FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 873 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
AUTO I UK 
[powiadom znajomego]    
Autor "AUTO I UK"   

qligowski
 Wysłana - 24 czerwiec 2008 23:37        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Za miesiac wracam na urlop do PL i zamierzam kupic auto i nim wrocic (auto tam mi sie b. przyda ,a nie zamierzam tam zostac dlugo wiec kupuje w pl a nie w uk ). Jak to sie ma sprawa z autem np sprowadzonym , czy wystarczy ze zakupie OC np na rok czasu ,a potem zarejstrowac ,albo jak kupie auto w PL to zaplacic Oc na siebie a zarejstrowac potem . Jak to sie ma z prawem ,bo kompletnie jestem niezoirentowany. Poprosze o odp.

%-)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

AUTO I UK

Warto przeczytać: mieszkanie komunalne... przepisanie umowy najmu | Czy policja ma prawo przeszukac kieszonki podczas legitymowania?? | gdzie szukac rodziny | WIFI od sąsiada i ogólne. | Mieszkanie TBS | Wylegitymowana przez kasjerkę. | Podnajmowanie lokalu | Oszust z allegro mnie straszy, proszę o radę | Drzwi | odmowa przyznania legitymacji studenckiej | Znaczenie przyspieszenia rotacji towarów | Pytanko w sprawie kredytu | Podpis drukowany ?? | Zanim odpowiesz na postawione pytanie... | mlkv - nowy moderator w prawie i ekonomii | Wycena roslin ozdobnych | chłopaki do wzięcia | chlopaki do wziecia | programista | Marekletra | show up | sex z psem | andrzeja | andrzej | podrywaczek | donatan | ginomen | kazan | randk | crossfit | tattoo | tatuaz | mandat straż miejska | piotrowska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.