FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 35211 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
21 lat prawiczek 
[powiadom znajomego]    
Autor "21 lat prawiczek"   

ziuteksus
 Wysłana - 3 kwiecień 2011 18:48        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witajcie, 21 i prawiczek. Wiadome, już dawno chciałem to zmienić, bo... no właśnie generalnie to dlatego że jest ogólny społeczny nacisk. Prawiczek? Buahahaha ciota ciota! Ok, tylko mi powiedzcie w takim razie czemu dziewczyny narzekają jednocześnie, że facetom na jednym tylko zależy? Czy to nie czysta hipokryzja? Śmiać się z kogoś, że jest prawiczkiem, a jednocześnie mówić, że facet chce tylko pieprzyć i tyle? Dla mnie to idiotyzm, albo albo, się zdecydujcie. Jak można się śmiać z prawiczka, że nie potrafi wyrwać i przeruchać lachona, a jednocześnie narzekać, że facetowi tylko na seksie zależy? Nie widzicie, że to czysta kretyńska hipokryzja?

Ok, to tytułem wstępu. A teraz o mnie, nie potrafię się zaangażować w uczucie. Po prostu mi na tym nie zależy. Od płci przeciwnej pragnę jak na razie jedynie seksu. Nie potrafię się zakochać i nigdy się nie zakochałem, nie czuję takiej potrzeby. Ok, powiecie w czym problem? A no w tym, że nie potrafię "wyrwać lachona i przeruchać", bo nie nie umiem podrywać tego typu dziewczyn, mimo że ładne to odrzuca mnie ich głupota. A z poważną dziewczyną nie chcę się wiązać, bo z taką trzeba się angażować w uczucia, a ja nie potrafię. Mam dwie ładne i mądre znajome, które często podrywam i podobają mi się, ale nie chcę się z żadną wiązać, bo nie chcę żadnej zranić... No bo co? Mam ją oszukiwać? Pieprzyć głupoty o miłości na wieczności inne bajery, które stosują Wasi chłopcy, a potem przeruchać i zostawić? Sory, ale ja nie mógłbym po prostu zranić koleżanki, owszem gdyby chciała się tylko rżnąć to z miłą chęcią, ale problem w tym, że mądre dziewczyny takie nie są.

agentdubel
 Wysłana - 3 kwiecień 2011 18:55      [zgłoszenie naruszenia]

idź poruchać bo chrzanisz jak potłuczony

q2w lubi ssać (:

Maarecki
 Wysłana - 3 kwiecień 2011 18:55      [zgłoszenie naruszenia]

jesteś wporządku, oducz się tego bo nie zamoczysz a w ogóle pewnie szukasz dziewczyny ładnej, inteligentnej i z poczuciem humoru, czas dorosnąć no i pisałeś, że nie możesz dogadać się z głupimi dziewczynami tzn że ty jesteś przeciętniakiem intelektualnym no bo tylko inteligentna osoba potrafi dogadać się z głupkiem albo głupia bo to ten sam poziom chyba, że po prostu nie chcesz spać z takimi łatwymi lachonami ale ze spoko dziewczynami też nie bo się nie zakoc***esz i nie chcesz ich okłamywać - nie zamoczysz

edit.
nie zauważyłem tego
"owszem gdyby chciała się tylko rżnąć to z miłą chęcią, ale problem w tym, że mądre dziewczyny takie nie są. "
ździwiłbyś się

Zmieniony przez - Maarecki w dniu 2011-04-03 18:57:52

arielos23
 Wysłana - 3 kwiecień 2011 18:58      [zgłoszenie naruszenia]

Spoleczny nacisk to jak czytam wymyslaja sobie to chyba wlasnie dziewice i prawiczki.
Robia sobie sami problemy aby miec o czym sobie w myslach popieprzyć, poużalać

BobbyJajca
 Wysłana - 3 kwiecień 2011 19:06      [zgłoszenie naruszenia]

