FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4539 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
A Ty zdobywaj mnie wciąż, podstępnie jak wąż... 
[powiadom znajomego]    
Autor "A Ty zdobywaj mnie wciąż, podstępnie jak wąż..."   

oziboy
 Wysłana - 26 wrzesień 2006 21:14        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

mam 16 lat, (taaak, kolejny dzieciak, który będzie zadawał jakieś głupie pytania, które były już na insomni setki razy) i mam prośbę o jakieś sugestie starszych ode mnie (okazuje się, że chyba jednak nie będzie głupich pytań).
Chodzę z laską może miesiąc i nieźle wkręcona jest już w ten niezwykle poważny związek, od samego początku.

Dotychczas często balansowałem pomiędzy ciepłem a oziębłością, zapewniałem jej wspaniałą zabawę, po czym nawet nie odprowadzałem itp.

Wiem, że dziewczyna ma problemy w domu, jej rodzice są w separacji, po za tym rok temu, może nie, że ją zdradziłem, ale całowałem się z inną koleżanką

Więc jedyne ciepło, jakie widzi, widzi we mnie, dlatego też przestałem się już bawić w Casanove i chcę z nią być, bo nie spotkałem do tej pory dziewczyny, która aż tak prawdziwie, mocno i aż bezsilnie by mnie kochała.

Powiem jeszcze tyle, że rozmawiałem z nią na temat seksu i nie chciałaby tego robić (zresztą jest dziewicą, więc to nie jest dziwne), ale gdybym nalegał, to nie miałaby wielkich oporów, po prostu myśli racjonalnie, ale mówiąc kolokwialnie jest do mojej dyspozycji.

Teraz prośba do was o sugestie: Nadal pozostawiać ją w niepewności, aby wciąż myślała o tym co do niej czuję, o co mi chodzi i jakie mam plany wobec niej? Czy może skończyć z tą grą, udowodnić jej swe uczucia i oddać jej się tak jak ona mi?

Z góry dzięki jak mnie nie pojedziesz

Zmieniony przez - oziboy w dniu 2006-09-26 21:18:00

Zmieniony przez - oziboy w dniu 2006-09-26 21:18:34

Mężczyźni nie uwierzą, kobiety będą zaprzeczać.

Hawaii
 Wysłana - 26 wrzesień 2006 21:28      [zgłoszenie naruszenia]

Powiedz jej prosto z mostu czego od niej oczekujesz i tyle ;>

A co do barabara to najlepiej dopiero jak ona bedzie chciala (bo zakladam ze ty sie doczekac nie mozesz ;p)

slaweh
 Wysłana - 26 wrzesień 2006 21:34      [zgłoszenie naruszenia]

niezwykle poważny związek w wieku 16 lat?

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

oziboy
 Wysłana - 26 wrzesień 2006 21:35      [zgłoszenie naruszenia]

Powiedziałem jej prosto czego oczekuje już, popłkała się ze wzruszenia lubie czasem tak za***iście nakręcić atmosfere, dobierać odpowiednie tony głosu, aby wszystko co mówię było ekscytujące, tajemnicze i wywoływało w odbiorcach dreszczyk emocji :) A nauczyłem się tego z książek psychologicznych, pamiętników Casanovy i... kółka teatralnego

Hawaii
 Wysłana - 26 wrzesień 2006 21:38      [zgłoszenie naruszenia]

Nie masz lepszych lektur ? :-0

BigMacMeal
 Wysłana - 26 wrzesień 2006 21:41      [zgłoszenie naruszenia]

jesli niechcialaby tego zrobic to po co? a jesli juz to powiedz jej dokladnie o co chodzi, na czym najbardziej Ci zalezy

hallucyon
 Wysłana - 26 wrzesień 2006 21:41      [zgłoszenie naruszenia]

Teraz prośba do was o sugestie: Nadal pozostawiać ją w niepewności, aby wciąż myślała o tym co do niej czuję, o co mi chodzi i jakie mam plany wobec niej? Czy może skończyć z tą grą, udowodnić jej swe uczucia i oddać jej się tak jak ona mi?

Nawet w tak głupim programie jak niegdysiejsza był taki kobiecy głos, który po podsumowaniu walorów poszczególnych kandydatów/kandydatek mówił: "Decyzja należy do Ciebie". Idź za tym głosem, a się nas nie pytaj o takie rzeczy.

EDIT: Poza tym, oddać się to ona może Tobie, nie Ty jej.

Zmieniony przez - hallucyon w dniu 2006-09-26 21:43:07

Ekspert -

oziboy
 Wysłana - 26 wrzesień 2006 21:43      [zgłoszenie naruszenia]

Powiedzmy, że od dziecka interesuję się psychologią ale to już długa historia. Prawda jest taka, że moja laska czuje się bardzo zazdrosna, bo choć jest ładna, to ma chyba problemy z pokochaniem siebie. Tzn. nie ma potrzeby ubierania się w odkrywające tyłek miniówki, czy kupowania sobie "extra szmatek". Ale uważa, że mógłbym mieć każdą inną dziewczynę.

hallucyon
 Wysłana - 26 wrzesień 2006 21:45      [zgłoszenie naruszenia]

Ożesz, zgubiłem nazwę tego debilnego programu: to "Randka w ciemno" oczywiście!

Ekspert -

Hawaii
 Wysłana - 26 wrzesień 2006 21:46      [zgłoszenie naruszenia]

Jak dla mnie to za duzo tych pamietnikow casanovy :-0

oziboy
 Wysłana - 26 wrzesień 2006 21:50      [zgłoszenie naruszenia]

Hallucyon: niedokładnie o to mi chodziło pod pojęciem oddać się. Często gdy chce się spotkać, nie mam dla niej czasu. Poprostu nie stawiam jej na pierwszym miejscu w moich priorytetach.

A co do pamiętników Casanovy, to są bardzo fajne, napisane pięknym językiem z bogatym słownictwem. Teksty wypowiadane przez Casanovę to czysta poezja. Więc gorąco polecam, no oczywiście jak chce Ci się czytać 10tys. stron...

Chyba wiem co robić, kończę z tą "grą".

Zmieniony przez - oziboy w dniu 2006-09-26 22:18:36

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

A Ty zdobywaj mnie wciąż, podstępnie jak wąż...

Strony: 1 2 3 4 5 6 7