FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 3640 razy ¬

ZAREJESTRUJ SI I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU B犵ZIESZ M笉 ZOBACZY WYPOWIEDZI SPECJALIST紟 I WYㄐCZY REKLAMY

ROZRYWKA | Mi這嗆
3 letni zwi您ek i kochanka  
[powiadom znajomego]    
Autor "3 letni zwi您ek i kochanka "   

Semlion
 Wys豉na - 12 stycze 2017 15:40        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd ile procent masz t逝szczu

Witam mam 26 lat. Spr鏏uj zwi篥le opisa m鎩 problem 瞠by nie by這 za du穎 czytania. Mam dziewczyn (24 lata) od 3 lat jest anio貫m uczynna pi瘯na mieszkam z nia za granic. Od 2 lat w polsce mam kochank (21 lat), na pocz徠ku by豉 moja kole瘸nka potem jakos wysz這 tak ze zacz瘭i鄉y si dyma(wtedy jeszcze mieszkalem w polsce). W polsce jestem 3 razy w roku.

Problemem jest to 瞠 ta kochanka mia豉 tylko mnie tylko ja j mia貫m ostatnio przyzna豉 mi si ze pol roku temu posz豉 z kim do lozka w sumie jest wolna mo瞠 robi co chce ale zrobi這 mi si 幢e z tego powodu. Ogolnie mi璠zy nami by豉 silna wi篥 od poczatku mia貫m nawet my郵i czy nie odej嗆 do niej ale teraz jak mysle ze inny ja pompowal to straci這 to ju na warto軼i i mi zle z tym. Ona wiedzia豉 od pocz徠ku ze mam dziewczyn ale nie wyskakiwalem z niczym ze m鏬豚ym z ni by itp czeka貫m czy sama z tym wyskoczy. Teraz mi m闚i ze posz豉 ze tamtym bo nie rozmawiali鄉y jaki czas ze my郵a豉 ze mnie straci豉 ze nie potrafi豉 sobie tym poradzi. Najgorsze jest to ze nadal mnie do niej ci庵nie seks jest mega ci庵nie jak odkurzacz dobrze si przy niej czuje mamy mn鏀two temat闚 itp. Zawsze trzyma貫m dystans 瞠by nie anga穎wa si w to emocjonalnie ale chyba jednak nie uda這 mi si. Ona m闚i ze zale篡 jej na mnie ze zaluje ze posz豉 z tamtym ze by這 to tylko raz ale ja mam ju jak捷 blokad.

Z moja dziewczyna tez mam dobry seks jest 豉dna ale jako nie czuje si tak jak z tamt nie wiem z czego to wynika mo瞠 z tego ze jestem z ni na codzie?

Nie wiem co robi najch皻niej to bym wr鏂i do kraju rvchal bawi si, tutaj mam dobr prac dobra kas w polsce raczej b璠 musia obni篡 pr鏬 komfortu nie czuje si gotowy na zwi您ek mimo ze jestem z nia 3 lata. Chcia豚ym poznawa kobiety brakuje mi tego nie wienlm co robic

Wybaczcie za chaotyczna wypowiedz

Zmieniony przez - Semlion w dniu 2017-01-12 15:49:17

Zmieniony przez - Semlion w dniu 2017-01-12 15:50:10

Zmieniony przez - Semlion w dniu 2017-01-12 15:52:09

INSOMNIA
 Wys豉na - 12 stycze 2017 17:07      [zg這szenie naruszenia]

Spytaj czy zgodza sie na trojkat. Bedziesz mial odkurzacz i aniola.

Pshym
 Wys豉na - 12 stycze 2017 22:32      [zg這szenie naruszenia]

Nie zas逝gujesz na 瘸dn z nich. Id do zakonu, z堯 郵uby czysto軼i to mo瞠 Pan Jezus wybaczy Ci te paskudne grzechy, Ty 豉jdaku!

PS. Ja bym nie wybaczy.

Szlachta nie pracuje.

marian1970
 Wys豉na - 13 stycze 2017 09:40      [zg這szenie naruszenia]

"PS. Ja bym nie wybaczy. "

przym,co to za trolingi w powa積ym dziale?

chyba nasz bohater ma co z kopu趾a, skoro my郵i,瞠 21-letnia,
zdrowa dziewoja,kt鏎a " ciagnie jak odkurzacz"
siedzi na piczy i czeka na dymanko 3 razy w roku bo ksi您e
zjedzie na popas,
ja pyerdol.

Semlion
 Wys豉na - 13 stycze 2017 10:22      [zg這szenie naruszenia]

Czyli co korzysta i niczym si nie przejmowa?

WASKOT
 Wys豉na - 13 stycze 2017 15:50      [zg這szenie naruszenia]

Jak dla mnie to HyJ Ci w dope .

Semlion
 Wys豉na - 13 stycze 2017 16:08      [zg這szenie naruszenia]

Bo?

WASKOT
 Wys豉na - 18 stycze 2017 11:04      [zg這szenie naruszenia]

Bo jeste jevanym oszustem , Mam nadziej 瞠 Twoja kobieta si ogarnie i odejdzie od Ciebie do jakiego ciapatego .

max-scifi
 Wys豉na - 22 sierpie 2017 21:46      [zg這szenie naruszenia]

i jak sie hisoria potoczy豉?
cz這wiek w豉zi na inso raz na pare miesi璚y to sie nale篡 jakies opowiadanie :D

Semlion
 Wys豉na - 26 sierpie 2017 02:29      [zg這szenie naruszenia]

W sumie nadal si sypiemy i tyle bez zmian

max-scifi
 Wys豉na - 27 sierpie 2017 00:51       [zg這szenie naruszenia]

mi這嗆 kwitnie czyli 瞠.

[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Przegl康 tygodnia

3 letni zwi您ek i kochanka

Warto przeczyta: ;):) | chyba panna mnie wykorzystala | 10 zasad higienicznego / psychicznie / bycia z kobiet... | Jak to jest z kobietami? | M篹czy幡i, ogarnijcie si!! | MIΜ汎 (problem) | GayPost - tylko dla chomik闚:) | Piramida potrzeb kobiety i m篹czyzny | need help | Pierwszy prawdziwy zwi您ek... mega kryzys-->Ma sens? | Spos鏏 na te軼iow- pomocy | kobiety, dla kt鏎ych faceci trac g這wy ;) | Pocieszcie mnie :( | Po czym poznac, ze wpad豉 chlopakowi w oko? | Kiedy si spotkac? | Jak zdobyc 豉dnego ch這paka z zasadami? | Sezon | nikki19 | nokaut | marketign wielopoziomowy | robi豉 loda | trzewiowy | uprawia豉 sex oralny z by造m | olsztyn | Eska | kibice | wi rach inso | aniolek | wyznaczy 鈔ednic wa逝 | chomik | soczewki | konick | Evo | skarpetki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.