FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 981 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
AIP - warto/nie warto 
[powiadom znajomego]    
Autor "AIP - warto/nie warto"   

witold69
 Wysłana - 23 wrzesień 2009 22:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

no właśnie? jak z kosztami? czy warto w to wchodzić czy lepiej samemu?

.

Duncanlove
 Wysłana - 23 wrzesień 2009 23:14      [zgłoszenie naruszenia]

Nie korzystałem tylko się interesowałem. koszt to 200zł na miesiac a za to dostaniesz możliwośc korzystania ze sprzetu biurowego, troche miejsca zdaje się i beda ci prowadzic księgowość. Nie rejestrujesz DG i nie płacisz ZUSu. Z minusów to na pewno to że nie masz osobowości prawnej, wszystko przechodzi przez nich. Podobno też jest opcja że idziesz do nich ze swoim pomyslem a oni jakoś to wszysto symulują czy się opłaca czy nie. Jak nie masz doświadczenia w biznesie to poleciłbym ci franczyze, niby własny biznes ale masz kogo zapytać jak brakuje ci doświadczenia

witold69
 Wysłana - 24 wrzesień 2009 06:48      [zgłoszenie naruszenia]

no właśnie tyle wiem; koszt to chyba 200zł netto od jednej osoby dla danej działalności - czyli - spółka 3 osób to chyba 732 brutto; księgowość mogę prowadzić sam;
a jak z zus em?

.

elvisBAN
 Wysłana - 24 wrzesień 2009 08:05      [zgłoszenie naruszenia]

Weź udział w programie innowatorzy to będziesz to miał wszystko za darmo. O ile Twój pomysł okarze się wystarczająco dobry.

Zjedz tę żabę!

elgoff
 Wysłana - 25 wrzesień 2009 13:51       [zgłoszenie naruszenia]

Jaki rodzaj działalności chcesz otworzyć? Czym ma się zajmować?

o0o0o

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

AIP - warto/nie warto

Warto przeczytać: Wałęsa o prezydenturze Kwaśniewskiego | Fundusz emerytalny - jaki wybrać? | Gra ktoś na giełdzie z Was ?? | Prezydent Kwaśniewski (23.12.1995 - 23.12.2005) | Identyfikacja banku po numerze konta | Pobicie bez pobicia cd... | Aleksander K. ("Prezio") - stawiamy zarzuty. | Pomoze ktos ? | problemy z policja :/ | konto w inteligo | Zgłoszenie na policję | dofinansowanie z UE na inwestycje w firmie. | Ochrona prywatnosci (na www) | Podwójne becikowe dzięki PO | UTOPIJNA WIZJA POLITYKII ? | gdzie zainwestowac? | na wózku | dziewica i prawiczek | kod biblii | stalin | koperta | studia w łodzi | żyje w Łodzi | auto 30 km | auto pracy lpg | auto 5 tyś | małgorzata kosik | Spray LastLonger | bede szczelał | ostre koło | wyjechać | Światło jogi | świnie rasy białej | waszych znajomych | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.