FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 55368 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
20 a 16 lat... problem:-) 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
Bierz tą 16stkę! 
Zostaw tą 16stkę! 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "20 a 16 lat... problem:-)"   

red78
 Wysłana - 22 listopad 2005 20:45      [zgłoszenie naruszenia]

Voodooman-bedzie ban za nick?

Siedzę i myślę... :)P

Specjalista -

Duralas
 Wysłana - 22 listopad 2005 20:50      [zgłoszenie naruszenia]

nope
milo witamy voodooman :-*

Znawca -

Rovsky
 Wysłana - 22 listopad 2005 21:20      [zgłoszenie naruszenia]

...znajomości

Vlad - o czym my tu dyskutujemy? Dobre pytanie. Podzielilbym zdanie, w sumie to nawet po czesci to robie, tylko z jednym wyjatkiem. Znalezc sobie panienke to zaden problem, ale znalezc odpowiednia kobiete, to juz niestety cholernie trudna sprawa, no chyba ze ktos ma duzo szczescia. Tak jak sie teraz przygladam temu co sie w moim zyciu wyprawialo przez ostatnie lata mysle, ze schrzanilem pare spraw m.in. z ta 17tka o ktorej wczesniej pisalem. To co mnie wtedy martwilo to opinia osob trzecich i wynikajace m.in. z tego moje wlasne niezdecydowanie.
Teraz wiem, ze rozegralbym to zupelnie inaczej, bo jak sie spotyka osobe warta, naprawde warta uwagi, o mozna olac konwenanse i te wszystkie ******ly. Mozna rowniez poczekac ten rok czy dwa, bo to jest naprawde baaardzo krotko.
Tylko, ze tak jak "kazdy" Polak madry to ja jestem po szkodzie i teraz to ja sobie moge gdybac, co by bylo gdybym mial wtedy wieksze jaja i odrobine wiecej zdecydowania.

You see, in this world there's two kinds of people, my friend.

Znawca -

Wark
 Wysłana - 22 listopad 2005 21:58      [zgłoszenie naruszenia]

nioonia.." nie zawsze 20latek mysli juz jak dojrzaly mezczyzna" i o to własnie mi chodzi..ze często 20latek (zaznaczam ze nie pisze ZAWSZE) myśli tylko w jednej kategori wyrywając taką 16 letnią dziewczyne"jest łatwa itp" Wiem ze nie kazdy tak myśli i uwazam ze jesli chłopak 20 letni myśli naprawde dojrzale i czuje naprawde miłość z wzajemnoscia z tą 16 to naprawde nie ma nic przeciwko.Tylko jak tu mieć dobre zdanie jak sie słyszy ze gość 24 lata zarywa do kolezanki kumpla co ma 15??? Jak tu sie nie wku*wic? Przeciez to juz nie chodzi o zdanie innych..ale o etyke..Pozatym związek goscia np24 a dziewczyny 16 nie potrwa długo bo takie osoby sie poprpstu nie dogadują..tak jak VLAD pisał..To są zupełnie dwa inne toki myślenia..Zupełne inne rozumowania..Widzenie wielu spraw innaczej.Młoda dziewczyna myśli innaczej,nie ma jeszcze doswiadczenia w związkach,w miłosciach..I tylko chłopak po pewnym czasie sobie myśli..."Dlaczego ona nic nie rozumie" i to jest takie koło.Albo druga opcja koles (juz ***** na maxa) wyrywa taką bo chce mu sie "ruchać". Ja jednak zdania nie zmienie szlag mnie trafia jak widze gosci z zakresu od 20 lat w góre startujących do dziewczyn ponizej 17 lat..Nie wiem czemu nie umiem tego wytłumaczyć,to jest takie nieetyczne POzdrawiam

nioonia
 Wysłana - 22 listopad 2005 22:24      [zgłoszenie naruszenia]

24 latek do 15 latki to co innego, nie chcialabym zeby jakis taki dziadek do mnie startowal
ale 16 i 20 to nie musi byc taka zla opcja
wiem ze to nie bedzie najlepszy przyklad ale ja mialam chlopaka ktory teraz bedzie mial 19lat wiec jest miedzy nami 4 lata roznicy...i teoretycznie zle polaczenie,ale to sie uzupelnia bo ja juz troche inaczej mysle niz takie TYPOWE czternastki ktore mysla o harrym potterze etc a on z kolei to jeszcze totalne dziecko
ide spac bo jutro mam na 8 do szkoly a juz niedlugo bedzie 23 wiec pewnie zasne kolo 1
no coz musialam sie wygadac pa

Znawca -

ARNII
 Wysłana - 22 listopad 2005 22:44      [zgłoszenie naruszenia]

Rovsky - bardzo mądrze prawisz! Chyba najmądrzejsze wypowiedzi tutaj napisałeś. dam ci soga za to
Po zatym do autora postu! mialem i wlasciwie nie wiem nadal mam podobną sytuacje i tez nie wiem co by moglo z tego byc o ile wogóle! tez mam 20 lat wiec moge cie zroumieć i ona tez ma chyba 16 albo 17 atl bardzo mi pomogl ten post!!! bardzo! czesto slysze wprost nawet jak z nią rozmawiam "ona dla ciebie jest za młoda"... tylko dziwne ze czasami mowią to osoby za młode zeby o tym decydować

[www.pajacyk.pl] - nakarm glodny brzuszek :(

FH
 Wysłana - 22 listopad 2005 22:48      [zgłoszenie naruszenia]

No dziękuję Wam za wypowiedzi. czytam na bierząco i niedługo podsumowanie.
Ravsky rzeczywiscie mądrze prawi!

pozdrawiam:)

Specjalista -

ferry
 Wysłana - 22 listopad 2005 23:54      [zgłoszenie naruszenia]

wiem ze to nie bedzie najlepszy przyklad ale ja mialam chlopaka ktory teraz bedzie mial 19lat wiec jest miedzy nami 4 lata roznicy...i teoretycznie zle polaczenie,ale to sie uzupelnia bo ja juz troche inaczej mysle niz takie TYPOWE czternastki ktore mysla o harrym potterze etc a on z kolei to jeszcze totalne dziecko

starsi też czasem myślą o harrym potterze jeśli mają skrzywienie na punkcie fantasy. jeśli to hobby chłopaka to zrozum to

Ekspert -

VLAD.IV
 Wysłana - 23 listopad 2005 00:04      [zgłoszenie naruszenia]

harry potter jest dla ludzi nie interesuujacych sie fantastyką

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

Zzz....
 Wysłana - 23 listopad 2005 07:07      [zgłoszenie naruszenia]

VLAD tam nie było do Ciebie. Chciałem coś napisać o 15-19 ale zrezygnowałem.
Sam też wole mniej wiecej taki przedzial jak podaleś. Niestety na razie nie trafilem na cos dla mnie. Chyba tylko zwykle suki przyciagam

Zmieniony przez - Zzz.... w dniu 2005-11-23 07:29:16

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 40 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

20 a 16 lat... problem:-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40