FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4654 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Praca
5000 pln na kursy zawodowe - co wybrać ? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "5000 pln na kursy zawodowe - co wybrać ?"   

oliho
 Wysłana - 4 kwiecień 2012 13:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

siema,
Pracę mam taką trochę mało płatną ( +/- 1700 na rękę zależy od miesiąca ) w branży budowlanej( sklep 5 dni w tygodniu po 8 godzin ) , niezbyt mnie ona wciąga/ interesuje ,ale jako plus jest to ,że mam do niej niedaleko. dzięki temu sprzedałem swoje autko i korzystam z komunikacji miejskiej ,która wychodzi mnie najtaniej.
Pieniądze które mam za samochód chciałbym przeznaczyć w jakąś inwestycję na swojej osobie . Do wydania mam +/- 5000 pln i chciałbym je spożytkować najlepiej jak się da . Dużo czasu spędzam przy kompie więc w swojej łysej głowie wymysliłem sobie że zrobię kursy w tym kierunku biegnące.

Wybrałem takie trzy :
tworzenie stron www - 3 poziomy , każdy po 30 godzin.jakieś tam strony kiedyś w html'u robiłem nawet znajomym więc myslę że sobie poradzę ,
grafika komputerowa corel + photoshop - także 3 x 30 godzin . photoshopa potrafię obsługiwać , bo na poznanie go trzeba naprawdę wiele czasu z czego również zdaję sobie sprawę ,
kurs flash 30 godzin - myślę że będzie to dobre uzupełnienie całości .

Jak myślicie - jest sens robienia tego typu kursów ?

Też na pewno od razu nie znajdę pracy jako grafik ,ale na pewno przybliży mnie to do tego .

Jeśli macie inne pomysły to podzielcie się nimi ze mną ...

pozdro !

Zmieniony przez - oliho w dniu 2012-04-04 13:37:15

piotri_
 Wysłana - 4 kwiecień 2012 13:45      [zgłoszenie naruszenia]

Po co wydawać na to 5000zł jak można się tego nauczyć samemu za darmo lub za dużo niższą kwotę, kupując kilka książek?

oliho
 Wysłana - 4 kwiecień 2012 13:52      [zgłoszenie naruszenia]

na to wydałbym ok 2000 tys- za wszystkie .
Nie wiem czy potrafiłbym się siedząc w domu zmusić do nauki... a mając na uwadze wydaną kasę pewnie bardziej by mnie to zmobilizowało.
Z drugiej strony to zastanawiam się nad tym czy przyszły pracodawca wogóle brałby takie kursy pod uwagę ,a nie poprosił na np. rozmowie kwalifikacyjnej o zrobienie strony z elementami flash + grafika i na tej podstawie ocenił moje umiejętności...

leszczu123
 Wysłana - 4 kwiecień 2012 15:19      [zgłoszenie naruszenia]

Możesz zainwestować we mnie, gwarantuję zysk 100%

A tak na serio, to wszystkie te "kursy" są robione tylko po to, aby ich organizatorzy mogli zarobić głąbach, którzy myślą, że dzięki gównianemu papierkowi - oj, przepraszam; certyfikatowi! - dostaną robotę lepszą niż na kasie.

Podstawy, o których mowa na tego typu "szkoleniach", można samemu przyswoić całkowicie za darmo.

Podsumowując - od kursów nie zaczyna się nauki ani kariery. Zaczyna się ją od zainteresowania daną dziedziną i szukaniem o niej informacji na własną rękę. Lepiej zatem siedź w tym sklepie i za 5000 zł kup samochód lub po prostu odkładaj dalej, a nie marnuj tyle pieniędzy na to, żeby jakiś żałosny "coach" przeczytał Ci kurs HTML-a, który można znaleźć za darmo w Internecie.

maximus_pl
 Wysłana - 4 kwiecień 2012 17:13      [zgłoszenie naruszenia]

idz na jakies "konkretne" studia

marcin-ek
 Wysłana - 7 kwiecień 2012 23:15      [zgłoszenie naruszenia]

2000 tys

nie opyla się imo , lepiej wpłać na III filar albo zainwestuj

Specjalista -

greku_806
moto.ifd
 Wysłana - 8 kwiecień 2012 16:04      [zgłoszenie naruszenia]

lo kuhwa, 2tys na III filar, wtedy juz do konca zycia nie musialbys pracowac

Live to Ride
Ride to Live ©®

[moto.ifd.pl/] zapraszam!

MadMan047
 Wysłana - 26 kwiecień 2012 11:13       [zgłoszenie naruszenia]

a tak poważniej to ma ktoś jakieś konkretne propozycję
bo sam sie ostatnio zaczynam zastanawiać nad jakimś kvrsem chvjo obrabiarek albo czegoś innego

"kiedy przyjdą nocą spalić twój dom,
weź pistolet do ręki i rozpierdol im łby zanim wyciągną zapałki"

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

5000 pln na kursy zawodowe - co wybrać ?

Warto przeczytać: kierowc kat. C | Co mi to daje że będa płacic za mnie ZUS? | zarabianie w sieci sciema? | Jakiego wynagrodzenia Pan/i oczekuje? | Zarobki z energetyce. | Praca na platformach... | Współpraca z serwisem | Gdzie najlepiej założyć konto? | podanie o podwyżkę płacy. Pilnie!!! | ilu z was znalazło pracę przez internet? | praca a studia | Wypowiedzenie umowy o pracę | zarobki po sgh | Marketing a turystyka | Przykładowe zarobki po studiach | POLICJA zarobki | zdjęcia nk | seks a ciążą | bator | gry hidden object | gry hidden object | tiger i kobra | tiger i kobra nago | punto II | hipokryta | bangkok | 100 lat pan smierc | najlepsze opisy na inso | pyralgina | zdrowie pyralgina | Politechnika warszawska | uniwersytet jagieloński | Porozumienie | wczasy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.