FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1793 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Kulinaria
97 hamburgerów w czasie 8 minut !! 
[powiadom znajomego]    
Autor "97 hamburgerów w czasie 8 minut !!"   

areck
 Wysłana - 29 październik 2006 08:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Zjadł 97 hamburgerów w czasie 8 minut

97 hamburgerów w ciągu ośmiu minut zjadł Japończyk Takeru Kobayashi, zwyciężając w sobotę po raz trzeci z rzędu w zawodach w jedzeniu na czas, organizowanych przez amerykańską sieć fast foodów "Crystal".
Pochodzący z Nagano zwycięzca pobił swój poprzedni rekord z 2004 roku. Wówczas zjadł 69 niewielkich hamburgerów.

Japoński mistrz pozostawił w tyle Amerykanów. Drugie miejsce w zawodach zajął Joey Chestnut, który zjadł 91 hamburgerów, trzecie - z 76 bułkami - Pat Bertoletti. Równie bezkonkurencyjny Japończyk jest w hot-dogach: podczas zawodów, które odbyły się w lipcu, zjadł ich 49 w ciągu 12 minut i zajął pierwsze miejsce.

gdzie on to ****a zmieścił ??

Zmieniony przez - areck w dniu 2006-10-29 08:13:09

Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie dostarcza dowodu tego w słowach

Znawca -

Havoc2005
 Wysłana - 29 październik 2006 09:11      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tylko dopowiem, ze widzialem program o tych "zarlokach". Takeru, akurat wszystkich dyskredytowal, w jednej z japonskich restauracji zjadl posilek wazacy ponad 8kg!! Trzy wielkie miski nudlli i wielka porcje lodu na ostro slodko. Ma niezyt zaladka po ojcu i ma swietna rzezbe.

Homo homini lupus est!!

Satellite
 Wysłana - 29 październik 2006 09:21      [zgłoszenie naruszenia]

Pewnie to 'zwrócił' zaraz po konkursie .

"To wszystko jest takie głupie, że mam ochotę się poddać,
ale dlaczego mam się poddawać, skoro wszystko jest takie głupie?"

senderos
 Wysłana - 29 październik 2006 09:31      [zgłoszenie naruszenia]

Co to jest 'niezyt' zołądka ? Serio pytam.

'od miasta do miasta, po mistrzostwo i basta!'

Lech Poznań

FlashBoy
 Wysłana - 29 październik 2006 10:01      [zgłoszenie naruszenia]

niezle

"śpiesz się kochać ludzi...tak szybko odchodzą..."

góra-forte
 Wysłana - 29 październik 2006 10:38      [zgłoszenie naruszenia]

:O:O:O:O:O:O bozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee przeciez to jest MEGA porcja KCL.......Jaka musi miec przemiane materii:O:O:O I to jescze ma taki wyglad..Jak bym widzial Jednego z bohaterow DRAGON BALLA hah w tej bajce tez pokazane jaki maja apatyt i jedza za 15 ale to bajka:O:O:O A tuuuuuuu jeszce wtakim czasie...:D

tyśka18
 Wysłana - 29 październik 2006 10:40      [zgłoszenie naruszenia]

bylam na tych zawodach co jedli hot dogi , mi sie niedobzre robilo jak oni polykali takie ilosci :-/ juz hot-dogow nie lubie zreszta nigdy nie lubilam parowek

Jo Sem Je Nietoperek !!

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 29 październik 2006 13:14      [zgłoszenie naruszenia]

A tutaj filmik z programu Człowiek kontra zwierzę (z tego co pamiętam w czerwcu był emitowany)

"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

Kos_a
 Wysłana - 29 październik 2006 18:05      [zgłoszenie naruszenia]

Heftać mi sie chce jak to widze, nigdy nie byłem z tych oszczędzających każdy kawałeczek chleba i śmieje sie z oszczędności ale jak widze tych wieprzów co sie tak obżerają to jednak nachodzi mnie myśl że jednak ludzie w tej Afryce głodują i umierają , a te pajace robią sobie zawody kto więcej hamburgerów zje. Obrzydza mnie to do granic możliwości.

kulmas
 Wysłana - 29 październik 2006 20:48       [zgłoszenie naruszenia]

nawet jak nie zwymiotowal to jego przelyk musial ostro go napierdalac.
ciekawe kiedy bedzie mial raka przelyku i zoładka

...

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

97 hamburgerów w czasie 8 minut !!

Warto przeczytać: Zestaw krakersów TUC (7.4 KG) na imprezę, za FREE | Jakie palicie melasy ? | Co jemy? Rozkminy vol 8 | Co na kolacje z dziewczyną? | Pomoc w zakupie sprzętu | Sos czosnkowy - dobre sosiwo %-) | Ile może leżec w lodówce surowa pierś z kurczaka? | Interpretacja TEJ daty ważności, pomóż | Czym przyprawić udka? | Nóż elektryczny | Krewetki - jak polecacie to przyrządzić? | wino wytrawne | Ile może leżeć zamrożone mięso? | pomysł na danie | Muszelki | Mity kulinarne | internet | zdradaa | red0210 | środek masy ściętego stożka | focus only silver | sympatia | syria | sciagniecie simlocka siemens cf62 | junkiejew | pierwsza randka | całować się | xox9292 | wargi sromowe | karinasabat | Ashantee | prostytutki | nju dżerzi | new jersey | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.