FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13337 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
A dlaczego by nie taki temat? 
[powiadom znajomego]    
Autor "A dlaczego by nie taki temat?"   

m-aly
 Wysłana - 8 wrzesień 2010 23:16        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, na wejściu od razu powiem, że czasami zdarzało mi się tu zajrzeć lecz raczej powstrzymywałem się od komentowania.
Teraz przeglądając tematy nie znalazłem żadnego luźnego tematu, a że ostatnio nurtowała mnie jedna sprawa związana z kobietą nieco starszą ode mnie więc postanowiłem, że zapytam na INSO bo INSO zna wszystkie odpowiedzi.
Do rzeczy, jestem w klasie maturalnej i zauważyłem, że jestem obiektem zainteresowania pewnej młodej nauczycielki, która nie ukrywam też mi przypadła do gustu Jest dobrze przed 30, uprawia sport, interesuje się zdrowym odżywianiem, często mnie pytała o diety albo treningi. Z ciałem tragedii nie ma :D. Jestem najlepszym uczniem w klasie z jej przedmiotu(francuski),dlatego że chce to w przyszłości studiować. Dobra teraz dalej do rzeczy.
Jak to ogarnąć, czy dać sobie spokój i nie pakować się w coś co mogłoby się skończyć zawieszeniem w klasie maturalnej, lub opinią w środowisku nauczycielskim napalonego nastolatka rodem z amerykańskich filmów%-,bądź źle zinterpretować jej stosunek do mnie.
Ew. jak ty drogi czytelniku byś to motał, myślałem już nad bezpośrednim podejściem do sprawy typu:
Hej mała, chodźmy do ciebie to tak Cię od tyłu zapakuję, że twoje jelito grube zawoła "co tu tak cholernie gorąco!" ale jednak pani od polskiego stwierdziła, że to nie będzie dobry pomysł, bo podobno pani od francuskiego woli romantyków.

ej nie poganiaj mnie... nie popychaj... Ty nie widzisz, że ja jeszcze ziewam ?

vaniter
 Wysłana - 8 wrzesień 2010 23:19      [zgłoszenie naruszenia]

"zapytam na INSO bo INSO zna wszystkie odpowiedzi"

na razie zajmij się maturą

Andromedaa
 Wysłana - 8 wrzesień 2010 23:21      [zgłoszenie naruszenia]

Nie pakuj się w to, szkoda kwasów na maturze.

Ekspert -

E220
 Wysłana - 8 wrzesień 2010 23:21      [zgłoszenie naruszenia]

jak mozna sie powtrzymywac od tego by nie przeleciec nauczycielki

za młodu bądź piorunem, a na starość możesz zostać grzmotem.

m-aly
 Wysłana - 8 wrzesień 2010 23:28      [zgłoszenie naruszenia]

Z nauką nie mam problemów, zawsze wszystko miałem ogarnięte i dopięte do przedostatniego guzika, mimo dodatkowych zajęć i pracy. Wiem że teraz bez matury ani rusz, więc chyba będę nadal udawał "głupka", który niczego nie dostrzega

E220, no właśnie w tym sęk i dlatego ten topic

E220
 Wysłana - 8 wrzesień 2010 23:29      [zgłoszenie naruszenia]

przelec ja, starsza kobieta pokaze Ci cos o czym tylko marzysz Ty i Twoi koledzy.

Andromedaa
 Wysłana - 8 wrzesień 2010 23:29      [zgłoszenie naruszenia]

Myślisz, że samo pytanie o diety pozwala Ci wysunąc wnioski, że ona na Ciebie leci
Nie za dużo Ci się wydaje.

Ekspert -

Akacjowy
 Wysłana - 8 wrzesień 2010 23:36      [zgłoszenie naruszenia]

i zauważyłem , że jestem obiektem zainteresowania pewnej młodej nauczycielki, która nie ukrywam też mi przypadła do gustu
Znaczy wkręcasz sobie,czy już cie miziała po lekcjach ?

Zmieniony przez - Akacjowy w dniu 2010-09-08 23:36:18

przecież nie śpię...

m-aly
 Wysłana - 8 wrzesień 2010 23:44      [zgłoszenie naruszenia]

Andromedo, właśnie staram się być powściągliwy w wyciąganiu wszelkich wniosków, bo tu łatwo popaść w sidła fantazji. We wcześniejszej klasie często byłem zatrzymywany po lekcji na omówienie jakiegoś problemu, lub dostawałem propozycje jakichś innych zestawów do uczenia(mój poziom jest ponad klasą)itp. częste pytania odnośnie tego jak mi idą treningi TKD ...ect. Z czego wiem żadnym innym uczniem się tak nie interesowała, z resztą inni mają ją za jędze, bo zadawała dużo prac domowych, mi w sumie też ale jakoś popuszczała jeżeli się nie do końca wywiązywałem z tego.

E220, moje "fantazje" już zostały spełnione, wiem że była z kimś w związku ale już nie jest bo coś, ktoś, gdzieś, komuś, kiedyś.. nie moja sprawa.

Akacjowy, trzepot rzęsami, zaglądanie przez ramię, wystawianie kłów, rozszerzone źrenice... bezpośredniego jeszcze nic nie było.

Andromedaa
 Wysłana - 8 wrzesień 2010 23:45      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym była ostrożna

Ekspert -

E220
 Wysłana - 8 wrzesień 2010 23:45      [zgłoszenie naruszenia]

a tak serio, przestan palic

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 15 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

A dlaczego by nie taki temat?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Warto przeczytać: Jakie prawdopodobieństwo...? | dziewczyna nie chce minety :( | prezerwatywy - gdzie je nosicie ? | Penetracja waginalna | Skok w bok | Ginekolog a Mama | poradnik jak wyrwac blachare - czyli co kazdy dres i dj jay wiedziec powinien | Młodzi gniewni | panowie czy chodzicie z podwiniętym napletkiem? | Ekhm .. Facet Nie Chce Się Ze Mną Kochać :/ | Ciąża a okres, być może kilka plemników... Czyli popularny zestaw.. :) | brak mocy przy drugim razie :) | 1 RAZ ..... | Dni płodne... | okres - jest niema | Frustrujące mnie pytania. | prawik22 | dziewczyna z innej szkoły | Dee Jay | kayden kross | biusty | wentabu | cechy prawdziwego | prawdziwy mężczyzna | budownictwo | monika | lipnicka | buziaczek | ojojoj | smsy | wiedźmin | twarde w to grają | twarde w to graja mma | deschain | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.