FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6028 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
AON 
[powiadom znajomego]    
Autor "AON"   

bartekkk17
 Wysłana - 28 kwiecień 2006 20:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam! chciałbym zdawac na studia w AON na kierunek Bezpieczenstwo Narodowe. Z tego co widzialem studia licencjackie prowadzone sa tylko w systemie stacjonarnym. Jestem z Wrocławia i chcialbym sie dowiedziec czy istnieje tam jakis akademik lub internat i jakie sa koszty pobytu w takim akademiku lub internacie. Na stronie AON tego nie znalazlem, na forum tez nie. Aha, bardzo ciezko sie tam dostac? dobrze napisana matura z geografii i wosu plus certyfikat z angielskiego daja mi jakies szanse?

korian
 Wysłana - 28 kwiecień 2006 20:26      [zgłoszenie naruszenia]

Pytaj Nowieńkiego, to jego alma mater

Specjalista -

bartekkk17
 Wysłana - 28 kwiecień 2006 22:00      [zgłoszenie naruszenia]

nie jestem godzien wprost ;) jak zauwazy to pewnie odpowie

korian
 Wysłana - 28 kwiecień 2006 23:09      [zgłoszenie naruszenia]

Lepiej pisz do niego na maila (masz w profilu). Na forum czasem zagląda, a maila przeczyta

Specjalista -

K2 rulezzz
 Wysłana - 29 kwiecień 2006 12:46      [zgłoszenie naruszenia]

Koszty akademika oklo 250 zł miesiecznie, obiady okolo 150. Akademik calkiem ladny i czysty. Z tego co napisales powinienes sie dostac, chociaz zalezy co to znaczy dobrze napisana matura.

bartekkk17
 Wysłana - 29 kwiecień 2006 16:49      [zgłoszenie naruszenia]

a sa jakies limity na tych akademikach? kazdy z marszu dostaje miejsce? a z innej beczki po skonczeniu magisterskich na tym kierunku jakie mam perspektywy na przyszlosc?

Zmieniony przez - bartekkk17 w dniu 2006-04-29 19:10:13

K2 rulezzz
 Wysłana - 30 kwiecień 2006 13:48      [zgłoszenie naruszenia]

Jak jesteś z Wrocka to akademik na bank dostaniesz. A perspektywy po tym kierunku to nie wiem bo jestem na innym. Ale jak bedziesz naprawde dobry to MON juz sie o ciebie zatroszczy.

bartekkk17
 Wysłana - 30 kwiecień 2006 18:37      [zgłoszenie naruszenia]

a na jakim kierunku jestes?

K2 rulezzz
 Wysłana - 30 kwiecień 2006 20:08      [zgłoszenie naruszenia]

Zarządzanie i dowodzenie.

bartekkk17
 Wysłana - 1 maj 2006 12:04      [zgłoszenie naruszenia]

w takim razie czekam jeszcze na wypowiedz Nowieńkiego....

korian
 Wysłana - 3 maj 2006 17:55      [zgłoszenie naruszenia]

Wysłałem ci wiadomość na maila.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

AON

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Którą pałkę wybrać | czy mozna?????????????? | Broń jądrowa | Armia Czeska , Grecka , Finlandzka | Pozwolenie na broń myśliwską | meldunek z użycia broni palnej | szkoła ochroniarska | Szkoła Wojskowa | 7 Pomorska Brygada Obrony Wybrzeża | wojska inzynieryjne | moje plany.... | Desantowa Szkoła Podoficerska | Wazne pytanie :) | stronki | jak skutecznie wyregulować lunetę ?? | zabawy z pozornie bezpiecznymi zabawkami | golenie | golić | zarost | dota | moonsp | erekcja | projekt ze statystyki | plaża | masturbacja | walenie konia | bmw | stock | medycyna | film | depilacja | usunięcie konta i postów | usunięcie konta | metanadren | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.