FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 637 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
AND 1 - CHALLENGE SHORT i CHALLENGE JERSEY sprzedam 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "AND 1 - CHALLENGE SHORT i CHALLENGE JERSEY sprzedam"   

atweety68
 Wysłana - 15 kwiecień 2008 16:33        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam mam do sprzedania koszulke oraz spodenki z serii CHALLENGE, są nowe nie używane dlatego wysyłam linki do strony AND1 jeżeli ktos będzie zainteresowany moge na maila wysłac zdjęcia. Na terenie warszawy możliwy odbiór osobisty. Koszulka i spodenka są w rozmiarze L. Jest możliwośc kupna osobno. Pozdrawiam.

[sklep.and1.pl/product-pol-1151675426-CHALLENGE-JERSEY.html]

[sklep.and1.pl/product-pol-1151675431-CHALLENGE-SHORT.html]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

AND 1 - CHALLENGE SHORT i CHALLENGE JERSEY sprzedam

Warto przeczytać: [S] Kurtka wiatrówka Reebok, Polo Tommy Hilfinger 50zl | Sprzedam Filmy i Muzykę | Sprzedam ponad 150 filmów DVD | Sprzedam serwis erotyczny (+18) | [S] Nowy Samsung Avila White | Damskie ciuszki | test2 | Kupię podręcznik do miernictwa | Nowy, niewłączany Samsung Avila. Allegro. | Duel Masters | Karta Graficzna | [S] Ksiązki do szkoły | sprzedam konto ogame u48 w top15 | [SPRZEDAM] Samsung Avila - nówka, 2 lata gwarancji. | Najki samograjki | [S] Nokia 3250 | poniósł mnie melanż | marina | dziewczyny wolne | kasia | słodki | muzyka do treningu | DOC | 2,5 Dimetoksy 4 chloroamfetamina | 4 aco dmt | nagie dziewczyny | dziewczyny | girl | 66procent | 66 procent | wsowl 2013 | wsowl | pierwsza praca | lodzo | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.