FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 55176 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
20 a 16 lat... problem:-) 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
Bierz tą 16stkę! 
Zostaw tą 16stkę! 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "20 a 16 lat... problem:-)"   

Wark
 Wysłana - 23 listopad 2005 09:50      [zgłoszenie naruszenia]

Nie no tak do 3 lat jeszcze myśle ze jest szansa,a jak jakis inny przedział to róbcie według uznania...Chyba ze chodzi wam tylko aby Wyruchać taką młodą dziewczyne..to Wy wyjdziecie na bezmozgów którzy umieją zarwać tylko małolate..takie moje zdanie jesli chodzi naprawde o miłosc i uczucia to to zycze powodzenia Tylko pamietajcie ze te młode dziewczyny troszke innaczej rozumują pojecie miłosci niż wy faceci po 20 lat w góre.Dla wiekszosci z nich miec starszego chłopaka to fajnie bo przy kolezankach mozna sie pochwalic ze jestes jej misiem ze z misiem była na miescie i ze misiu jest taki kochany,Mi naprzykład takie coś nieodpowiada ale wybór nalezy do wassss....

nioonia
 Wysłana - 23 listopad 2005 15:01      [zgłoszenie naruszenia]

ferry heh
no o harrym potterze to on nie mysli, jemu w glowie deska i nic innego
wiec jak FH jestes jeszcze nie do konca dojrzalym facetem i nie masz zamiaru robic z tego nie wiadomo jak powaznego zwiazku to SPROBOWAC mozna..

Znawca -

FH
 Wysłana - 23 listopad 2005 15:27      [zgłoszenie naruszenia]

spróbować zawsze można! przynajmniej nie bede mial do siebie zalu ze cos stracilem
pozatym. ponawiam pytaniem jak to zrobic?

pozdrawiam:)

Specjalista -

nioonia
 Wysłana - 23 listopad 2005 16:04      [zgłoszenie naruszenia]

FH no wiesz nie ma konkretnych sposobow, zrob to spontanicznie

Znawca -

Wark
 Wysłana - 23 listopad 2005 20:31      [zgłoszenie naruszenia]

Gdzie sie z nią widujesz?Daleko od siebie mieszkacie?jakie macie kontakty?Gdzie mozesz ją spotkać? ITP.ITD....Małe zestawienie i do dzieła

prezes85
 Wysłana - 24 listopad 2005 22:05      [zgłoszenie naruszenia]

20 a 16 lat... heh mam podobny 'problem'

Dokładnie to ja mam 20 a moja dziewczyna 16. Co prawda nie będzie to aktualne za 2 miesiące ale jeszcze jesteśmy w tej grupie. Różnica wieku jest 3 lata i 3 miesiące. Szczerze powiem, że czekam na to jej 17 bo jakoś czasem tak się dziwnie czuje. Dobra nie o tym chciałem. Więc byly wzloty i upadki, ale jest dobrze. Coraz lepiej... Sceptykom powiem tyle że nie można wszystkich par wrzucać do jednego worka.

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

Wark
 Wysłana - 25 listopad 2005 11:03      [zgłoszenie naruszenia]

prezes..par do jednego worka?Predzej uzyłbym słowa nie wrzucac wszystkich starszych kolesi biorącaych sie za małolaty do jednego worka A jak byś sie teraz poczuł gdybys sie dowiedział ze do twojej dziewczyny zarywa jakis jej sąsiad z bloku co ma 24 ??? Pytam z czystej ciekawosci bo ja często mam takie myśli ze skoro ja mam 18 a moja dziewczyna 16 a widze ze są rozwazania o związku miedzy 24 a 16 to łapie mnie takie dziwne uczucie bo wiem ze równie dobrze do mojej dziewczyny mógłby zarywac taki starszy "pan" i takie dziwne wizje ze ona by chyba raczej wybrała go i mnie olała i chyba nie musze pisać co sie włancza we mnie:-/POzdrawiam

nioonia
 Wysłana - 25 listopad 2005 14:03      [zgłoszenie naruszenia]

ze ona by chyba raczej wybrała go i mnie olała i chyba nie musze pisać co sie włancza we mnie:-/
no to znaczy ze jestes zazdrosny wiec troche wyluzuj
po co masz takie chore wjazdy na leb?
jesli cie kocha jest inteligentna etc to nie wybralaby jego..
8lat roznicy w tym przypadku sie nieciekawie komponuje wg mnie

Znawca -

germanski
 Wysłana - 25 listopad 2005 17:18      [zgłoszenie naruszenia]

" nie ma nic lepszego niż taka laska koło 30.. tak 28-33... to jest miód
"
Vlad zauwaz tylko ze jestes juz troszke "wiekową osoba"

zgadzam sie z tym ktory napisal ze wiekszosc najfajniejszych niun jest tak do 20 pozniej to nie jest juz to samo ;/ ale oczywiscie to tylko moje osobiste uczucie

dla mnie zwiazek miedzy np 21 lat chlopem a 16 latka to juz troszke dziwne
miedzy 18 - 21 jest juz miło ;]

Zmieniony przez - germanski w dniu 2005-11-25 17:20:24

destination: Mckinsey Career

Wark
 Wysłana - 25 listopad 2005 17:41      [zgłoszenie naruszenia]

no i zgadzam sie z Toba żeby obydwie osoby myslały dojrzale i jest Si.A 18 i 21 ładnie jest..:] Bo i ona i on juz mysla dojrzale..Nioonia no nie dokonca zazdrosc ale tez po częśći...pisałem juz gdzieś ze zrobiłęm sobie ryse na psychice po starym związku i dlatego teraz taki jestem To nie zazdrosc..to obawa przed utratą ukochanej osoby..oo tak to brzmi poprawnie Poprostu nie chce jej stracic.Ona jest inteligenta zapewniam Cie ale prawie kazda dziewczyna jest inteligentna mądra..to czemu często sa i zostawiają go po jakims czasie? POzdro

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 40 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

20 a 16 lat... problem:-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40