FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5507 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
ASG 
[powiadom znajomego]    
Autor "ASG"   

stasislaw
 Wysłana - 22 kwiecień 2005 11:20        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Co to dokładnie jest? Słyszłem, że jest to coś przypominające paintbala ale na plastikowe kulki.
Warto dla zabawy kupić takie coś
[allegro.pl/show_item.php?item=48922263]

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 22 kwiecień 2005 15:33      [zgłoszenie naruszenia]

nie warto
Chyba ze chcesz miec plastikową zabaweczke która po jednym dniu ci się rozleci i będzie miała 5m zasięgu przy dobrym wietrze

Zmieniony przez - beldzior w dniu 2005-04-22 15:33:48

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

korian
 Wysłana - 22 kwiecień 2005 16:43      [zgłoszenie naruszenia]

beldzior - niektóre zabaweczki asg niosą kulki znacznie dalej niż 5 m . a sprzęt niektórych film jest znacznie trwalszy niż jeden dzień . co do zakupów asg na allegro zaś to

Zmieniony przez - korian w dniu 2005-04-22 16:43:40

Specjalista -

Devgroup
 Wysłana - 22 kwiecień 2005 19:17      [zgłoszenie naruszenia]

Nie jestem pewny korian ale chyba tekst bledziora tyczył się tylko sprzętu sprzedawanego na Allegro na aukcji do której linka podał autor tematu.

korian
 Wysłana - 22 kwiecień 2005 19:26      [zgłoszenie naruszenia]

Devgroup - możliwe, ale ja z wypowiedzi autora postu zrozumiałem, że z czymś takim jak asg zetknął się po raz pierwszy - "Co to dokładnie jest? Słyszłem, że jest to coś przypominające paintbala ale na plastikowe kulki." i nie chciałem, żeby poprzez jego wypowiedź jakoś się do tematu zraził . pozdrawiam.

Zmieniony przez - korian w dniu 2005-04-22 19:27:30

Zmieniony przez - korian w dniu 2005-04-22 19:28:32

Specjalista -

dr_zgon
 Wysłana - 1 maj 2005 21:17      [zgłoszenie naruszenia]

ASG moim zdaniem można traktować jako alternatywę dla paintballa... Asg dzielimy na -sprężynowe (te najtańsze), gazowe (tańsze od EAG ale cholernie drogie w eksploatacji) albo wcześniej wpsomniane EAG, z ładowaną baterią. Ostatnia opcja wydaje się najbardziej sensowna - na otawrtym polu za długo ze spręzynówką nie pobiegasz. Jednak ceny elektryków nie schodzą poniżej 1000-1200, a koszt podrasowanej snajperki może wynieść nawet 4000-5000zł.

"Cel wojny - nie umrzeć w imieniu ojczyzny, a zmusić innych do zrobienia tego" -
gen. G.C. Patton

steyr
 Wysłana - 5 maj 2005 14:17      [zgłoszenie naruszenia]

Od półtora roku bawię w ASG i jak dla mnie to jest to po prostu coś wspaniałego. Najogólnie można to porównać do Paintbola, rózni się tym, że kulki mają mniejszą średnicę (6mm) i generalnie nie sa wypełniane farbą (poza nielicznymi wyjątkami), oraz tym, że modele broni pneumatycznej używanie w ASG są wiernymi kopiami orygiałów, na podstawie których zostały wykonane. Można by się nad tym jeszcze sporo rozpisywać, ale jeli ktoś jest zainteresowany, to odsyłam na stronkę:
[http://www.wmasg.pl]
Jest to chyba w tej chwili największy polski portal poświęcony ASG.

A, dorzucę jeszcze kilka adresów sklepów internetowych w których można się zaopatrzyć w sprzęt potrzebny do tej zabawy:]
[http://www.tajgun.pl]
[http://www.machinegun.pl]
[http://www.firearms.pl]
[http://www.militaria.pl]
[http://www.military.pl]

"...Stay out of the road,
if you want to grow old..."

maciej8222
 Wysłana - 5 maj 2005 18:23      [zgłoszenie naruszenia]

w

Jimmy_007
 Wysłana - 28 maj 2005 20:54      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli chodzi o ASG, to największym problemem nie jest zakup klamki i munduru. Najtrudniej jest znaleźć ludzi, z którymi będzie się strzelało i odpowiednie do tego miejsca (chodzi mi o budynki). W mojej okolicy akurat nie ma nikogo, kto by się tym ineresował. Żadnych ciekawych miejsc też nie ma

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 28 maj 2005 20:58      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli kogoś nie stać a ma gdzie strzelać i z kim
to myśle że to jet większym problemem bo mjejse zawsze można gdzieś znaleść a o kase trudniej na ulicy

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

cadZZilac
 Wysłana - 25 lipiec 2005 08:14      [zgłoszenie naruszenia]

B O R N E S U L I N O W O !! !! !!
tam kilkupiętrowe ruiny koszar aż proszą o takie towarzystwo.
swoją drogą, zastanawiam się dlaczego zarząd miasta Borne nie wpadł na taki pomysł aby rozreklamować swoje miasto jako RAJ dla paintbolowców (dobrze napisałem?) i "maniaków" ASG. walka w polu ze scenariuszem- "my idzemy z tamtąd, wy z tamtąd. strzelamy do siebie i kończymy o 18:00 na wspólnym ognisku".
wydaje mi się że walka w zamkniętych (budynki bez okien i drzwi, ale wiatr nie hula tak mocno jak na otwartej przestrzeni) pomieszczeniach dają więcej adrenaliny? coś jak Rainbow Six. :P

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

ASG

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Jak teraz z wojskiem? | Zwycięzczy | Satelitarne zdjecia obiektow wojskowych na świecie.. | Pomocy.... | Kolter 19 wiatrowa!Pytanko? | Promocja to podstawa | Dla idacych do Deblina i przyszych pilotow. | Jaka wiatrówka najlepsza? | Bordowe Berety | Studium oficerskie - pytanie. | Wszechwidzacy celownik | Quizy i konkursy militarne | paralizator-pałka/ czy warto kupić? | prykłąd obrony koniecznej i jeszcze jedno pytanie | budowa PM-98 i MOSSBERG 12/76 | Survival-Przetrwanie | pA,ywanie oddech | sokzrurka | kinga | czy fotomontaA? | fajna stopka | nasze rowery | rezygnacja z telefonu | rezygnacja z telefonu komórkowego | obrona | wychodzimy z biedy | gpw | opowieA]ci o duA ym penisie | zdjęcia użytkowników | pauula22 | whitney houston | houston | namiot | zywa okurva trib | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.