FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 505 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
Abarth PUNTO EVO gra warta świeczki? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Abarth PUNTO EVO gra warta świeczki?"   

siemamumin
 Wysłana - 11 styczeń 2017 09:42        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mój samochód jest dla mojej narzeczonej za duży i zbyt ospały. Druga kwestia jest taka, że nasz tryb życia nie pozwala na 1 samochód. Wpadł nam w oko tytułowy abarth punto evo. Miał ktoś kontakt z tym samochodem? Głownie rozchodzi się o koszty utrzymania, spalanie i frajdę z jazdy PO MIEŚCIE. Warto się w ogóle rozglądać?

Podobno pogodność jak mądrość walorem.

Loya
 Wysłana - 11 styczeń 2017 10:39      [zgłoszenie naruszenia]

jaki tam motor siedzi? Sam sie zastanawiam nad Grande Puntu/Punto Evo dla żony więc chętnie poczytam opinie

Znawca -

Vayo
 Wysłana - 11 styczeń 2017 15:18      [zgłoszenie naruszenia]

To auto jest na tyle niszowe,że w ogóle mało osób w PL nim chyba jeździło

Na forum Bravo czytałem kiedyś,że te silniki multiair które są też montowane w abarthach,nie były do końca udane.

Możnaby się też zainteresować pokrewną alfa romeo mito.Też na płycie podłogowej z grande punto,wizualnie nie gorsze,a pod maską sprawdzony t-jet zamiast tych nowoczesnych wynalazków

Zmieniony przez - Vayo w dniu 2017-01-11 15:32:21

Znawca -

saikolank
 Wysłana - 15 styczeń 2017 19:21      [zgłoszenie naruszenia]

Sport dla ubogich. Jakbym miał brać małego zapiehdalacza, to chyba celowałbym w BMW serii 1 na dwulitrowym dieslu. Na pewno pojedzie lepiej jak każdy Abarth.

Loya
 Wysłana - 15 styczeń 2017 23:24      [zgłoszenie naruszenia]

dwulitrowy diesel - ikona sportu

Znawca -

smutasny
 Wysłana - 17 styczeń 2017 20:32      [zgłoszenie naruszenia]

potwierdzam

Wszystkie abarthy, które spotkalem na drodze to wciągnąłem swoim 1er

żonkę wolałbym wpakować w mini cooper s czy w 1er

[http://www.otomoto.pl/oferta/mini-clubman-pierwszy-wlasciciel-serwisowany-w-aso-zadbany-czysty-ID6yJ5P1.html]

[http://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-1-bmw-130i-ID6yJh3N.html]

w mini jezdzi się jak w gokarcie, a we fiacie - jak to we fiacie

Zmieniony przez - smutasny w dniu 2017-01-17 20:35:59

smutasny
 Wysłana - 17 styczeń 2017 20:37      [zgłoszenie naruszenia]

Loya
 Wysłana - 18 styczeń 2017 10:46      [zgłoszenie naruszenia]

Kolegom się fajnie poleca zwłaszcza Coopera S, tak więc kupujcie śmiało swoim żonkom i później to utrzymujcie. Człowiek pyta i o frajdę z jazdy w mieście i o koszty utrzymania zarazem, kumpel w Coopera S z tragicznym 1.6 t.benz wpakował kupe hajsu i czym prędzej pogonił, nawet gdy się nie psuje koszty utrzymania nieporównywalne do Fiata.

1 er spoko auto, ale bez sensu wrzucać filmiki z osiągami po chipie - turbo benzynie w Punto też można podkręcić. Prawda jest taka, że w jednym i drugim wypadku można mówić co najwyżej o namiastce sportu. 1.4 multiair przy 135 KM ma prawie taki sam czas przyspieszania do 100 km/h co 1er 2.0d 163 więc z tym wciąganiem nosem bym był ostrożny.

Inna rzecz, po cholerę komu diesel typowo do miasta, jako drugie auto.

