FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1781 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
50gr mi ukradli. 
[powiadom znajomego]    
Autor "50gr mi ukradli."   

iLight
świetlisty
 Wysłana - 2 kwiecień 2010 10:27        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

A teraz na poważnie, z konta w banku zniknęło nagle 50 groszy. W żadnych operacjach bieżacych nie ma na ten temat zapisku. Czyżby bank mnie w chvja robił ? Możliwe, ze robi już to od dawna?

syriusz6
 Wysłana - 2 kwiecień 2010 10:38      [zgłoszenie naruszenia]

Ktory to bank?

piotr3
 Wysłana - 2 kwiecień 2010 11:54      [zgłoszenie naruszenia]

ale do kazdego konta masz podaną infolinie na która mozesz dzwonic i wyjasniac takie sprawy, jak mi ci tutaj ktos odpowiedziec jak nie wiadomo jakie masz tam usługi, jakie opłaty mniej lub bardziej ukryte itp.. zadzown i wyjasnij

Znawca -

Alkofather
 Wysłana - 2 kwiecień 2010 12:43      [zgłoszenie naruszenia]

dokładnie i nie bądź takim materialistą 50 gr to nie majątek

To fajne forum tylko ludzie na nim to kurwy.
[http://www.youtube.com/watch?v=HeaQzfE2kHw]
CWP!!

FU
 Wysłana - 2 kwiecień 2010 12:51      [zgłoszenie naruszenia]

chyba nie rozumiecie klimatu
gosc loguje sie na konto i widzi ze 50gr ubylo od ostatniego logowania bez robienia zadnej operacji, placenia za karty itd

wiec pierwsza mysl - ile razy wczesniej tak bylo i nie zauwazylem ? moze mi za kazdym razem 50gr podpjerdalaja i juz jestem np 100 biedniejszy w tym miesiacu ?

dzwon na infolinie i to wyjasnij

Oh my God, it's a lion, get in the car !

pajaki dwa
 Wysłana - 2 kwiecień 2010 12:54      [zgłoszenie naruszenia]

dokładnie i nie bądź takim materialistą 50 gr to nie majątek
To na powaznie?

Merlin666
 Wysłana - 2 kwiecień 2010 13:18      [zgłoszenie naruszenia]

albo wyobraz sobie ze losowym osobom podpjerdalaja 50 gr. z konta. Wiesz jaka kasa z tego? Nie daj chvjom zarobic i dzwon!

Moja głowa pełna jest
Bzdurnych haseł oraz wzniosłych tez
Co mam robić z głową moją
Która nie chce myśleć według wzoru

piotr3
 Wysłana - 2 kwiecień 2010 14:38      [zgłoszenie naruszenia]

przeciez nie napisalem ze ma olać tylko co my tutaj mozemy mu powiedziec, co chwile sie pojawia temat typu temu znikło, temu nie zaksięgowało wpłaty/wypłaty, ten sie zalogowac nie potrafi itp, a naserio sa te infolonie i ludzie tam siedza po to zeby udzielac takich informacji a tutaj to conajwyzej mozna pogdybac

Znawca -

cooltras
 Wysłana - 2 kwiecień 2010 20:31      [zgłoszenie naruszenia]

Też mam konto oszczędnościowe w WBK i co jakiś czas widzę jak mi z konta ucieka 2-3 zł i szumnie się to nazywa "Podatek pobrany",a biorą to za prowadzenie konta. Moje ciężko zarobione pieniądze mi złodzieje kradną

Każdego dnia, rośnie nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę!!:)

Znawca -

grun1410
 Wysłana - 2 kwiecień 2010 22:55      [zgłoszenie naruszenia]

mi za konto internetowe biorą złotówkę.

BTW, każdy bank to złodzieje, to tacy jak ja utrzymują całą świtę, ich rodziny, budynki itp.

pajaki dwa
 Wysłana - 2 kwiecień 2010 23:16      [zgłoszenie naruszenia]

Przysylali mi kiedys powiadomienie, ze mam 50 gr debetu, za ktore brali dyche, ale juz sie uspokoili.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

50gr mi ukradli.

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Konto numerowe | Sterydy + granica = odsiadka? | potrzebne kontakty!! | fundusz agresywny | Prosze o linki lub artykuły. | Obowiązki ojca?? Pomocy | Reformy Ziobry przerażające? | Podatek od szkoleń współfinansowanych z EFS? | papiery wartościowe | Rząd daje na tace... | Wirtualna giełda | rynek kapitałowy lub walutowy | Pomoc w sprawie przesluchania na policji | Zyta Gilowska w rządzie | zaświadczenie wku czy może ktoś je cofnąć | Stłuczka - ubezpieczenie | expert sex | kontrola wytrysku | fetysze | krawat | dorota | virgin | Wiersze erotyczne | blog o modzie | tylko śmieszne | maja bohasiewicz | magdalena marczewaska | MORDA | po zabiegu wędzidełka | zemanova | połowinki | socrates | natalia siwiec playboy | pih | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.