FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3475 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
60 tys. PLN Mercedes w204 320cdi czy może coś innego 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "60 tys. PLN Mercedes w204 320cdi czy może coś innego"   

DarkSeth
 Wysłana - 16 październik 2015 13:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

W zasadzie to jestem nie mal zdecydowany na tego MB, ale nie pyłbym sobą jeśli nie poszukałbym alternatywy :)

Tak więc czy jest jakieś auto, które byłoby warte zakupu zamiast c-klasy? Musi mieć ~200 koni, w miarę pojemny bagażnik i razczej współczesny wygląd.

Robię ok. 20-25 tys. km rocznie (jakieś 70% po autostardach na odcinkach powyżej 500km).

Zmieniony przez - DarkSeth w dniu 2015-10-16 13:57:58

Zmieniony przez - DarkSeth w dniu 2015-10-16 13:58:12

smutasny
 Wysłana - 16 październik 2015 14:14      [zgłoszenie naruszenia]

530d? Czy już w tych hajsach wyrwiesz fajne 535d?

Mystic chyba takim jeździ?

Thomy20
 Wysłana - 16 październik 2015 21:28      [zgłoszenie naruszenia]

Dysponując 60tys.zł nie lepiej kupić jakieś auto nowe z salonu niż jakieś wypierdziane przez Helmuta?

Auto z silnikiem diesla a kierowca pizda

seba5700_2
KAPITAN BOMBA
 Wysłana - 16 październik 2015 22:29      [zgłoszenie naruszenia]

Zalezy od wielkości przyrodzenia.

Architekci to sobie w wielkiej płycie mogli najwyżej wzorek tynku wymyślić.
To był konstrukcyjnie obliczony prefabrykat, tym się zajmowali inżynierowie budowlani,
za PRL-u po specjalistycznych kierunkach.

DarkSeth
 Wysłana - 16 październik 2015 22:32      [zgłoszenie naruszenia]

Za 60 tys nowa to sobie Fieste mogę kupic

Thomy20
 Wysłana - 17 październik 2015 08:21      [zgłoszenie naruszenia]

np. Astrę Focusa Megane itp. generalnie auta klasy compact można kupić za 60tys.zł

DarkSeth
 Wysłana - 17 październik 2015 10:27      [zgłoszenie naruszenia]

To popatrz jeszcze na jakie silniki i wyposażenie dostajesz w tej cenie. C klasa może nie jest jakaś super przestronna limuzyną, ale nie chce kompakta w którym jeśli ktoś za mną usiądzie to musi trzymać kolana pod brodą, a bagażnik nadaje się tylko na zakupy w spozywczaku. No i za duża strata na wartości auta którym mam zamiar pojeździć 4-5 lat.

Neptas
 Wysłana - 17 październik 2015 10:42      [zgłoszenie naruszenia]

Sam planuję taką C-klasę dla siebie
Wcześniej chciałem coś mniej premium (Laguna 3/Cytryna C5 itd.), ale jednak to nie to.

Nie wiem czy za 60k dasz już radę kupić polifta, a ja osobiście przedliftem bym sobie głowy nie zawracał przy tym aucie Polift wygląda dużo lepiej, szczególnie wnętrze - jak nowy mercedes, a nie poprzednie generacje.
Do tego przejedź się skrzynią 7G tronic - ja nie chcę już innej

Tomek to kretyn, nie słuchaj go.

Z alternatyw zobacz jeszcze Lexusa IS'a. Też bardzo fajne auto, dla mnie absolutnie na równi z W204.

Zmieniony przez - Neptas w dniu 2015-10-17 10:43:39

Specjalista -

Neo3
 Wysłana - 17 październik 2015 11:30      [zgłoszenie naruszenia]

również polecałbym bmw 5
3L diesel to bardzo dobry silnik w obenych czasach

MotorSport Technology.

DarkSeth
 Wysłana - 17 październik 2015 11:53      [zgłoszenie naruszenia]

Na poliftowego w204, to raczej jest za mało, zwłaszcza z takim silnikiem. Co do wyglądu to faktycznie szału w środku nie ma przed liftem, ale lampy na przykład wolę proste.

Lexus fajny, nawet bardzo ale dyskfalifikuje go pojemność bagażnika i diesle ponoć też nie za dobre.

Za e60 przemawia przestronność właśnie, odstarsza mnie trochę wizerunek typowego kierowcy bmw. Słyszałem/czytałem też że różne pierdoły (np. czujniki parkowania) lubią sobie przestać działać od tak, po prostu. No i musiałaby być z M pakietem, bo tak to wizualnie dupy nie urywa.

Thomy20
 Wysłana - 17 październik 2015 20:21      [zgłoszenie naruszenia]

No i za duża strata na wartości auta którym mam zamiar pojeździć 4-5 lat.

To normalne że auto traci na wartości jak chcesz jak najmniej stracić na wartości to kup coś za 10tys.zł za 5 lat odsprzedasz za 6 tys.zł

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

60 tys. PLN Mercedes w204 320cdi czy może coś innego

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Warto przeczytać: maly samochod ze skrzynia automatyczna | Strony internetowe | Opel Astra F | Auto z magnesem na cipki | Audi a6 2,8 Quattro - opinie ? | gotikowóz %-) | SUV z charakterem | GRANDE PUNTO | Porządne auto do 14000 | Pierwsze auto, dwa progi cenowe | Summer Car Party III Edycja | Nissan 200SX - opinie | Autko do 14000 zł | Fiat multipla | Skoda Superb lub VW Passat | Co dla mlodego | meldunek do komendanta | tiger kobra | kiedy wybuchnie 3 wojna swiatowa | rekrutacja policji | anna at | świat według bandy dvd cena | fuck | erotic | pic | panie poznań | blowjob | fotka 2016 | opowiadanie erotyczne matka i syn | opowiadanie erotyczne matka i syn | WYSIWYG Web Builder 1104 | Wytrysm byka | Wytrysk byka | Ile spermy jest Wytrysku byka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.