FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1565 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
ALKOMAT - do 400 zł 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "ALKOMAT - do 400 zł"   

remigi
 Wysłana - 25 maj 2015 10:51        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, chciałem kupić jakiś dobry alkomat do 400 zł ale się na tym nie znam. Możecie polecić coś dobrego co mi się zaraz nie zepsuje i pomiary będą wiarygodne

kajjetan
 Wysłana - 26 maj 2015 18:29      [zgłoszenie naruszenia]

Bardzo dobrym alkomatem jest X50 alkohita . Cec***e go bardzo łatwa obsługa , czytelny i zgrabny wyświetlacz i co najważniejsze posiada możliwość kalibracji na gwarancji za free :)

ticsy
 Wysłana - 27 maj 2015 23:02      [zgłoszenie naruszenia]

Zgadzam się z przedmówcą, alkohit ma dobre alkomaty, możesz jeszcze zajrzeć do rankingu [http://www.alkomat.com/porownanie.htm]

warek12
 Wysłana - 28 maj 2015 11:02      [zgłoszenie naruszenia]

Bardzo fajny ranking. Mnie interesowałby alkomat bezustnikowy. Po prostu byłby w użyciu więcej niż jednej osoby. Wiem, że ustnik zawsze można zmienić, chyba dokupić, ale...

pzdr

remigi
 Wysłana - 10 czerwiec 2015 18:01      [zgłoszenie naruszenia]

Dziękuję za odpowiedzi, tiscy - bardzo przydatny ranking, znalazłem nawet swój typ. Czy ktoś może korzysta lub miał styczność z alkohitem X5? Chodzi mi głównie o to czy można tam zastosować wymienny ustnik tzw lejek. Widziałem że do droższych modeli jest to możliwe a czy do tego również?

warek12
 Wysłana - 11 czerwiec 2015 15:24      [zgłoszenie naruszenia]

Przeglądałem trochę na stronie stronie Alkohitu. W X5 chyba nie założysz lejka, ale możesz do nich napisać lub zadzwonić, aby się upewnić. X50 kosztuje ok. 100zł więcej i to dla mnie lepszy wybór, choćby ze względu na szerszy zakres pomiarowy. On ma odrobinę inną konstrukcję. W innym miejscu umieszczony jest otwór do ustnika, dzięki czemu w nowszym modelu jest on obrotowy. Oczywiście z możliwością założenia "lejka". Jak dla mnie wygodniejsze jest również zasilanie 3xAAA zamiast bateria 9V.
Z drugiej strony jeżeli nie potrzebujesz go do firmy (np. badanie trzeźwości pracowników), to ustniki są na tyle tanie i łatwo dostępne, że w alkomat z"lejkiem" niekoniecznie trzeba inwestować.

pzdr

remigi
 Wysłana - 11 czerwiec 2015 17:24      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki warek12. Faktycznie jak sobie poczytałem specyfikację to chyba lepiej dołożyć te 100 zł, bo i gwarancja dłuższa i kalibracja darmowa. I jest to co chciałem:0 znalazłem nawet dobrą ofertę na skąpcu [http://www.abcgps.pl/index.php?products=product&prod_id=6071]. Sklep wygląda ok więc się skusiłem:) Dziękuje wszystkim za czas i dobre rady

huher89
 Wysłana - 16 listopad 2015 11:43       [zgłoszenie naruszenia]

witam, Inso potrzebuje waszej dobrej fachowej pomocy, szukam jakiegoś dobrego alkomatu tak do 300 maks 400 zł ? znajdę coś dobrego za taka cenę ?

ПИРО !

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

ALKOMAT - do 400 zł

Warto przeczytać: | | od sprzedawcy kunte bez adnej | Kamilbtm | jak uciec przed czarną śmiercią | wiek | wypłaty Solid | jak usun konto | sperma na bieli . nie | od sprzedawcy kunte bez adnej | tryptamina | johnnyc | sztuka rozbierania | showuptvbismart | 18 tiry | tetris72 | szewc | regresja hipnotyczna | skyn unimil | antyplagiat | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.