FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 1700 razy ¬

ZAREJESTRUJ SI I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU B犵ZIESZ M笉 ZOBACZY WYPOWIEDZI SPECJALIST紟 I WYㄐCZY REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
2gie auto do 7tys oko這 dla ma這lata  
Wy郵ij odpowied [powiadom znajomego]    
Autor "2gie auto do 7tys oko這 dla ma這lata "   

Avvgan
 Wys豉na - 24 lipiec 2015 00:34        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd ile procent masz t逝szczu

Siemasz Wszystkim.
Latam teraz golfem 3, 1995, 1.4 benzyna.
Nieekonomiczny silnik fchoy, i auto nie powiem zajechane, strach gdzie dalej jecha, na dojazdy na si趾 czy do dziewczyny daje rade, ale og鏊nie klops.

Planuje przez rok teraz od這篡 troche siana i kupi co na nast瘼ne wakacje, bo teraz jecha貫m pe穎tem matki w trase, a powt鏎ka z rozrywki mi sie nie widzi...

Czego chce ?

Troch 鈍ie窺ze i m這dsze auto.
Gaz !
Nie sta mnie na inwestowanie w wysokie spalanie wiec musi je寮zi ekonomicznie W MIARE
Cz窷ci musza by tanie.
Slinik 1.6 minimum, najlepiej 1.8 lub 2l.
疾by nie by這 strachu wyprzedzi gdzie na trasie jak auto zapakowane.
Cena do 7 tys. My郵e 瞠 maaax 8,5k moge da jeszcze jak co mi sie fchoy spodoba.

Wiem 瞠 post wcze郾ie bo czasu jest op鏎 ale chce sie nastawi na co ju ile odk豉da siana, i b璠 mia ju jakie rozeznanie.

Mo瞠 by kombi, najlepiej sedan.
Rozmiar nie ma znaczenia, nie mo瞠 by ma貫 jak polo, czy lupo, ani wielkie jak omega w kombi. Pozdro dzieki z g鏎y.

Zmieniony przez - Avvgan w dniu 2015-07-24 00:35:05

Evrybary kobznij szpary %-)

Thomy20
 Wys豉na - 24 lipiec 2015 05:23      [zg這szenie naruszenia]

Czego chce ?

Troch 鈍ie窺ze i m這dsze auto.
Gaz !
Nie sta mnie na inwestowanie w wysokie spalanie wiec musi je寮zi ekonomicznie W MIARE
Cz窷ci musza by tanie.
Slinik 1.6 minimum, najlepiej 1.8 lub 2l.

Szukasz auta ekonomicznego a tu wyje盥瘸sz z 1.8 lub 2 litry te auta b璠 sporo pali. Masz golfa 1.4 i narzekasz 瞠 du穎 pali a chcesz kupi 2 litry i my郵isz 瞠 b璠zie ma這 pali? Je郵i chcesz auto ekonomiczne to silniki 1.0 lub 1.2 np. jakie Polo lub Fabia. Jecha貫m fabi 1.2 3 cylindrow i powiem ci nawet fajnie chodzi.

Zmieniony przez - Thomy20 w dniu 2015-07-24 05:42:51

Auto z silnikiem diesla a kierowca pizda

Loya
 Wys豉na - 24 lipiec 2015 17:32      [zg這szenie naruszenia]

Thommy b璠zie uradowany moj propozycj - Astra G 1.8 benzyna + LPG, ewentualnie Vectra B z tym motorem lub 2.0 benz.

Znawca -

Vayo
 Wys豉na - 24 lipiec 2015 19:21      [zg這szenie naruszenia]

Ta Astra G 1.8 by si sprawdzi豉,ale ma這 ofert z tym silnikiem.Od biedy 1.6 16v te jako jedzie.M這dsza,no i zawieszenie prostsze ni w Vectrze B,tak瞠 koszty serwisowania ni窺ze

Znawca -

Avvgan
 Wys豉na - 24 lipiec 2015 21:55      [zg這szenie naruszenia]

Zaufajcie 瞠 golf w benzynie 1.4 瞠by jako jecha musi by trzymany fchoy na ka盥ym biegu, przez co pali jak smok. W dodatku brak gazu, a nie bede inwestowa w instalacje 2x wiecej ni warto嗆 tego auta (bo kupi貫m je za 1,2k). Wiekszy silnik jest bardziej elastyczny a to 瞠 wieksza pojemno軼 nie jest r闚nowa積e z tym 瞠 musi od razu pali du穎 wi璚ej tym bardziej jak bedzie zagazowane. Mysla貫m o Astrze i ca趾iem fajna opcja dzieki za opowowiedzi jak komus cos przyjdzie do glowy to fajnie jeszcze co pods逝cham. Dzieki pozdro !

