FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2160 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
4,5 roku.....koniec 
[powiadom znajomego]    
Autor "4,5 roku.....koniec"   

Krogu
 Wysłana - 4 maj 2006 17:40        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

sam nie wiem jak sie czuje po 4,5 roku zerwałem z dziweczyna, od pewnego czasu nam sie nie układało. próbowalismy z tym walczyc ale nic z tego. uczucie miedzy nami wygasło :(
wszystko sie zaczeło od tego ze zamieszkalismy razem w pazdzierniku od tej pory nic nie było tak jak dawniej :( ja praca szkola ona to samo...ogarneła nas MONOTONIA....uwieżcie to potrafi zniszczyc wszytko!
brak czasu na wspolne wypady, brak checi(zmeczenie praca)...ogólenie dół. wręcz jak to okresliła ona ja mam Depresje...boże to mnie przekonuje do tego ze zanim sie z kims chcecie sie zwiazac zamieszkajcie razem.
wyjda wszystkie przyzwyczajenia drugiej połówki jak i nasze. wiadomo mozna sie dogadac ale, nie da wie wszytkiego zmienic. Ja nie dałem rady, teraz siedze sam w domu i łape doła.
Co zrobic zeby zapomnieć?????????????????
help

shoXman
 Wysłana - 4 maj 2006 18:18      [zgłoszenie naruszenia]

chodz na balety z ziomkami ,znajdz se inna ,albo bedize tak ze po czasie wrocicie do siebie ,tylko jak wrocicie to jej sprawiaj niespodzianki od czasu do czasu bo znow bedzie monotonniemusisz sie starac zeby ona niebyla znudzona a jak ona niebedzie to i ty niebedziesz bo wszystko dziala w obie strony

potargany
 Wysłana - 4 maj 2006 18:24      [zgłoszenie naruszenia]

hmm - moze lepiej niz teraz nic po xx latach ? dobrze ze to nie wyszlo po slubie?

moja żona (RENIKA) - [http://www.insomnia.pl/profilekat.asp?mode=display&id=73383]
moja szwagierka (IWONKA) - [http://www.insomnia.pl/profilekat.asp?mode=display&id=74925]

Znawca -

coraMietka
 Wysłana - 4 maj 2006 18:31      [zgłoszenie naruszenia]

To może..
nie mieszkajcie już razem
i może ten ogień wróci może?

a tak poważnie to,
4 i pół roku- brzmi jak całe życie
dla mnie ..
więc i tak jest się do czego odnosić

a jak się nie układa
coż..z jednej strony to nie koniec świata- zależy jak wiele czasu spędzaliście intensywnie ze sobą wcześniej
z drugiej strony: to na pewno "mały" kataklizm dla Ciebie
jakby nie było, to jednak spora część życia
wspolne miejsca, znajomi, wspomnienia...
Nie powiem "Nie martw się" - bo nie cierpie tego określenia
jest puste, nic ze sobą nie wnosi
i zdradza bezradność ich wypowiadającego jedynie

Ale powiem Ci, że NA PEWNO to przeżyjesz
i czas będzie na Twoja korzyść działał

Reasumując:
wyciągnij z 'tego' dla siebie teraz co chcesz,
byle to bylo w priorytecie cosik dobrego

pozdrawiam

Przybywam w pokoju !

Specjalista -

zrk
 Wysłana - 4 maj 2006 18:54      [zgłoszenie naruszenia]

tez uwazam ze wszystko wychodzi dopiero wtedy jak sie razem zamieszka,
trzymaj sie chlopaku

Specjalista -

--mr--
 Wysłana - 4 maj 2006 20:54      [zgłoszenie naruszenia]

4,5 roku dluuugi czas wiadomo ze cholernie cizeko zapomniec, ale pomysl sobie skoro wam sie nie ukladalo, milsoc wygasla..to moze nie ma tak naprawde czego zalowac ?? zastanow sie jakie byly plusy i minusy waszego wspolnego zycia, zwiazku..i zastanow sie czuy warto rozpaczac ;/ a skoro podjales taka decyzje to chyba zrobiles dobrze, bo w takich sprawach sie rzadko czlowiek myli - jak milosc wygasla to wygasla :/

Jestem kobietą, czyli jedną z najpiękniejszych istot na ziemi..

bambochaaa
 Wysłana - 4 maj 2006 21:05      [zgłoszenie naruszenia]

im wcześniej się to skończyło tym lepiej... jeżeli jestes pewny ze nie ma miedzy wami juz czegos takiego jak milosc to nie ma czego zalowac
trzeba sie z tym pogodzic
trzeba sie pogodzic z tymi pustymi chwilami, wolnym czasem ktory wypelniala wlasnie ta osoba
trzeba go czyms wypelnic aby sie nie dolowac
wiadomo ze jest ci ciezko, gdyz byliscie razem 4,5 roku... kupa czasu... ogromna czesc zycia; jak wiadomo nie da sie ich od tak po prostu wyrzucuc i pamieci; beda wspomnienia; tesknota pewnie tez bedzie, lecz tesknota najprawdopodobniej bedzie skutkiem przyzwyczajenia
teraz trzeba wyciagnac wniski i brnac dalej do przodu
co cie nie zabije, to cie wzmocni
teraz pozostaje ci tylko znalesc prawdziwa milosc i zyc dlugo i szczesliwie
trzymam kciuki
trzymaj sie
pozdrowienia

"Mężczyźni są dla kobiet wesołym miasteczkiem z ubezpieczeniem na życie"

Specjalista -

BankoPL
 Wysłana - 4 maj 2006 21:39      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.insomnia.pl/temat170860/]

ja np wrzucilem sie w wir pracy: wzailem sie za nauke, nadrobilem zaleglosci, zapisalem sie na kursy, chodze na silke, basen, biegam i plywam
i super sie z tym czuje. Zdjec nie pokasowalem ani nie powyrzucalem tylko gleboko schowalem, no i z portfela powyjmowalem.Czasami przychodzi dol, chcialoby sie zadzwonic co slychac, napisac albo poprostu sie mysli. Ale z czasem coraz rzadziej az "w koncu wyzdrowiejesz". A co do wspolnego mieszkania masz zdecydowana racje. Myslisz ze trafiles na druga polowke? Zamieszkaj z Nia.

Krogu
 Wysłana - 5 maj 2006 03:13      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki chłopaki za słowa otuchy jak narazeiw walcze z tym pijąc...za dużo chyba....mama doła ale nie poddam sie !!!!!!!!!!!!
UWAZAJCIE NA SIEBIE!

polarnik
 Wysłana - 5 maj 2006 04:24      [zgłoszenie naruszenia]

tez sie dzis rozstalem. Boli...

Bo Życie trzeba sobie podporządkować!

Specjalista -

coraMietka
 Wysłana - 5 maj 2006 05:11      [zgłoszenie naruszenia]

<przytula>

Musi boleć.
Znaczy, że ciągle żyjesz..
(nieważnie jak niedorzecznie to teraz brzmi)

Przybywam w pokoju !

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

4,5 roku.....koniec

Strony: 1 2

Warto przeczytać: | | czat | film o inkubie sukubie | najgorszy mod | monka szczęk | żebranie | zebranie | koksy | mature | hokej | e lite | mercury | oddawanie kalu | dziecko | narcotics anonymous | pożyczyłem pieniądze | seks nauczycielka | kandydaci na modów | modów działu | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.