FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1955 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
229 kk i 18 kk w zw. z 271 kk 
[powiadom znajomego]    
Autor "229 kk i 18 kk w zw. z 271 kk"   

qbiec
 Wysłana - 21 listopad 2007 17:48        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam

Jestem podejrzany w zwiazku z wyzej wymienionymi artykulami kk. Zlozylem zeznania, zostalem zwolniony, ale na do widzenia uslyszalem ze moge spodziewac sie wezwania do prokuratury. Czy ktos obeznany moze powiedziec mi co moze mi grozic jesli dalsze sledztwo wykaze moja wine (aczkolwiek nie powinno, bo nic nie zrobilem) ?

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time

Donio
 Wysłana - 21 listopad 2007 19:47      [zgłoszenie naruszenia]

bo nic nie zrobilem

właśnie dlatego, pomimo, że jestem "obeznany", cwaniaczkom nie udzielam info

Zmieniony przez - Donio w dniu 2007-11-21 19:47:49

*** Moderator działu Prawo i Ekonomia ***
Spec prawa karnego
i procesowego

Specjalista -

qbiec
 Wysłana - 21 listopad 2007 22:41      [zgłoszenie naruszenia]

ech...mimo iz jestem "cwaniaczkiem", tobie NIE ZYCZE aby kiedykolwiek spotkalo cie falszywe oskarzenie. pozdrawiam i czekam na inne odpowiedzi

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time

Imperiall
 Wysłana - 21 listopad 2007 22:46      [zgłoszenie naruszenia]

jezeli to falszywe oskarzenie, nic Ci nie grozi, moze male wyjasnienia tylko zlozysz, ogolnie mozesz spac spokojnie

Donio
 Wysłana - 22 listopad 2007 12:12      [zgłoszenie naruszenia]

fałszywe oskarżenie ? żart

łapówka z wyłudzeniem poświadczenia nieprawdy
"18" może oznaczać pomocnictwo, podżeganie, sprawstwo kierownicze

*** Moderator działu Prawo i Ekonomia ***
Spec prawa karnego
i procesowego

Specjalista -

mlkv
 Wysłana - 22 listopad 2007 12:26      [zgłoszenie naruszenia]

"bo nic nie zrobilem"

A kiedy zlapia za reke mow ze to nie twoja reka.

Tez sobie daruje wyjasnienia.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

zlotexxx
 Wysłana - 22 listopad 2007 13:45      [zgłoszenie naruszenia]

szykuj mandżur, idziesz siedziec, proste

Zmieniony przez - zlotexxx w dniu 2007-11-22 13:46:16

qbiec
 Wysłana - 22 listopad 2007 19:54      [zgłoszenie naruszenia]

Zalozmy czysto hipotetycznie ze bylo tak: mam znajomego, ktory ma znajomego ktory jest diagnosta samochodowym. Mam stary samochod, potrzebowalem przeglad, poprosilem znajomego zeby poprosil swojego znajomego (uwaga! ani grosza ponad koszt zwyklego przegladu! gdzie tu lapowka? gdzie tu podzeganie?)...niestety okazalo sie ze policja ma na uwadze ta stacje diagnostyczna od dluzszego czasu. Powiedzmy ze w zeznaniach powiedzialem ze przeglad jest legalny. Powiedzmy ze mi nie uwierzyli. Interesuje mnie, bez zbednego moralizatorstwa, jak moze potraktowac taka sytuacje sedzia jesli z podejrzanego stane sie oskarzonym. Nie bylem karany, szkodliwosc spoleczna chyba niewielka. Grzywna, zawiasy?

mlkv
 Wysłana - 23 listopad 2007 12:37       [zgłoszenie naruszenia]

To czysto hipotetycznie ci powiem, że gdzieś tam w łańcuszku "znajomych mających znajomych" ktoś dobrze z ucha strzelił żeby na komendzie mogli sobie poprawić statystykę wykrywalności. Bo to co piszesz to drobnica.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

229 kk i 18 kk w zw. z 271 kk

Warto przeczytać: co zropbic aby dostac stypendium??? | dofinansowanie dla bezrobotnych | Myjnia bezdotykowa samoobslugowa - ktos ma? | Co mi grazi?? | Kurs Euro | Urząd skarbowy- kara | Podpis elektroniczny, prośba | allegro - skrabowka? | Jak Zagrac na Gieldzie ?? POczatkujacy | Limit zwalniający z VAT - 10,000 EURO | syndrom gorących kartofli | zlecenie a lojalka | Doradca podatkowy | Umowa o dzieło na prace projektowe | wyłudzenie? | 100dniowka + łamanie prawa? | grypsera | wizaz | ile razy mozecie | kobieta artystka | wizazu | skanu dyplomu | renault laguna 3 | renault laguna III | seks historie | przedluzenie swiadczenia rehabilitacyjnego | impka | sypianie z inzynierem troche mnie ratuje | rino | leszek sld | adaptacja filmowa | hologram | nalepki na legitymacje | Jacek Szmatloch | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.