FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 55176 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
20 a 16 lat... problem:-) 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
Bierz tą 16stkę! 
Zostaw tą 16stkę! 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "20 a 16 lat... problem:-)"   

Tanner
 Wysłana - 8 sierpień 2007 21:51      [zgłoszenie naruszenia]

dotrwalem do 18 strony. ciekawe czy dostane bana, czy tylko wskoczycie na mnie wszyscy. bo ja mam 24 lata, a spotykam sie z dziewczyna ktora w grudniu skonczy 18 lat. i nie jestem z nia dla szpanu, wczesniej bylem z roznymi kobietami (najstarsza miala 38 lat, ale to byl zwiazek fizyczny tylko), ale z ta czuje sie do tej pory najlepiej. moge z nia o wszystkim porozmawiac, wbrew pozorom nawet na temat pracy i kariery. wszyscy znajomi mowia ze to bez sensu, bo za mloda, bo juz miala innych facetow w moim wieku albo starszych, ale lata mi to. mowia ze jest ze mna dla kasy. nie wiem, nie zarabiam az tak duzo (chociaz dla niej moze...), zaakceptowala to ze wszedlem w tryb oszczednosciowy, wiec zobaczymy co wyjdzie

ale nie generalizujmy prosze panstwa... dla mnie te 6 lat miedzy nami nie stanowi az takiego problemu (chociaz czasem bywam zazdrosny, bo kolesie lataja za nia jak psy wyglodzone).

Pozdrawiam i zycze sukcesow

bambochaaa
 Wysłana - 8 sierpień 2007 22:00      [zgłoszenie naruszenia]

a ile zarabiasz?

"Mężczyźni są dla kobiet wesołym miasteczkiem z ubezpieczeniem na życie"

Specjalista -

KamilBTM
 Wysłana - 8 sierpień 2007 22:29      [zgłoszenie naruszenia]

Jaki masz samochód?

lucas761
 Wysłana - 8 sierpień 2007 23:53      [zgłoszenie naruszenia]

dużego masz?

h

Znawca -

YAMCHA
 Wysłana - 9 sierpień 2007 08:40      [zgłoszenie naruszenia]

co jej kupiłeś na gwiazdke?

.

poca
 Wysłana - 9 sierpień 2007 13:04      [zgłoszenie naruszenia]

jak na moje to wiek nie ma nic do gadania... wazne jest to abyscie sie dogadywali i dobrze ze soba czuli...

ja mam teraz 19 a moj facet 28,jestesmy ze soba od 8 mies. i mamy gdzies to co inni mowia o nas...

Mehehe...;-)

84zenek
 Wysłana - 10 sierpień 2007 11:30      [zgłoszenie naruszenia]

Dzisiejsze 16 latki są atrakcyjne (zadbane, ładne rysy twarzy, dobrze rozwinięte klatki piersiowe) ale za to puste jak bębny Roling Stonsów. Jest to głównie zasługa internetu oraz rodziców, którzy na wszystko pozwalają swoim pociechą (pozwól na dyskoteki od 15 roku życia, dostają wszystko co chcą: ciuchy, sprzęt, wakacje; ogólnie ptasiego mleczka im nie brakuje). Nie wiedzą czym jest miłość, chcą posmakować seksu, zmieniają pustych chłopaków jak rekawiczki (głównie żeby pochwalić się przed koleżankami, przecież 16 latce nie wypada byc samej).
Słownik 16 latki opiera się głównie na kilku wyrazach: smski, dżampreski, dyski. Wystarczy wejść np na fotke.pl i zoabczyć co te gówniary tam wypisują (pozna taka jakiegos chłoptasia na dyskotece i po kilku dniach wypisuje, że z nim byc całe zycie, pragnie aby w przyszłości został ojcem jej dzieci).

ada6969
 Wysłana - 11 sierpień 2007 17:27      [zgłoszenie naruszenia]

ja mam 16 lat amoj chlopak 18 i jesesmy ze soba juz 1.5 roku i nie sadze ze wszystkim natolatka zalezy tylko na impezach(bo mi akurat nie)jak dla mnie liczy sie czas spedzany razem i to nie wazne czy na disco czy w domu:)nawet w tym roku bylismy razem na wczasach z jego rodzicami i bylo super,a ta roznica wieku to nic nie robi.najwazniejsze wiedziec po co sie jest z soba areszta jest nie wazna,i ja chodz mam 16 lat jestem szczesliwa i nie zamierzam tego zmieniac.wiec nie wiem co wy macie do 16-latek.i w mojej klatce piersiowej wszystko gra:)

ada69

ada6969
 Wysłana - 11 sierpień 2007 17:28      [zgłoszenie naruszenia]

aha i jescze jedno ja nawet nie mam konta na fotka.pl bo uwazam ze to niezle gowna pokazywac swoja twarz calej polsce!

ada69

StoPRO
 Wysłana - 11 sierpień 2007 17:38      [zgłoszenie naruszenia]

Nie no nic nie mamy do 16stek ogolnie to sa fajne, wierne i je lubimy wiec pozdrofka

Poczekaj az chlopak pojdzie na studia za rok i pozna fajne kolezanki wtedy powiesz czy to byla milosc, czy to bylo kochanie

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 40 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

20 a 16 lat... problem:-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40