FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 36197 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
AIDS. 
[powiadom znajomego]    
Autor "AIDS."   

hallucyon
 Wysłana - 1 styczeń 2007 22:12      [zgłoszenie naruszenia]

@ Agresja :

Nie, nie tylko przez krew, bowiem nasienie, śluz w pochwie czy nawet ślina także są zakaźne, choć w różnym stopniu. W przypadku śliny ocenia się na przykład, że musiałbyś spożyć, tak, tak!, conajmniej jej cały talerz, aby się zarazić (przy założeniu, że partnerka nie ma mikrouszkodzeń w jamie ustnej, o których pisałem wcześniej).

Ekspert -

Agresja
 Wysłana - 1 styczeń 2007 23:02      [zgłoszenie naruszenia]

Przy namiętnym dlugim calowaniu ok.30min mozna by bylo sie nalykac z "talez" sliny

Andromedaa
 Wysłana - 17 styczeń 2007 00:30      [zgłoszenie naruszenia]

Kiedy kobieta przychodzi na badania ciążowe, powinna być badana na HIV, podobnie jak przeprowadza się jej badania poziomu hormonalnego i badania pępowiny.

- Należy wprowadzić rutynowe badania na obecność wirusa HIV dla kobiet w ciąży - zaproponowała w rozmowie z "Życiem Warszawy" rzecznik praw dziecka Ewa Sowińska z LPR.

To reakcja rzecznika na przypadek Simona Mola - Kameruńczyka, który zaraził około 20 Polek wirusem wywołującym AIDS. Wymagałoby to zmian w uregulowaniach, ale wydaje się, że właśnie przychodzi w Polsce na to czas. Rutynowe badania pozwoliłyby wykrywać HIV na wczesnym etapie - tłumaczy "ŻW" Wiesława Lipińska, rzecznik biura RPD.

Pomysł Sowińskiej wywołuje kontrowersje. - Dziś badania HIV wykonujemy w bardzo dyskretny sposób. Jeżeli wprowadzimy testy standardowe, to wyniki będą krążyły wszędzie - mówi "Życiu Warszawy" wiceminister zdrowia Bolesław Piecha. Tymczasem postulat pani rzecznik praw dziecka spotkał się z uznaniem szefowej Sejmowej Komisji Zdrowia Ewy Kopacz z PO, z zawodu lekarza. - Jeżeli tylko znalazłyby się na takie badania środki w budżecie, bo przecież pacjentki nie powinny za nie płacić, to byłoby to jak najbardziej zasadne - stwierdziła Ewa Kopacz."ŻW" odnotowuje, że do około 70 procent zakażeń od matki dochodzi w trakcie porodu.

[kobieta.interia.pl/rodzina/rodzina/news?inf=858861]

Ekspert -

Brunetka22
 Wysłana - 21 styczeń 2007 18:01      [zgłoszenie naruszenia]

Czy mozna samemu stwierdzic czy jest sie nosicielem wirusa hiv?Np.po roku od ryzykownego zachowania samemu bez badania mozna wyczuc ze jest sie chorym?Czy kazdy moze miec wirusa i czuc sie jak nowonarodzony?Bo ja czesto choruje czy moge myslec ze jestem zarazona wirusem hiv?

Nie lubie Jasia Fasoli.

Andromedaa
 Wysłana - 21 styczeń 2007 19:19      [zgłoszenie naruszenia]

Kobieto gdybym ja miała wątpliwości po roku to już dawno bym się zbadała

Nie myśl Sobie, że od razu jesteś obłożnie chora

Zmieniony przez - Andromedaa w dniu 2007-01-21 19:19:19

Ekspert -

LukRecJa
 Wysłana - 22 styczeń 2007 15:20      [zgłoszenie naruszenia]

j/w
oraz jeśli masz wątpliwości - idź się zbadaj.
Nikt Ci nie postawi tutaj diagnozy.
Nosicielem HIV można być dłuuuugimi latami nie wiedząc o tym.
Objawia się najczęściej dopiero już sama choroba, czyli AIDS...
Zamiast się zadręczać idź zrób badanie, odbierz wyniczek z za***istym minusikiem i ciesz się zdrowiem.

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Ekspert -

Andromedaa
 Wysłana - 22 styczeń 2007 15:35      [zgłoszenie naruszenia]

A następnie nie ryzykuj już swoim zdrowiem w zamian za "chwileczkę zapomnienia"

Zmieniony przez - Andromedaa w dniu 2007-01-22 15:36:06

Ekspert -

hallucyon
 Wysłana - 2 luty 2007 03:17      [zgłoszenie naruszenia]

Wczorajszy numer The Economist przynosi nieciekawe wieści z pola walki z wirusem HIV: [http://www.economist.com/daily/news/displaystory.cfm?story_id=8648808&top_story=1]

Ekspert -

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 2 luty 2007 03:26      [zgłoszenie naruszenia]

o kurva hall ! weś streść bo zapomnialem okularów

Piłsudczyk.

Specjalista -

lucas761
 Wysłana - 2 luty 2007 08:55      [zgłoszenie naruszenia]

Tak jak przedmówca ja również proszę o streszczenie

h

Znawca -