FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1356 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
2 startery TakTak - bezpłatne rozmowy pomiędzy nimi 
[powiadom znajomego]    
Autor "2 startery TakTak - bezpłatne rozmowy pomiędzy nimi"   

lukaszzxc
 Wysłana - 20 styczeń 2009 18:38        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam mam do sprzedania komplet dwóch starterów Tak Tak pomiędzy którymi są darmowe rozmowy.

Poniżej dokładnie to co napisane jest przy starterach oraz zdjęcie:
"Podwójne zaliczenie!

Podwójna przyjemność - bezpłatne rozmowy dla dwojga!
Do tego listu dołączyliśmy 2 karty Tak Tak. Połączenia pomiędzy nimi są bezpłatne.
Zatrzymaj jedną dla siebie, a drugą podaruj osobie, z którą lubisz sobie pogadać.

Każde połączenie pomiędzy waszymi numerami, trwające 30 min, jest bezpłatne. Dopiero po tym czasie zapłacisz za kolejne minuty według normalnej stawki, zgodnie z aktualną taryfą.

Ważność tej karty kończy się 31.03.2009 r."

[images38.fotosik.pl/46/33c5dccb21d8fd2a.jpg]

20PLN za komplet razem z wysyłką.
Więcej info na maila: lukaszzxc@op.pl

quixey
 Wysłana - 21 styczeń 2009 14:22      [zgłoszenie naruszenia]

Aktualne? Wziąłbym to.

Ő}]oŰĆśčs ô?LU¤śO"�ߢŰ˝�í

lukaszzxc
 Wysłana - 21 styczeń 2009 18:41       [zgłoszenie naruszenia]

Oczywiście aktualne.
Mam kilka kompletów. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu mailowego.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

2 startery TakTak - bezpłatne rozmowy pomiędzy nimi

Warto przeczytać: Prezentacja maturalna | Srebro dla kozaka %-) | [S] ADIO HAMILTON - BUTY - OKAZJA | Akumulatory tanio! | Spodnie Esprit - raz noszone. | Prezentacja maturalna | Zegarek męski Bench z UK | 4 felgi stalowe 13" 5Jx13H2 Opel 4x100 ET 49 | Telefony - J400 i MDA Vario + GPS | Lustra w ramach drewnianych | Sprzedam pracę maturalną. Graffiti - sztuka i wandalizm | Cacharel Amor Amor Tentation 50ml sprzedam :) | [S] LG SHINE KE970 | sprzedam siłownie / piwniczny kulturysta | sprzedam konto na tgigs (btgigs.info) | Sprzedam snowboard + buty | kręcą mnie laski | medoff | stwórz postać fantasy | prezent na święta | wrzuta adamszki | nago jpg | ankieta lekkoatletyka dla każdego | sex zdjęcia | marzec | maniak 8 | maniac 8 | sprawa jest kurewska | maniac7 | monika mrozowska nago | piaseczny | listy do m2 | jessi | odwołanie od decyzji o nieprzyzaniu stypendium rektora | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.