Znawca -

smutasny
 Wysłana - 21 styczeń 2017 21:45      [zgłoszenie naruszenia]

Koszty utrzymania MINI oczywiście, że będą droższe. Jak ma być tanio to półka skody, daci, króla zwierząt, choinki czy fiata. Wiem, że najlepiej by było jakby na wode jeździł i do tego loda robił, ale tak się nie da

Jeździłem JCW i dawał ogromną frajdę z jazdy. Od użytkownika nie słyszałem żeby się strasznie *******ił.
Może kolega chvjowo trafił? Albo naoglądał się egzemplarzy tańszych o 20% od ceny rynkowej i wyszedł z założenia, że /tyle powinny kosztować/ ?
Nie wiem, nie będę wyciągał magicznej kuli. Przy prawie wszystkich przypadkach, które znam to potwierdziła się jedna zasada /kto tanio kupuje, ten dwa razy kupuje/

W zeszłym roku pisałem jak koleżka kupił e46 za prawie 30k i co? Każdy się w głowe pukał, że e90 mógł brać. Przejeździł 13mc i ile włożył? NIC. - tylko nie piszcie, że zaraz będzie się sypać i pół samochodu będzie do wymiany
Nie sztuką jest kupić samochód, przykład masz temat wyżej jak Kebab kilka mc szuka pojazdu. I bardzo dobrze, że tyle się rozgląda. Na minę jest się bardzo łatwo w*******ić

Wciąganie było na obwodnicach/trasach przy prędkościach 120+ gdzie w takim punto na 6biegu pod butem masz chyba całe nic Ale okej, miało być do jazdy po mieście.

Wracając do tematu. Punto w jakimś tam stopniu też będzie cieszyło. Z pewnością będzie też się wyróżniało na tle innych samochodów z tej półki. Benzynowe 1.4 czy 1.6 też swoje spali, więc na 5-6l po mieście raczej bym nie liczył )

Może c30 bądź polo gti?

[http://www.otomoto.pl/oferta/volvo-c30-t5-230km-r-design-bogata-wersja-bezwypadkowy-xenon-skora-itd-ID6yGzJT.html]

[http://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-polo-vw-polo-gti-ID6yIGNf.html]

Neptas
 Wysłana - 21 styczeń 2017 23:26      [zgłoszenie naruszenia]

Mini za***iste auto, złego słowa nie dam powiedzieć
Co prawda leży jedynie świneczce w a'la latexowych spodniach i szpilkach, z wymalowanymi na czerwono ustami, ale hój w to, jeździ kozak i wbrew powszechnej (jak widzę) opinii się wcale nie pyerdoli tak mocno.

Odnośnie Punto Evo - dałbym spokój.

Już lepiej chyba fiat 500 abarth, który w moim odczuciu jest przehójem mogącym się równać jedynie z wyżej już wspomnianym miniaczem

Polo GTI - czemu oni nie zmienią tej szpetnej tapicery w końcu Przecież pokolenie, które pamięta oryginał do którego to ma niby nawiązywać zmarło przed 2000 rokiem

Zmieniony przez - Neptas w dniu 2017-01-21 23:29:19

Specjalista -

Loya
 Wysłana - 22 styczeń 2017 23:46       [zgłoszenie naruszenia]

500 abarth stylowy, ale trudno o bardziej ciasne auto, typowo dla laski i jej torebki, broń boże zakupów większych:)

To, że Mini Cooper S jeździ rewelacyjnie znam z własnego doświadczenia, ale poczytajcie trochę o silnikach 1.6 t. benz pakowanych m.in do Mini czy Peugeota 508. Kumpel, który tym śmigał kupił od pierwszego właściciela, z niedużym przebiegiem, płacąc w chvj jak dla mnie kasy, bo ok 70kzł, a dostał tak po kieszeni, że dość szybko sprzedawał. Dodam, że nie należał do biednych, mimo to do dziś przeklina ten samochód:)

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Abarth PUNTO EVO gra warta świeczki?

Warto przeczytać: Honda Concerto | Opel Omega 2.5 TDS?? Jak to jeździ?? | Peugeot 2.0 HDI | omega B 2.0 16v / opinie i porady | RM MOTOR - Skuter | Nowe autko do 250tys - propozycje. | auto za 4-5 tyś | clio 1,5 dci vs. punto II 1,9 jtd - co wybrac? | Co dla młodego kierowcy? | Focus 99r 2.0 16v | Co wybrac?? | Motor dla młodego kierowcy | Co o tym myślicie? | Golf MK3 GTI | Mercedes S-klasa | Co wybrać? | dziwk | dziwka | normalnie o tej porze | reprezent | gra horror | horror | m angelo | natasz | i doser | footjob | temat sylwestrowy | snowee- | snowee | milosc przez kabel | milosc na odległość | kabel | zaburzenia osobowości f 608 | ryba | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.