FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2890 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Adam Darski (Nergal) na temat złośliwych komentarzy internautów. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Adam Darski (Nergal) na temat złośliwych komentarzy internautów."   

Azazal
 Wysłana - 12 sierpień 2010 13:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jak większość z nas wie, Adam Darski - Wokalista Death metalowego zespołu Behemoth bardziej znany jako partner Dodzi Elektrodzi jest prawdopodobnie chory na białaczkę. Większość ludzi jest przekonanych, że jego choroba to kara boska

Oczywiście nie mogło się obyć bez złośliwych komentarzy internautów i innych "chrześcijan" na różnych stronach internetowych ew. forach dyskusyjnych.
Znamy również przypadki Rockmanów, którzy po jakimś incydencie nawrócili się ku Bogu.

Przytoczę teraz jego komentarz na temat tej całej szopki

Nigdy bym nie przypuszczał, ze moja choroba może się stać dla pewnych osób pretekstem do prowadzenia swojej własnej krucjaty. Głosy o tym, że moja obecna sytuacja może mnie rzekomo zbliżyć do Boga, sprawić, że odrzucę swoje ideały i ugnę kark przed jedynym słusznym w tym kraju światopoglądem, nie tylko zaskoczyły mnie, ale i przeraziły. To typowy przykład cynicznego wykorzystywania cudzego nieszczęścia dla zbijania dodatkowego kapitału dla swoich własnych poglądów. Stop! Dlaczego choroba miałaby w jakikolwiek sposób zmienić moją optykę? Owszem, to dla mnie trudny czas i trudno mi uniknąć myśli o tym, co ostateczne, ale pomysł, że pod wpływem cierpienia zmienię moje poglądy, priorytety i wartości brzmi tak, jakby ktoś uznał, że nie moje ciało, a moja głowa była zaatakowana przez chorobę. Sugestie jakobym miał lub mógł się nawrócić są wiec zwyczajnie śmieszne...bo niby ku czemu? Ostatecznie znam dość dobrze - i to nie tylko w literackim wydaniu - chrześcijańską mitologię i nie znajduję tam nic dobrego, kreatywnego czy pięknego. Czytałem lepsze książki niż Biblia, czytałem tez mądrzejsze. Wojna, krew, szantaż, gwałty, kazirodztwo, pedofilia, zoofilia, kolaboracja, zdrada... zło wyziera z każdej strony. Ktoś przyjdzie i powie, że nie rozumiem przesłania Biblii, a ja mu odpowiem, ze to on nie rozumie, iż chrześcijaństwo to nic innego, jak zardzewiała i archaiczna budowla, która lada moment zwyczajnie się zawali, a trwa wciąż tylko dlatego, ze istnieją naiwni, którzy, niczym owce, ślepo podążają za głosem swoich pasterzy. Bez pytań, bez zastanowienia, z mojej perspektywy nie do żadnej ziemi obiecanej, a na intelektualną rzeź. Dlatego też tym wszystkim, którzy w mojej chorobie wietrzą szanse dla złamania moich wartości, a więc i mnie samego, odpowiadam po raz pierwszy i ostatni i wyjątkowo krótko: po moim trupie!"

e: Źródło: Behemoth.pl

Zmieniony przez - Azazal w dniu 2010-08-12 13:24:51

Tadeknorek
 Wysłana - 12 sierpień 2010 13:26      [zgłoszenie naruszenia]

Świetne orędzie do narodu

Ale nie szafowałbym na miejscu Nergala zwrotem "po moim trupie". Sugeruje tym samym, że wyraża zgodę na urządzenie mu katolickiego pochówku.

Diabeł zakrył mi oczy ogonem.

Ekspert -

diabeu
 Wysłana - 12 sierpień 2010 13:32      [zgłoszenie naruszenia]

uważasz że to co bedzie po jego śmierci zbytnio go obchodzi?

FastDiesel
 Wysłana - 12 sierpień 2010 13:36      [zgłoszenie naruszenia]

Bo ludzie najbardziej cieszą się z czyjegoś nieszczęścia.

