53      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem jak wy dajecie rade ogladac te amerykanskie gnioty, fana dobrze je opisal, efekty efektami ale ludzie troche dobrego smaku, przeciez to jak isc do kina na megahit z polsatu

"Jestem ubogim czlowiekiem moim skarbem sa rece gotowe...i czyste serce"

MaxB
 Wysłana - 12 listopad 2009 21:23      [zgłoszenie naruszenia]

sms na srode z orange kosztuje tyle co normalny sms.. 20gr.. piszesz film na 241 i dostajesz w odpowiedzi kod ktory podajesz przy kasie

Nie jest sztuką uwieść kobietę, prawdziwą sztuką jest z nią zerwać.

cooltras
 Wysłana - 12 listopad 2009 22:35      [zgłoszenie naruszenia]

Nie było to do końca to czego się spodziewałem.Za efekty 10/10, za aktorstwo 9/10, za mnóstwo nieprawdopodobnych rzeczy (napier*** skały po wybuchu wulkanu, rozstępująca się ziemia, płomienie,ale oczywiście główni bohaterowie nie giną,a nawet nie są ranni)-5/10, za zbyt przydługą końcówkę (niepotrzebny motyw arki Noego)-6/10, za przesadny patriotyzm (oczywiście cała sytuacja globu zależy od USA)-4/10 i ogólnie - 8/10.Można obejrzeć,ale mam pewien niedosyt

Każdego dnia, rośnie nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę!!:)

Specjalista -

.kuchar.
 Wysłana - 13 listopad 2009 01:41      [zgłoszenie naruszenia]

wlasnie wrocilem z kina... moim zdaniem jeden z lepszych filmow jakie ogladalem

cendrek
 Wysłana - 13 listopad 2009 14:43      [zgłoszenie naruszenia]

Można gdzieś go ściągnąć?

Tadeknorek
 Wysłana - 13 listopad 2009 14:58      [zgłoszenie naruszenia]

No właśnie. Choćby wersję cam.

Diabeł zakrył mi oczy ogonem.

Marshall_8
Marsh
 Wysłana - 13 listopad 2009 15:00      [zgłoszenie naruszenia]

.kuchar.

poważnie ?

byłem na premierze w Poznaniu i wg. mnie - kolejny przereklamowany film który widziałem zaraz po Kac Vegas (hm raczej prze-trailerowany).

Czili - poza trailerem nic więcej... no ok, przesadziłem ale na prawdę niewiele.
Poszedłem żeby ponapalać się na VFX a co widzę - słabej jakości animację (sama w sobie, koncept no i wizualnie, przestrzennie to wyglądało bombastycznie) np. przejazd SPOJLER -> limo przez SF czy tam LV nie pamiętam to <- SPOJLER .
Fabuła standardowa czyli USA ratuje cały świat.
Pozatym momentami sztywna gra aktorska (szczególnie pod koniec ta dziewczynka to ).

Daję 7/10 za przestrzenie i to co się działo z krajobrazem (powodzie itp.)

I got fury in my soul.
Fury's gonna take me to the glory goal.

Znawca -

ples
 Wysłana - 15 listopad 2009 02:39      [zgłoszenie naruszenia]

przeklatkowalem ten film, jedyna fajna scena, jak slonie helikopterami na jakis statek zwoza, jakos mnie to rozbawilo.

SPOJLERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
film wyglada tak: ziemia przestala sie obracac, pod wplywem wielkiej czarnej dziury umieszczonej w srodku galaktyki, planeta rozlupuje sie na pół, nie da rady uratowac, >>>>>>>>> klatkuje >>>>>>>>> klatkuje , polowa filmu to akcja na jakims statku >>>>>>. kulminacyjna scena, jak ich jakas fala zalewa i wszyscy sa uratowani , bo ich nie zalalo, wszyscy sie ciesza, statek odplywa w blasku wschodzacego slonca, nic z tego niezrozumialem

SPOJLEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Zmieniony przez - ples w dniu 2009-11-15 11:27:15

Zmieniony przez - ples w dniu 2009-11-15 11:27:33

Zmieniony przez - ples w dniu 2009-11-15 11:30:41

"god, please give us back Tupac and we will trade you Justin Beiber"

"nieistnienie jest atrybutem zaszczytnym, przysługującym także Bogu i sprawiedliwości”

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

2012

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: | | w pracy | golf 3 benzyna 16 olej | w Matrixie | syn z ojcem | największe kvrestwo | świnki morskie | kobiety dojrzale | czarna bila | kamera sportowa | Natasza urbanska | Natasza Urbańska | witaminy w ciazy | szczecin sex | thomas ligotti | dildo | allahu akbar | karta pamieci memory stick pro | mój pokój | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.