FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4118 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze maleństwa
20latek i 3litrowy Mercedes .. Wygryw ? ! 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "20latek i 3litrowy Mercedes .. Wygryw ? !"   

Tesco
 Wysłana - 2 marzec 2013 20:38        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

cześc Disco robaczki , dzisiaj przedstawiam moje prywatno-robotnicze cudo ;)
Mercedes Benz t1 310 D popularna "kaczka", na pojedynku z tyłu.
Rocznik 94 , auto mam od kwietnia i zrobilem nim jak do tej pory 25 kkm . Silnik 3.0 bez turbo 95km . Paka 4,2x2,2x2,2m , auto niezniszczalne [ podobno ] gdy kupuje sie zadbany egzemplarz . Mój do takich nie nalezy , ale to nic , auto spelnia swoje zadanie w firmie i to najwazniejsze.
Wyposazenie :
Wspomaganie kierownicy
Fotel kierowcy na poduszce
Podgrzewane lusterka [ chociaz nie działaja ]
Otwierane trójkaty w drzwiach [ wersja lux ]

Auto robi krotkie trasy dookola komina , czasami kielce-cieszyn wiec starcza . spalanie czy na pusto czy z ladunkiem 10-12 litrów . Most z 307 . Od kwietnia zrobione dużo , pomalu auto sie odpłaca pewnoscią jak na kaczke przystalo
Kaczka nie miala lekkiego zycia ale ma u mnie dożywocie , nigdy nie bedzie na sprzedaz , ewentualnie wyrejestruje i bedzie baza częsci dla znajomego ktory tez ma kaczke.

Przebieg oficjalny 480 000.
Fotos : [imageshack.us/g/171/20130220120006.jpg/]
enjoy !

TURBOX [ * ]
OLSEN & FU - CISZA

worldwar
 Wysłana - 2 marzec 2013 20:55      [zgłoszenie naruszenia]

wszystko elegancko.
ale gleba + dobra fela by sie przydała.
nie myślałeś o jakimś bra ? dobrze by pasował.

a tak na serio to nie wiem co napisać, kaczka jak kaczka. mam koleszke na Śląsku co ma takiego na części, więc jak coś potrzebujesz to mogę dać namiar.

I <3 D&B & green tea.
--------------------

Znawca -

Tesco
 Wysłana - 2 marzec 2013 21:05      [zgłoszenie naruszenia]

Pewnie ze kaczka jak kaczka , ale przynajmniej własna ^^ .
typowy wół roboczy , myslalem o zrobieniu jej troszke z jajem ale biezace sprawy pochlaniaja fundusze .. od kwietnia włozyłem w samochod 6500zł ,ale powiedzmy ze jaram sie mogąc dac jej drugie zycie bo auto ma dusze ;)
W planach jest skrzynia ladunkowa aluminiowa , dołozenie jednego pióra do resorów z tyłu i ogarniecie malych mat. eksploatacyjnych .
Autko wozi zazwyczaj lekkie rzeczy , normalnie nie ma wiecej jak 700kg na sobie , raz w miesiacu kolo 2 ton .
Co do częsci dziękuje , jak bede czegos potrzebowal odezwe sie chociaz mam dwoch ludzi ktorzy siedza tylko w kaczkach :)

TURBOX [ * ]
OLSEN & FU - CISZA

fellowes
 Wysłana - 2 marzec 2013 21:10      [zgłoszenie naruszenia]

kaczka to nie merol, kaczka to styl życia, mam nadzieję że jezdzisz nieco ostrożniej niż co poniektórzy kierowcy poczciwych kaczuszek zwłaszcza busów

"w USA mają tax zamiast vat-u" ~ tpawel

Tesco
 Wysłana - 2 marzec 2013 22:09      [zgłoszenie naruszenia]

Babcia juz odpoczywa wiec nie jest przesadnie butowana ;) chociaz jak jezdzil nia pracownik palila 15litrow w codziennym uzytkowaniu a pod moja noga pali 10-11 .. no cóż . Po remoncie silnika na trasie jędrzejów-ustroń na pusto [ waga 2400 kg] z zalozona plandeka przy predkosci przelotowej 70-90 spaliła mi 8,3 litra /100km
Jedyne czego mi brakuje w aucie na codzien to schowków w srodku i czasami turbo .. nawet myslałem o montazu turbo albo silnika ze sprintera z turbina ale jakos trzymam sie orginalu

TURBOX [ * ]
OLSEN & FU - CISZA

pawerty
 Wysłana - 2 marzec 2013 22:23      [zgłoszenie naruszenia]

samochód z duszą,przeżyłem wiele melanży,festiwal reggae śpiąc w niej,tylko w wersji furgon.

pitbull91
 Wysłana - 2 marzec 2013 22:23      [zgłoszenie naruszenia]

Pracownik pod******la ci paliwo

Kaczka wypas ale na dłuższą mete, na trasy jej sobie nie wyobrażam, komfort żałosny ale za to mała awaryjność

Tesco
 Wysłana - 2 marzec 2013 22:27      [zgłoszenie naruszenia]

też mozliwe ..
musze kabine wygluszyc, to teraz prior pod wzgledem komfortu . Znam paru ludzi ktorzy maja transport na Polske i jezdza kaczkami , ale to takze uwazam za przesade ;)

TURBOX [ * ]
OLSEN & FU - CISZA

pitbull91
 Wysłana - 2 marzec 2013 22:30      [zgłoszenie naruszenia]

mój pierwszy samochód został przywieziony z niemiec w 2004r kaczką z niemiec (paka, nie laweta) i z tego co wiem sporadycznie do tej pory lata do niemiec bez większych problemów

INSOMNIA
 Wysłana - 3 marzec 2013 00:23      [zgłoszenie naruszenia]

jak paką? albo to był matiz, albo przewrócony na bok

q2w
 Wysłana - 5 marzec 2013 01:46      [zgłoszenie naruszenia]

niektóre busy mają paki szerokie na ponad 2m

Z małej iskry wybuchnie wielki pożar,
odwieczny głos, który nigdy nie zginie.

Wolność lub śmierć!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

20latek i 3litrowy Mercedes .. Wygryw ? !

Strony: 1 2

Warto przeczytać: | | celebrytki bez stanika | znane bez stanika | wpadki gwiazd | dentysta | kant | brabh | sex filmy | pająk | pkm | szpilki | nie do wiary | dorabianie kluczy | dolan | gooby | duck | pls | przedwstępna umowa sprzedaży domu | zmiana szkoły | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.