FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2596 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
AT WROCŁAW - TNV DZISIAJ!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "AT WROCŁAW - TNV DZISIAJ!!"   

Specops
 Wysłana - 20 maj 2005 15:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Czołem,

Dzisiaj, 20.05.2005, o 21:30 na TVN Turbo będize program o AT Wrocław - Akcja w Sądzie w Jeleniej G. oraz wypowiedź Marcina Kosska na ich temat.

Polecam.

Kangur
[www.specops.com.pl]

SPECOPS - FIRST TO FIGHT
[www.specops.superhost.pl]

waldii
 Wysłana - 25 maj 2005 15:13      [zgłoszenie naruszenia]

Widzałem widziałem :] super jednostka :)

Ciekawe kiedy pokażą naszych AT LUBLIN cobry ;)

Bądź czujny, abyś nie zaprzepaścił okazji albo nie zaofiarował jej twojemu przeciwnikowi

Piterpak
 Wysłana - 25 maj 2005 22:02      [zgłoszenie naruszenia]

co do polskich jednostek AT to w pamięci utkwiły mi słowa w-ce MSWiA:
"Polskie jednostki AT nie są gorsze od rozsławionego GROMU czy angielskiego SAS. Dorównują im wyszkoleniem, a także uzbrojeniem" !!!!!

M A S A K R A
uzbrojeniem - tak, jasne

Zmieniony przez - Piterpak w dniu 2005-05-25 22:02:43

waldii
 Wysłana - 26 maj 2005 10:40      [zgłoszenie naruszenia]

Dlatego Belka go wywalił

Bądź czujny, abyś nie zaprzepaścił okazji albo nie zaofiarował jej twojemu przeciwnikowi

Piterpak
 Wysłana - 26 maj 2005 21:38      [zgłoszenie naruszenia]

ale kuźwa zrobili by coś dla zapewnienia im bezpieczeństwa podczas akcji bo jak widze niektóre operacje to aż ciarki człowieka przechodzą jak sobie pomyśli co by było gdyby ktoś stawił opór ;/

Comodore
 Wysłana - 27 maj 2005 11:44       [zgłoszenie naruszenia]

A jeszcze pare lat temu tej jednostki nie bylo przez glupote miejscowego 01. Mialem okazje poznac paru chlopakow z wroclawia, spoko goscie za kolnierz nie wylewaja

Zmieniony przez - Comodore w dniu 2005-05-27 11:52:13

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

AT WROCŁAW - TNV DZISIAJ!!

Warto przeczytać: BROŃ BEZ ZEZWOLENIA? | Praca w wojsku | Zrzeczenie sie podwójnego obywatelstwa a praca w ABW | Jissen JTF , interJISSEN MMA, dimat -polskie odmiany Modern Army Combatives | Airsoft | 1 psk ? | pieniądze za przygotowawczą słuzbe wojskowa? | Studia prawnicze a praca w wojsku/policji? | czy osoba pracująca w służbach mundurowych..... | Studia Oficerskie. | Pozwolenie | Pilna sprawa- nóż | policja a kwestie zdrowotne | Czy warto isc na WAT?? | wojsko po studiach wychownia fizycznego | broń hukowa | maszynka | samoobrona | malycyc | zatek | SUMIENIE | żydów zabitych | inżynieria środowiska | kaloryfer | perfumy | zakir | dwie laski w ckm | dwie w ckm | dwie w ckm | browiec666 | narkotyki | metanadren- | małpa | gwałt | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.