FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 55231 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
20 a 16 lat... problem:-) 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
Bierz tą 16stkę! 
Zostaw tą 16stkę! 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "20 a 16 lat... problem:-)"   

germanski
 Wysłana - 25 listopad 2005 23:05      [zgłoszenie naruszenia]

zgadzam sie z w/w wypowiedzia
"Nie wmówisz mi ze miedzy 18 a 20 jest duza róznica.." chyba nie wiesz jak wygladaja dziewczyny w wieku 18 lat :] jesli chodzi o charakter to osoba w tym wieku mysli zupelnie inaczej madrzej niz jakas 16 latka , sam mam 18.5 i na prawde przez te ostatnie 2 lata czlowiek bardzo sie zmienia ;]
i nie robcie z kolesi co maja 21 lat takich co tylko mysla o zyciu dzieciach obowiazkach etc przeciez to jeszcze wiek rozrywek :] ( i oczywiscie wyksztalcecnia ale da sie to pogodzic troszke )

destination: Mckinsey Career

prezes85
 Wysłana - 25 listopad 2005 23:09      [zgłoszenie naruszenia]

Bo ze starsza trudniej? Przepraszam że wyrwalem zdanie z kontekstu. W każdym razie Wark powiedz, dlaczego nie masz 18 letniej dziewczyny? Bo z młodszą łatwiej?

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

Wark
 Wysłana - 25 listopad 2005 23:31      [zgłoszenie naruszenia]

poznałem ją jak miałem 17 a ona 15 to po 1 a po 2 ja mówie o rózniach wiekowych miedzy 16 a 24 lata a nie 16 a 18 weż to pod uwage...jest róznica dwóch lat a osmiu? w dodatku 16-18(młodzi obojga,mniej wiecej podobne myślenie) a 16-24 (młoda dziewczyna i dorosły człowiek) stary dwa lata róznicy to jest nieduzo!! para nawet moze sie uczyc w jednej jeszcze szkole np.gimnazjum. a 8 lat? widze ze niektórzy to porównuja do przykładu swoich rodziców..Ale mi sie wydaje ze kiedys były inne czasy..ludzie innaczej myśleli.Wogule już mi sie samemu robi mentlik w głowie.Reasumując..uwazam ze w dzisiejszych czasach róznice do 3 lat mógłbym zaakceptować.Jak bym był ojcem i moja córka by przyprowadziła goscia 8 lat starszego to by wyleciał na butach z domu Bo poprostu nie akceptuje takiego typu roznic wiekowych i tyle...

MeGaNiK
 Wysłana - 26 listopad 2005 02:00      [zgłoszenie naruszenia]

hmm jesli chcesz kogos na staly i w miare powazny zwiazek z 16-stka ciezko bedzie ujechac no chyba ze bedzie jakas wyjatkowa tak jak pisali koledzy/kolezanki wyzej a jesli chcesz sie pobawic to wal do niej smialo tylko nie rob jej krzywdy bo szkoda by taka mloda miala juz niemile doswiadczenia sam mialem kiedys 7 lat mlodsza 25/18 lat i podziekowalem po miesiacu bo ujechac nie szlo za duza roznica w podejsciu do zycia no chyba ze ktos ma wszystko totalnie w dupie to moze sie z duzo mlodsza spotykac i zle nie musi byc, pozdro

brak podpisu z powodow technicznych

nalbandian
 Wysłana - 26 listopad 2005 07:28      [zgłoszenie naruszenia]

hehe jak by sie we mnie zakochała jakas 16-stka tak na maxa to ja bym poczekał te 2 latka i wtedy sie za nia wziął
jakos bym wytrzymał,a ze bede jej pierwszą ,,miłoscia'' to te 2 latka opozniej nadal bedzie zabujana

elchuka
 Wysłana - 26 listopad 2005 17:09      [zgłoszenie naruszenia]

Teraz jest taka moda zeby zmieniac facetow to nie wiem czy by tak dalej byla zakochana

Znawca -

nalbandian
 Wysłana - 26 listopad 2005 19:18      [zgłoszenie naruszenia]

hehe no tak ale pierwsza miłosc to wiadomo jak jest
we ,mnie typula jest od 4 lat zabujana bo kiedys sie zakochała i nie moze przestać

Fong
 Wysłana - 26 listopad 2005 22:08      [zgłoszenie naruszenia]

Witka
Do autora postu! Mam podobny problem tylko, ze z 16 bylo by 3 lata roznicy w moim przypadku Sam pamietam jak bylem glupi w wieku 16 lat i to mnie peszy Sam wyznaje zasade -2 lub +1 i nie wiecej, a tu taki zonk sie pojawil.
Co do roznicy wiekowej wsrod facetow moge podac z wlasnego doswiadczenia miedzy 17, a 19. Mialem klopot i 2 lata edukacji w plecy mam. Patrzac na kolegow z klasy czasami mam wrazenie, ze jestem znacznie starszy od nich..albo oni znacznie mlodsi.
Autorowi postu radzilbym podchodzic do tej sprawy ostroznie bo jednak 20, a 16 wsrod ludzi nie brzmi zbyt dobrze.

''Kontroluj siebie i pozwól innym czynić to co chcą. Nie oznacza to, że jesteś słaby. Kont
Motto stylu Smoka Kung-Fu.

FH
 Wysłana - 26 listopad 2005 23:06      [zgłoszenie naruszenia]

hehe jak by sie we mnie zakochała jakas 16-stka tak na maxa to ja bym poczekał te 2 latka i wtedy sie za nia wziął
jakos bym wytrzymał,a ze bede jej pierwszą ,,miłoscia'' to te 2 latka opozniej nadal bedzie zabujana
- tak tylko mogłby cie ktoś wyprzedzić
Autorowi postu radzilbym podchodzic do tej sprawy ostroznie bo jednak 20, a 16 wsrod ludzi nie brzmi zbyt dobrze. - z tym sie zgodze a co do tych zasad to również wyznaję zasadę -2 +1 bo tak jest najlepiej jakoś. w tym przypadku jednak jestem skłonny zrobić wyjątek. gdybym nnie wyznawal tej zasady i nie zdawał sobie sprawy ze roznica wieków moze byc klopotem dla innych, bo dla pary to już raczej przestaje być istotne to bym nawet nie zadawał tego pytania i nie zakladał postu. ale dziewczyna jest okej mysle. narazie sobie ją poobserwóje przez tydzien lub dwa. i bede wykorzystywał okazje

pozdrawiam:)

Specjalista -

Fong
 Wysłana - 26 listopad 2005 23:44      [zgłoszenie naruszenia]

Powodzenia

''Kontroluj siebie i pozwól innym czynić to co chcą. Nie oznacza to, że jesteś słaby. Kont
Motto stylu Smoka Kung-Fu.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 40 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

20 a 16 lat... problem:-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40