FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1517 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
2 pytania natury prawnej 
[powiadom znajomego]    
Autor "2 pytania natury prawnej"   

brg
 Wysłana - 1 grudzień 2007 09:21        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam do was 2 pytania, moze ktos bedzie sie orientowal jakie mam prawa

1. Jakis czas temu kupilem laptopa, ktory niestety sie zepsul. Poszedl do producenta na wymiane matrycy. Czekam juz ponad 3 tygodnie i nadal nawet nie wrocil do sprzedawcy, nie mowiac o przeslaniu go do mnie. Obilo mi sie o uszy ze jak przez miesiac nie naprawia to moge domagac sie nowego, czy dobrze kojarze?

2. Dostalem wczoraj mandat za picie piwka w miejscu publicznym :). Tutaj kwestia jest taka, ze policjant geniusz zrobil blad ortograficzny w nazwie ulicy na ktorej mieszkam. Czy mam jakies szanse na uniewaznienie tego mandatu? Ooo, wlasnie zauwazylem ze w nazwisku tez zle wypisal :D

tOOnY
 Wysłana - 1 grudzień 2007 10:26      [zgłoszenie naruszenia]

co do drugiego to mandat raczej jest wazny
nie znam sie na tym dokladnie, ale podobna sytuacja byla niedawno omawiana

[http://www.insomnia.pl/Przybywam_z_przysz%C5%82o%C5%9Bci-t579255.html]

groke
 Wysłana - 1 grudzień 2007 11:18      [zgłoszenie naruszenia]

a nie szans ze jak jest blad w ulicy to upomnienia do niego nie dotra?

brg
 Wysłana - 1 grudzień 2007 19:22       [zgłoszenie naruszenia]

Nie no, blad jest ortograficzny, maja moj pesel - na pewno powiadomienia dotra. Zreszta nie spodziewalem sie raczej opcji uniewaznienia mandatu. Fajnie by bylo gdyby ktos jednak odpowiedzial na pierwsze pytanie, to mnie duzo bardziej interesuje

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

2 pytania natury prawnej

Warto przeczytać: renta... a praca | Ubezpieczenie samochodu | zwrot towaru | OBYWATELSTWO ?! | Sprawdzenie historii karty kredytowej | Linie lotnicze | zaswiadczenie o niekaralnosci | Wyjazd osoby niepełnoletniej za granice z 19 letnia osoba | Staż z UP - dwa pytania | Komornik a przekraczanie granicy... | Prawo pracy,zmiana warunkow - skrocenie okresu wypowiedzenia? | Rejestracja pojazdu na osobę niepełnoletnią | ubezpieczenie pojazdu - w jaki sposob przechodzi? | pytanko | grillowanie | model Beveridge'a | killah | killahh | komenty | zdjęcia nk | seks a ciążą | bator | gry hidden object | gry hidden object | tiger i kobra | tiger i kobra nago | punto II | hipokryta | bangkok | 100 lat pan smierc | najlepsze opisy na inso | Gomorra | pyralgina | zdrowie pyralgina | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.