FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1824 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
22 tysie na fure i nie wiem na co sie zdecydować:( 
[powiadom znajomego]    
Autor "22 tysie na fure i nie wiem na co sie zdecydować:("   

zwierzkoks
 Wysłana - 4 styczeń 2011 22:31        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.Weście podajcie mi jakies stosowne argumenty i doradźcie bo juz sam nie wiem co wybrać.Na oku mam nastepujące typy
E39 2.5 benzyna rok 2001
Mitsubishi Galant 2.5 benzyna rok powyżej 2000
Accord coupe 2.0 benzyna rok 2000 i powyżej
Mam dylemat jak cholera i nie jestem zdecydowany.Galanta i accorda musiałbym szukać.E39 ma kolega na sprzedanie.Mechanicznie leleczka ale jest jedno ale.Miała ona strzał w dupe niegroźny ale jest to niedokońca estetycznie zrobione.BMW jest na miejscu wiec nie musiał bym szukac samochodu.Prosże o porade i o jakieś wasze typy.Fura ma być 2000 i powyżej.Ma byc duża wygodna i ma zapier***lać. Dziekuje

Żyje tak jak inni tylko śnią

lolo.1990
 Wysłana - 4 styczeń 2011 22:45      [zgłoszenie naruszenia]

No to może okularnik choć on brzydki jak noc

Zmieniony przez - lolo.1990 w dniu 2011-01-04 22:46:26

smells
 Wysłana - 4 styczeń 2011 22:49      [zgłoszenie naruszenia]

galant albo e39, ale jak masz pod nosem sprawdzony egzemplarz to bierz i sie nie zastanawiaj

Marcinx66
 Wysłana - 4 styczeń 2011 23:51      [zgłoszenie naruszenia]

malacza i zrob chip tuping i nie zapomni na lusterko choinki zawiesic

chucknoris
 Wysłana - 4 styczeń 2011 23:57      [zgłoszenie naruszenia]

accord 2.2 disel?

Hakelbery
degustator
 Wysłana - 5 styczeń 2011 01:26      [zgłoszenie naruszenia]

Galant i accord to inna klasa auta niz BMW, nawet bym sie nie zastanawial, tymvardziej ze masz( tak zrozumialem )pewne auto od znajomego. Jeszcze jedna opcja w tej klasie to merc e klasa, jezdzilem takim dwa dni e430 aut6op zastepcze mechanika u ktorego stala moje auto to pomimo tego ze bylo na maksa zaniedbane i zniszczone to komfort jazdy i ogolne wrazenia malina

Jeszcze jedno jak szukasz auta ktore bedzie za******lac to E39 z 2.5 szalu nie robi

Polakom gratulujemy ceny benzyny

<%-)CHORY PASTOR HALELUJA%-)>

Znawca -

keiser26
 Wysłana - 5 styczeń 2011 01:37      [zgłoszenie naruszenia]

Moze Audi A6, Volvo S60/80- jezeli uda sie znalezc cos sensownego w tym przedziale cenowym?

Zmieniony przez - keiser26 w dniu 2011-01-05 01:42:02

Z prochu powstales, proch wciagles, w proch sie obrocisz...

chucknoris
 Wysłana - 5 styczeń 2011 08:56      [zgłoszenie naruszenia]

s 60 za 20 tysięcy

zwierzkoks
 Wysłana - 5 styczeń 2011 08:57      [zgłoszenie naruszenia]

A6 podoba mi sie ale drogie jest i rocznikowo taniej bmw wychodzi.Volvo nie wchodzi w ogole w grę.Wiem ze E39 nie zapie***la niewiadomo jak ale jak przesiadłem sie z 1.8 115 konnego to dla mnie taka moc jest akurat.
Co sądzicie o Hondzie legend z rocznika 2000-2003????

Żyje tak jak inni tylko śnią

VooDooMan
 Wysłana - 5 styczeń 2011 10:19      [zgłoszenie naruszenia]

[otomoto.pl/volvo-s60-2-3-t5-250km-gaz-sekwencyjny-C16399855.html]

jeśli te auta faktycznie stoją w takiej cenie i jest z nimi wsio ok to nie wahałbym się. Poza tym za cenę 2x tyś nie ma co wymagać za wiele ale te auto w mojej opinii jest za***iste

hohohohihi
 Wysłana - 5 styczeń 2011 11:30      [zgłoszenie naruszenia]

E klasy W210 nie można nie polecić... Ja miałem 99 rocznik, mój ojciec miał 2001 2.7 CDI, automat. 176KM i z automatem na prawdę sobie radził ten samochód. Jak ojciec sprzedawał auto miało ponad 600 000km. Nic sie nie działo, nic sie nie zepsuło nigdy. A jeździł chyba ze 4 lata. Do tego części tanie jak cholera.

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu to i referatu za mało"

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

22 tysie na fure i nie wiem na co sie zdecydować:(

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Audi A8 2005 | OC bylego wlasciciela - czy moge na nim smigac? | opony zimowe/letnie obowiazek wymiany? | Mój pierwszy samochód do 2000zł | Corsa silnik 1,2 a 1,4 | Szukam pomocy | jaka furka do 80 tys | Mirsubishi Galnt VIII gen | Frontera B 2,2 Dti | Rejestracja auta | Kto mi sprawdzi auto po nr VIN ? | Oszczedne autko do 8tys | MercedesW124 | student-auto | Nowe auto-jakie? | Współwłaściciel pojazdu | porady dla kobiet ważne | jak podniesc moc silnika | ile bierzesz czasu tramal | uklad cetralny galeria | zolpidem | na balkonie | moze jej nie podniecam | nie pozwAll | remont u zaby | wzAlr o nie rozliczaniu sie | apaszka | tygrysek | jaruzelski | gotuj | facet robi laske facetowi | CHLOPAK ROBI LODA | zona dziwka | kod ograniczeń sony ericsson k550i | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.