FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7411 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
AON czy WAT? 
[powiadom znajomego]    
Autor "AON czy WAT?"   

K2 rulezzz
 Wysłana - 24 listopad 2004 18:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Cześć, w tym roku pisze mature i zastanawiam się co potem robić. Zastanawiam się nad studiami w AON lub na WAT. Co sądzicie o tych uczelniach? Chciał bym studiować zarządzanie i dowodzenie w AON. Co sądziecie o tym kierunku i jakie są perspektywy po jego ukończeniu?

Kicius
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 24 listopad 2004 18:40      [zgłoszenie naruszenia]

A co to za kierunek zarządzanie i dowodzenia - daj jak możesz linka do strony aon - na której jest o tych studiach.

A na AON jest całkiem przyjemnie, nie powiem.

Ne boją się ni Boga, ni Diabła ni Władzy Radzieckiej

K2 rulezzz
 Wysłana - 24 listopad 2004 19:26      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.aon.edu.pl/studiawwl/studia_dzienne.htm]
więcej info na stronie wydziału wojsk lądowych

całkiem przyjemnie, a coś więcej?
a co sądzisz o zarządzaniu na wacie?

Kicius
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 25 listopad 2004 15:51      [zgłoszenie naruszenia]

Nie studiowałem tam na dziennych, jest to jakiś nowy projekt.
Nie doczytałem się na tej stornce ani o programie studiów ani o wykładowcach, więc trudno coś więcej powiedzieć.

Ja 5 lat na AON wspominam miło, poznało się ciekawych ludzi, kadra jest, jeżeli chodzi o stronę wojskową wiedzy kompetentna ze wszechmiar.
Ptrzynajmniej teoretycznie
Zaplecze jest, teren ładny, u mnie było tanio jak barszcz, w bufetach fajne żarcie za grosze, miła atmosfera. I tak dalej.

Ne boją się ni Boga, ni Diabła ni Władzy Radzieckiej

K2 rulezzz
 Wysłana - 25 listopad 2004 20:00      [zgłoszenie naruszenia]

wielkie dzięki

Bregalad
 Wysłana - 26 listopad 2004 03:42      [zgłoszenie naruszenia]

hehehe zapomnieli napisac ze pelna nazwa to zarzadzanie i dowodzenie pododdzialem X

w miejsce X wstawic typ pododdzialu

taki sam bajer zrobili na wso wszyscy z tego niezlego lacha ciagneli tylko ze te debile wymyslili sobie chyba jeszcze taki bajer jak zarzadzanie i marketing pododdzialem zmechanizowanym np niewiem na czym ten martketing dokladnie polegal ale wszyscy z tego lacha ciagneli dobre pare tygodni hehe

a wat daje niezle perespektywy na przyszlosci tyle ze nie mow hop puki nieprzeskoczysz na twoim miejscu cieszylbym sie gdyby udalo mi sie dostac na ktorakolwiek z tych uczelni chociaz powiem szczerze ze wat i wso mnie akurat niepociagaja ale do wso to chcialem isc swego czasu (ale to bylo zanim dostrzeglem znaczacy mankament tej uczelni mianowicie "brak przestawicieli plci pieknej") ale chyba sie tam na studium wybiore rok jakos przepekam hehe

pozdrawiam

};-) ****SFD FIGHT CLUB**** };-)
bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa
[http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981] -strona klubowa (przylacz sie)

K2 rulezzz
 Wysłana - 26 listopad 2004 22:27      [zgłoszenie naruszenia]

heh jeszcze sprawdze te info ale wielkie dzieki, AON i WSO to jest to samo? Bo tak wynika z twojej wypowiedzi, a ja słyszałem o WSO chyba gdzieś we Wrocławiu i mnie to zdezinformowało.

ps. ja sie nie pytalem o to czy ciężko się dostać tylko jak tam jest i jakie są po tym perspektywy na przyszłość
A na liście przyjętych z zeszłego roku widziałem nawet sporo dziewczyn, choć wątpie czy są piękne

Zmieniony przez - K2 rulezzz w dniu 2004-11-26 22:34:26

K2 rulezzz
 Wysłana - 26 listopad 2004 22:46      [zgłoszenie naruszenia]

Bregalad ale Ty chyba mówiłeś o kursach dla oficerów i podoficerów, a mi chodziło o 5 letnie studia magisterskie dla cywilów.

Bregalad
 Wysłana - 27 listopad 2004 05:22      [zgłoszenie naruszenia]

aon jest w warszawie i to troche inna bajka od wso ktore miesci sie miedzy innymi we wroclawiu (wsowl im. tadeusza kosciuszki potocznie zwany zmechem hehe)

a jak jest to niewiem bo niebylem musisz sie jakiegos absolwenta spytac

i mowilem o 5letnich magisterskich wczesniej byl magister pola walki hehe a teraz bedzie magister zarzadzania i marketingu w specjalnosci zarzadzenie i marketing pododdzialem zmechanizowanym hehehe ale sprawdz to info bo niewiem na ile to info jest dokladne

[http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981] -strona klubowa (przylacz sie)

K2 rulezzz
 Wysłana - 29 listopad 2004 14:49      [zgłoszenie naruszenia]

eee Bregalad napewno cos pomyliles "zarzadzenie i marketing pododdzialem zmechanizowanym" a po cholere w oddziale zmechanizowanym marketing??? Czolgami beda handlowac i promowac wizerunek firmy

Bregalad
 Wysłana - 29 listopad 2004 20:18      [zgłoszenie naruszenia]

ty sie mnie pytaj a ja ciebie rozwiazanie tej zagadki lezy w starym ludowym powiedzeniu ze gdzie sie zaczyna mon tam sie konczy logika

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

AON czy WAT?

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Jaki gaz obronny wybrać. | "Kim jest Marcin Kossek" TVN TURBO | Polscy komandosi | Kawaleria Powietrzna | Amerykańskie kurtki Asów | centymetr rezerwisty.. | Co sądzicie o... | budowa kuszy | Służba zastępcza... S.O.S | desanty | Jeszcze jeden konkurs. | służba zawodowa | Twardziele - survival/podróże/przygoda | Przerwane studia...Co zrobić? | Wesołych Świąt!!!!! | Przeszkolenie wojskowe podczas studiów | r4mzi | SSmakowity | margaret | liderin | gejem | dla swoich | marcin szabelski | adept | praca w fm | redtube | kabała | abstrakcyjny | figura playboy 2008 | wierzbicka | kiedy rozmawiac z synem o seksie | paranoja | Chamskie vol 13 Zakaz Wstępu dla osób poniżej 15 roku życia | na wspólnej | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.