Nie chcesz dymac byle jakiej panny, ale tez nie chcesz zadnej w sobie rozkochac. Gdybys naklonil jakas panne do rzniecia bez zobowiazan to pewnie stalaby sie dla ciebie malo atrakcyjna.
A jezeli jakas dobra dupa by sie zgodzila... to jestes prawiczkiem... nie ma bata zebys czegos nie spjerdolil i predzej sam bys cos do niej poczul

Apropo tego co mowia panny o prawiczkach i o tym ze facetowi w glowie tylko jedno. Na twoim przykladzie idealnie to sie odwzorowuje

HELL YEAH!

ziuteksus
 Wysłana - 3 kwiecień 2011 19:38      [zgłoszenie naruszenia]

"Apropo tego co mowia panny o prawiczkach i o tym ze facetowi w glowie tylko jedno. Na twoim przykladzie idealnie to sie odwzorowuje "

Rozwiń, bo albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem, albo nie wiesz co to jest hipokryzja.

arielos23
 Wysłana - 3 kwiecień 2011 19:40      [zgłoszenie naruszenia]

z Ciebie kipi sam sex, ochota na niego, panna dla ciebie to kawałek mięcha do wyruchania ;p czyz nie?? teraz sie dziwic ze laski gadaja o facetach ze im tylko jedno w glowie??

poza tym, ile dziewczyn smialo sie z ciebie ze jestes prawiczkiem??

4stars
 Wysłana - 3 kwiecień 2011 19:58      [zgłoszenie naruszenia]

masz dobry plan złapać pannę na niewinność i mieć stale rvchanie. Impressive. Jestem na tak

Searching for the truth is easy.Accepting the truth is hard.

BobbyJajca
 Wysłana - 4 kwiecień 2011 00:03      [zgłoszenie naruszenia]

Rozwiń, bo albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem, albo nie wiesz co to jest hipokryzja.

A ty nie wiesz jak pachnie picza

HELL YEAH!

accuface
 Wysłana - 4 kwiecień 2011 00:23      [zgłoszenie naruszenia]

Już tochyba raz pisałem w którymś temacie. Spoko powtórze :

Dziewczyny dzielą się na 4 kategorie

- Normalne. TO takie które widząc że jesteś prawiczkiem, wprowadzą Cię w ten świat.

- Pragnące macho. W momencie odkrycia iż jesteś prawiczkiem przestajesz je kręcić.

- Wredne. To takie które zrobią CI reklame na mieście.

- Dziewice, najczęściej zachowanie takie jak u typu normalnego, przy czym wyewoluować one mogą z czasem na typ wrednych lub typ szukających macho.

Dziewica raczej nigdy nie będzie wredna,nieobrobi dupy. Nie ma odniesienia bo nie wie tak naprawde co to jest dobre zerżnięcie. Dziewicy szukającej macho to już wogole sobie nie wyobrażam.

Zmieniony przez - accuface w dniu 2011-04-04 00:31:37

agusiap86
 Wysłana - 4 kwiecień 2011 11:36      [zgłoszenie naruszenia]

hmmm, chłopie nie wiadomo czego Ty chcesz... piszesz, że ,myślisz tylko o seksie ale nie chcesz sie bzyknąć z kimś kto Ci łatwo da.... wyrwij jakąś głupia poużywaj sobie i spokój, sa takie dziewczyny przecież, nie mówie, że to fajnie bo jestem kobietą ale z gatunku tych mądrzejszych i nie daje (odpowiednie słowo) się tak traktować.... jeśli chodzi o fakt znalezienia sobie koleżanki z którą się sypia... hmm jako początkujący zawodnik raczej marna szansa... ja osobiscie nie poszłabym do łóżka z prawiczkiem, za bardzo by mnie to irytowało...

it's all about havin' good time :P

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 26 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

21 lat prawiczek

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26