FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 55230 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
20 a 16 lat... problem:-) 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
Bierz tą 16stkę! 
Zostaw tą 16stkę! 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "20 a 16 lat... problem:-)"   

vogue
 Wysłana - 20 listopad 2005 22:04      [zgłoszenie naruszenia]

przepasc 14 latenia tez mozna pokonac...chociaz czasem wychodzi roznica pokolen..zobaczymy za kilka lat

.

Wark
 Wysłana - 20 listopad 2005 23:37      [zgłoszenie naruszenia]

Nie no nie to zebym krytykował ale mam wstręt do tak dużych róznic wiekowych.Moja jest 2 lata młodsza i czasem wychodze z siebie jak z nia gadam wiec nie woybrazam sobie róznicy np.4 lat <wow> albo 6 czy 7 chyba bym brał leki na uspokojenie ale myśle ze to kazdego indywidualna sprawa tzn.związek Twój dwadziescia kilka czy dwadziescia lat z szesnastką moze i być jesli sie pokochacie ale nie tknąłbym jej do 18..takie zasady tkwią we mnie.Bo wiem jak myśla młode jestes starszy pykniesz ją i jej juz w głowie bedzie tylko sex..takze uwazaj z młodszymi dziewczynami jest sie trudno dogadac ona Cie zdradzi bedziesz chciał z nią zerwac i olać a ona sie rzuci na kolana i bedzie stękać ze sie potnie bo Cie kocha..spytasz..no to czemu mnie zdradziłas skoro mnie kochasz..ona odpowie..."nie wiem"...wrrr takze ja bym to traktował raczej z barierką

Wark
 Wysłana - 20 listopad 2005 23:50      [zgłoszenie naruszenia]

No i podpsiuje sie tez pod VLADEm stanowcze nie miedzy moja a mną jest dwa lata róznicy ale wygladamy jakbysmy mieli tyle samo jej rodzice mnie akceptują i dobrze sie z nimi znam.Ale 16 a 20 to naprawde troszke wstydliwe..w dodatku teraz gdzie pełno sie mówi o pedofilii bałbym sie co o mmnie pomyśla ludzie i wogule..i tak jak ktos wczesniej pisał naprawde nie lepiej by było znaleść w sowim wieku? albo nawet roznica tych 2 lat ale 4 to nie bardzo wedlug mnie..Nie wiem czemu ale jak widze gosci od 20 lat w góre co zarywają do dziewczyn ponizej 17 lat to zawsze mam taka opinie ze sa to chłopcy którzy nie mają powodzenia u dziewczyn i nigdy nie mieli nigdy zadne na takich nie leciały i zawsze mieli mniejsze powodzenie i poprostu wiedzą ze małolata na nich poleci i w tym szukają rozwiązania..moze to mylne ale ja tak myśle..pozdrawiam

Wodzu10
 Wysłana - 21 listopad 2005 00:23      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tam mam zasadę maksymalnie -2; +1 i w innych przedziałach nie biorę

Znawca -

nalbandian
 Wysłana - 21 listopad 2005 06:22     
 Usunięta przez slonce_m za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

red78
 Wysłana - 21 listopad 2005 07:39     
 Usunięta przez slonce_m za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Specjalista -

Rovsky
 Wysłana - 22 listopad 2005 17:29      [zgłoszenie naruszenia]

W mojej rodzinie jest sporo duzych roznic wiekowych i prawie zawsze mezczyzna jest starszy od kobiety czasem tylko o 2 a czasem o 6, 9, najwieksza roznica 11 lat ...i co? jakies nieszczescia? patologie? bzdura. szczesliwe, calkiem normalne zwiazki.

wypowiedzialbym sie co sadze o tekstach typu: "pedofilia", "oblesne", "glupota", "wstyd", "zalosne chlopaczki nie majacy powodzenia, ktorzy biora sie za mlodsze" itp itd
ale sobie daruje.

ujme to delikatniej:
1. W sferze uczuc czlowiek kieruje sie sercem a nie rozumem a poznajac nowa osobe nie mowi sie "pokaz mi swoj dowod osobisty",
2. Nie ma takich przeszkod, ktorych nie mozna pokonac,
3. Jesli jest to sytuacja pomiedzy 16 a 20 latkiem, ktora rzeczywiscie moze rodzic mieszane emocje, to mozna poczekac rok, dwa a nie od razu klasc krzyzyk a faceta okreslac mianem jakiego psychola,
4. Wszystkie te normy i przyzwyczajenia wynikaja z tego co robi wiekszosc. Jak ktos robi inaczej to juz jest swir. Jak wiekszosc skacze w ogien, to samemu tez trzeba to zrobic.
Jeszcze w pokoleniu naszych dziadkow i babc spore roznice wiekowe podziedzy mezczyzna a kobieta byly absolutnie normalne i spolecznie akceptowalne, teraz nagle sie okazuje, z to juz normalne nie jest.

5. Nie chodzi sie i nie wybiera od tak kogo sobie dzisiaj pokocham. Milosc jest jak sraczka - przychodzi znienacka.

Zmieniony przez - Rovsky w dniu 2005-11-22 17:53:46

You see, in this world there's two kinds of people, my friend.

Znawca -

jaciel
 Wysłana - 22 listopad 2005 17:55      [zgłoszenie naruszenia]

ja mam kolezanke w klasie (15 lat)... pol klasy za nia lata bylem raz u niej patrze za okno a tam gosc 19 lat wychyla sie z okna puszcza sygnaly jej, pisze smsy potem sie dowiedzialem ze ma chlopaka co ma 19 lat ale dupe ma niezłą

Zzz....
 Wysłana - 22 listopad 2005 18:07      [zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

Gochan
 Wysłana - 22 listopad 2005 18:07      [zgłoszenie naruszenia]

To nie jest duża różnica, powiedziałbym nawet, że jest bardzo mała. Widziałem związki gdzie było nawet 20 lat różnicy. Sam mając 22 lata
jestem w stanie rozważać kobiety w zakresie 16 - 40. A biorąc pod uwagę szybsze dojrzewanie fizyczne i emocjonalne kobiet jest między Wami biologicznie około dwóch lat zaledwie.

"Czyń swoją wolę, niechaj będzie całym prawem"
Aleister Crowley

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 40 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

20 a 16 lat... problem:-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40