FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1223 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
AC dla skuterów 
[powiadom znajomego]    
Autor "AC dla skuterów"   

aneta11220
 Wysłana - 5 kwiecień 2010 10:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witajcie, chcę kupić skuter i muszę go ubezpieczyć. Chciałam to zrobić w PZU ale na jednej stronie znalazłam taki wpis: Roczne ubezpieczenie motocykla według starych stawek nie przekraczało zwykle 200 zł. Do tego dochodziły różne zniżki. Natomiast teraz musicie liczyć się z wydatkiem grubo ponad 600 zł. Przykładowo od wartości pojazdu w granicach 26 000 opłata wynosi 650 zł. Dla porównania takie samo ubezpieczenie w Warcie jest o mniej więcej 100 zł. tańsze, a w Link 4 zapłacimy około 180 zł.

Z którego wynika, że w tej firmie to się nie opłaca. Gdzie najlepiej ubezpieczyć?

Pan_kracy
 Wysłana - 6 kwiecień 2010 22:34      [zgłoszenie naruszenia]

z tego co mi wiadomo:

o ile OC powinno sie brac tam gdzie najtaniej ( bo sa ogolne ustalone odgornie warunki i nie mozna robic większych wałków) to odnosnie AC odchodzą różne przekręty i radzę zasięgnąc opinii na temat konkretnego ubezpieczyciela na forum

aneta11220
 Wysłana - 7 kwiecień 2010 14:55       [zgłoszenie naruszenia]

np. właśnie pzu

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

AC dla skuterów

Warto przeczytać: Interpretacja wyroku sądu o alimenty | Gdzie nie grodzi ekstradycja. | Rok po terminie | kredyt | Loty samolotem | Pomoc w pozyskaniu kredytu. | jak podpisać wyłączność na produkt? | NIP | allegro wysyłka na adres z ustawień konta zamiast z formularza zakupu | Wypowiedzenie umowy najmu, przed okresem wypowiedzenia. | Windykatorzy | Pełnomocnictwo do odbioru prawa jazdy. | Rewizja osobista w miejscu pracy bez zgody pracownika | Przelew na zwyklej kartce? | Wysyłka paczki -zagubiona? | pytanie do tych co pracowali w Anglii i nie tylko | Pijane kobiety | kulululu11 | typson | koszula jak nosić | koszula | tuskxxx | komedie | kurs angielskiego | fear factory | użytkownik | dziecko plusy i minusy | Hurri | serial | głosowanie | vialafil | slim fit | gimnazjalistki | kod ograniczeń nokia 5800 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.