FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6762 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Abonament RTV!!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Abonament RTV!!!"   

conan
 Wysłana - 5 grudzień 2003 17:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

dzisiaj przyszlo mi powiadomienia ze nie zaplacilem abonamentu RTV i ze proszo o wplate

czy ktos sie orientuje jak sprawa platnosci abonamentu wyglada tzn konkretnie chodzi mi o to jakie moga byc konsekwencje niezaplacenia i czy maja jakies prawne srodki przymusu do zaplaty tego oraz czy moge sie tlumaczyc ze np nie mam od 2 lat telewizora lub cos podobnego, czy moga to sprawdzic czyli czy kontrola moze mi wejsc do domu

pamietam ze kiedys byla glosna dyskusja w mediach o tym ale juz nie pamietam jak sie to ma do rzeczywistosci
dzieki

conan
 Wysłana - 6 grudzień 2003 14:13      [zgłoszenie naruszenia]

czyzby nikt nic nie wiedzal na ten temat
na pewno sa w dziale specjalisci od prawa
a moze macie jakies wlasne doswiadczenia

kiedys slyszalem wlasnie w mediach ze pobieranie oplaty za RTV jest niezgodne z konstytucja ale problem w tym ze nie bardzo pamietam jak sie sprawy maja

moze jednak ktos cos wie na ten temat
czekam na wasze opinie

Ravenlord
 Wysłana - 6 grudzień 2003 14:22      [zgłoszenie naruszenia]

czemu po prostu nie wyrejestrujesz tv i radioodbiornika?

"Nie dyskutuj z debilem bo najpierw ściągnie cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

conan
 Wysłana - 6 grudzień 2003 14:42      [zgłoszenie naruszenia]

no w sumie o tym nie pomyslalem
ale generalnie ciekawi mnie jak sprawa wyglada od strony prawnej czy inspektorzy moga mnie sprawdzic czy maja jakies srodki prawnego przymusu lub egzekwowania zaplaty

z drugiej strony jesli wyrejestruje to czy nie beda mnie nachodzic w celu kontroli

a poza tym z jakiej racji jest oplata abonamentowa skoro kupujac telewizor place za niego w cenie jest wliczony VAT
po drugie place za prad jesli korzystam z TV
po trzecie place za antene zbiorcza nawet jesli jej nie uzywam
a po czwarte TV publiczna podobno jest bezplatna wiec dlaczego mam za nia dodatkowo placic kiedy ja np nie chce jej wogole ogladac
nie bardzo rozumiem jak to jest
dlatego pytam was

i jeszcze jedno teraz mozliwosci techniczne poszly do przodu i przeciez zeby ogladac TV nie musze miec wogole TV wystarczy mi np monitor kompa i tuner wiec za co ja wogole mam placic

quasar
 Wysłana - 7 grudzień 2003 15:13      [zgłoszenie naruszenia]

to ze to sie inaczej nazywa nie zmienia niczym faktu ze to najzwyklejszy podatek.przymusowo sciagany przez panstwo.

jak ci kasuja polowe zarobkow na zus tez nikt nie pyta czy zamierzasz korzystac z emerytury panstwowej czy wolisz prywatne fundusze, czy chcesz korzystac z panstwowej sluzby zdrowia czy z prywatnej.

masz placic i tyle

quidquid latinum dictum est, altum viditur

.Hellfire.
 Wysłana - 8 styczeń 2007 15:21       [zgłoszenie naruszenia]

Witam. Właśnie też mnie interesuje ten abonament za nic. O ile mi wiadomo, w UE jest tak że telewizja publiczna utrzymuje się z tylko i wyłącznie z reklam albo tylko i wyłącznie z abonamentu. Ale widocznie my w UE jeszcze nie jesteśmy i dlatego pomimo że musimy oglądać setki reklam to jeszcze trzeba za te reklamy płacić. Jakiś czas temu ktoś napisał to własnie na forum, tylko że tam podał z kąd pochodzi ta informacja a ja tego nie pamiętam. Ale Polska to chory kraj ...

ŻyJ TAk jAKbY kAŻdY dZIeŃ MIaŁ bYĆ oStatNIm DniEM TwOJegO ŻyCiA!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Abonament RTV!!!

Warto przeczytać: Ekonomia (referat) | Nalepka CD na aucie | TEORIA PANSTWA | Kellison "Theory of interest" | Nordea Bank Polska i PKO BP | prawo administracyjne-dwa zagadnienia | wzór pozwu do sądu o nadpłatę za wydanie karty pojazdu | Zgubiony mandat ,pomieszana sprawa | co robić? | Wypadek przy pracy - odszkodowanie | Polbank - nowy bank z ciekawą ofertą, ale czy bezpieczny? | Aplikacja sądowa 2006 | pobicie-kilka pytan o postępowaniie.... | reklama alko i tytoniu na imprezach spotowych | Policja | Dobra szkoła - apel | ariel sharon | 2017 | gopro | najlepsza piosenka | juice | AGA PSZCZYNA OZGUR | scotch | dojrzewanie | ćwiczenia korekcyjne | seks przyjaciel | quart | dlaczego u mnie | dom czy mieszkanie | centurion | e60 | m jak miłość odcinek 1331 | teen mom | olewanie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.