Jak możesz licytować się o drobne
gdy należy mi się wszystko

kopt
Diabeł
 Wysłana - 12 sierpień 2010 14:03      [zgłoszenie naruszenia]

Dlaczego uważasz, że większość ludzi jest przekonanych, że to kara boża? Nie przyjmuję do wiadomości bez jednoznacznego dowodu, że większość ludzi to bezduszni *****e.
Dlaczego uważasz, że Darski jest bardziej znany jako partner Dody? Może nie wiesz, ale Behemot jest gwiazdą światowego formatu, a ich ostatnia płyta była w pierwszej setce najlepiej sprzedających się albumów w USA. Jeśli ktoś słyszał o Dodzie zagranicą, to tylko na zasadzie, że to dziewczyna Nergala.

[www.facebook.com/poprawskimagicalphotography]

Ekspert -

Azazal
 Wysłana - 12 sierpień 2010 14:08      [zgłoszenie naruszenia]

Dlaczego uważasz, że większość ludzi jest przekonanych, że to kara boża.
Ponieważ tak piszą?

Dlaczego uważasz, że Darski jest bardziej znany jako partner Dody? Może nie wiesz, ale Behemot jest gwiazdą światowego formatu, a ich ostatnia płyta była w pierwszej setce najlepiej sprzedających się albumów w USA. Jeśli ktoś słyszał o Dodzie zagranicą, to tylko na zasadzie, że to dziewczyna Nergala.

w Polsce jest bardziej znany jako partner Dody. A co do ich zagranicznej kariery, to wiem. Sam się nimi interesuję i ich słucham :)

Remi-Thor
 Wysłana - 12 sierpień 2010 14:14      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym powiedział, że on jest opętany. Identyczne głosy...

Dla porównania:
Nergal

oraz Anneliese Michel

Kara boska jak nic

[http://www.scenapolityczna.friko.pl/] - podział w polityce

kopt
Diabeł
 Wysłana - 12 sierpień 2010 14:14      [zgłoszenie naruszenia]

"Ponieważ tak piszą"?
Większość ludzi tak pisze? Acha.

"W Polsce jest bardziej znany jako partner Dody".
To pisz, że w Polsce. Polska nie jest pępkiem świata. Powiedziałbym wręcz, że nieco niżej i z tyłu.

Ekspert -

Azazal
 Wysłana - 12 sierpień 2010 14:21      [zgłoszenie naruszenia]

Większość ludzi tak pisze? Acha.

Chodzi mi tutaj o ludzi, do których Nergal kierował swoje słowa. Fakt, można wywnioskować, że tekst jest kierowany do całej grupy Chrześcijan, ale mówiąc: "...może się stać dla pewnych osób pretekstem do prowadzenia(...)", nawiązuje do tych złośliwców z onetów i innych stron, którzy próbują go "nakierować na właściwe tory"

To pisz, że w Polsce.

Fakt, mój błąd. Przepraszam :)

Zmieniony przez - Azazal w dniu 2010-08-12 14:24:03

kopt
Diabeł
 Wysłana - 12 sierpień 2010 14:34      [zgłoszenie naruszenia]

Swoją szosą ta Annaliese jest świetnym przykładem tego, jak kończą piczki katoliczki. A wystarczyło dać się porządnie zerżnąć parę razy i zaraz byłoby po opętaniu.

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 12 sierpień 2010 14:46      [zgłoszenie naruszenia]

"Swoją szosą ta Annaliese jest świetnym przykładem tego, jak kończą piczki katoliczki."

Jeszcze lepszym przykładem jest Św.Faustyna i (prawie)Św. Joanna od Krzyża Prezydenckiego

Zmieniony przez - Don quixet w dniu 2010-08-12 14:46:18

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Adam Darski (Nergal) na temat złośliwych komentarzy internautów.

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Spiski | Kościół - samozwańcze sumienie świata | Czy niewidomi od urodzenia widzą w snach? | Dawanie i branie- co jest "większym szczęściem"? | Pytanie ? Psychologia | Bóg nie stworzył Ziemi! | MODLITWA na oddanie się SZATANOWI | Koło Naukowe Psychologii Egzystencjalnej | Ateistyczne centrum informacji | Jak zostać skrajnym racjonalistą? Instruktaż | Strach w obronie dziewczyny.... | ksiażka-czy warto ja kupić? | Ciekawy artykuł o "końcu świata" | Horoskop majów | Inteligencja | Chińszczyzna z embrionami | referendum | od 18 | lasek | cuckold | brunetki | małolat | dziewczyn | 18 lat | od 18 lat | zdjecia | zdjecia 18 | baka | Małgorzata Werner | koxywie | moja siłownia w pokoju | x box 360 | kidzińska | guarana | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.