Evrybary kobznij szpary %-)

Thomy20
 Wys豉na - 24 lipiec 2015 23:30      [zg這szenie naruszenia]

No to bierz Astr G ja mam silnik 1.6 16V z instalacj LPG i powiem ci jest w miar dynamiczna. Astr wi瘯sz ni 1.6 cie磬o dosta

q2w
 Wys豉na - 24 lipiec 2015 23:34      [zg這szenie naruszenia]

a nic

Zmieniony przez - q2w w dniu 2015-07-25 02:07:37

Z ma貫j iskry wybuchnie wielki po瘸r,
odwieczny g這s, kt鏎y nigdy nie zginie.

Wolno嗆 lub 鄉ier!

gastxxx
ole !
 Wys豉na - 25 lipiec 2015 11:15      [zg這szenie naruszenia]

Ile l/100 km to dla ciebie du穎?

"No i chuj, wa積e 瞠 porucha he he kurwa razdwatrzy"

Loya
 Wys豉na - 25 lipiec 2015 12:43      [zg這szenie naruszenia]

穎na mia豉 przez moment xsare w wersji 3d, chyba VTR i te bardzo pozytywne auto, lepiej wykonane wn皻rze ni w Astrze, dobre zawieszenie, jakby znalaz z motorem 1.6 do tego LPG to te b璠ziesz zadowolony. Dla m這dego kierowcy poleci豚ym te Stilo 3d, ale tutaj s豉bo z silnikami, bo najmniej problemowy benzyniak ma tylko 80 kuni (1.2), a JTD musia豚y dobrze poszuka, 瞠by pad豉 nie kupi

Znawca -

q2w
 Wys豉na - 25 lipiec 2015 18:51      [zg這szenie naruszenia]

Dzi mnie jedna kuhwa zjecha豉 drog astra 1.6 kombi. Niby nic takiego, bo zjecha tylko na m鎩 pas ale...
Leciutka g鏎eczka i frajer nie m鏬 tego pad豉 rozkulac, a ja jecha貫m ledwo 70km/h zaladowana na maxa ci篹ar闚ka. Ma這 co i bym go zacz掖 pcha pod te g鏎. Takie to Twoje gowno dynamiczne.

Z ma貫j iskry wybuchnie wielki po瘸r,
odwieczny g這s, kt鏎y nigdy nie zginie.

Wolno嗆 lub 鄉ier!

Thomy20
 Wys豉na - 25 lipiec 2015 20:04      [zg這szenie naruszenia]

Dzi mnie jedna kuhwa zjecha豉 drog astra 1.6 kombi.

teraz spokojnie Astra kt鏎a ci wyprzedzi豉 1.6 ma 75KM moja 1.6 16V ma 101KM teraz tamta Astra jest w kombiku czyli 100kg ci篹sza od mojego Hadbacka wi璚 moja jest bardziej dynamiczna ni ten karawan kt鏎y zajecha ci drog.

[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | nast瘼n

Wybierz stron:  
Przegl康 tygodnia | Wy郵ij odpowied

2gie auto do 7tys oko這 dla ma這lata

Strony: 1 2

Warto przeczyta: ***Zanim za這zysz temat !!!*** | bmw Z3 3.0 L coupe | 13 tys - co proponujecie? | Auto 2000-2002 rocznik do 17-18 tys. z. | Tanie miejskie auto. | Samoch鏚 usportowiony do 22000z | Pierwsze auto do 10-12k | autko do lansu i szpanu;) | samoch鏚 do 24,000 | Do 7 ty | auto BMW przebieg 220 tys | diesel do 5000-6000 | auto a nowy rok | Co s康zicie? Espero. | Komfortowe auto do 10k | Opel astra | szwecja | reality | reality bez cenzury | pyskaty | dziewczyny z | dziewczyny z facebooka | laski z facebooka | og這szenie o wynajmie mieszkania po angielsku | friend | piramidy | isabel | piosenkarki | pantyhose | marta 禦uda | miasteczko slaskie | outsourcing | pwc | wzd璚ia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.