FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3881 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Adijos Amigos ;] 
[powiadom znajomego]    
Autor "Adijos Amigos ;]"   

szyme_k1
 Wysłana - 6 styczeń 2008 23:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Sytuacja wyglada nastepujaco. Poznaliśmy się latem, ja trochę zaprawiony gadka szmatka i poszło. Ja traktowałem ją jak typową letnią znajomość zlewałem itp.. Wtedy nie zależało mi na niej praktycznie wcale, chciałem tylko zamoczyć :) ( wiem jestem świnią). Jednak ona za wszelką cenę dążyła do tego abyśmy byli razem czas leciał i no w końcu zostaliśmy parą. No właśnie i w tym momencie czar prysł. Z początku jeszcze było fajnie ale czym dalej tym gorzej, Ja zacząłem się starać zagadywałem aranżowałem prawie wszystkie spotkania ona nic. Zły humor jakieś ******ły aż w końcu mówię sobie Stop. Co jest ja się staram a tu gówno z tego wychodzi wiec powiedziałem jej co myślę na ten temat i ma się zastanowić czego chcę i czy chce dalej być ze mną. Chwile było dobrze, później znów to samo wiec odpuściłem. Zero sms żadnych spotkań z mojej strony nic. Po prostu powiedziałem sobie że się pierwszy nie odezwę. I co? I nagle pewnego pięknego dnia dostaje smsa ze ją olewam, ona czuje się jakbym ją miał gdzies itp.. Hoho trochę się wpieniłem i odpisałem jej ze dosyć się nastawałem a ze ona tego nie widziała to trudno jej problem , napisałem też ze ma się zastanowic czego odemnie chce. No i jej odpowiedź "odchodzę" Później jeszcze była nieprzyjemna rozmowa praktycznie powiedziałem jej wszystko co mi na sercu leżało i na sam koniec Adijos Amigos. Naprawdę nie mam pojęcia o co tej kobiecie chodziło . Chciała mnie tylko zdobyć ? A może poznała innego lepszego hmm.. nie wiem ale jestem zadowolony ze nie wskoczyłem pod pantofel i odszedłem z głową do góry

misio_xxx
 Wysłana - 6 styczeń 2008 23:08      [zgłoszenie naruszenia]

chciala cie tylko zdobyc i udowodnic ci ze to ona cie wybrała a nie ty ją.
mam to samo aktualnie.

ps. zlewam nadal.

poblemem małych ludzi jest to ze mierzą świat prawdopodobieństwem wystąpienia zdarzen w ich kon
niestety historia dzieje sie poza nimi i trwa dluzej niz ich zycie.

10
 Wysłana - 6 styczeń 2008 23:12      [zgłoszenie naruszenia]

a liczyłem na pożegnanie przed samobójem

bf_stan
 Wysłana - 6 styczeń 2008 23:20      [zgłoszenie naruszenia]

Zmieniony przez - bf_stan w dniu 2008-01-06 23:21:37

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -

Redx
 Wysłana - 6 styczeń 2008 23:28      [zgłoszenie naruszenia]

olej ... haha

Znawca -

Kisiol-Ent
 Wysłana - 6 styczeń 2008 23:37      [zgłoszenie naruszenia]

Myslisz, ze ona nie wyczuła, że dla Ciebie jest tylko wakacyjną dziewczyną?
Zrobila Tobie to samo co Ty jej. A temat napisales
bo Cie ego uniosło.

Przegrałeś z nią we własną grę. GAME OVER:P

Specjalista -

panalgebra
 Wysłana - 7 styczeń 2008 00:25      [zgłoszenie naruszenia]

hehe tez mi sie wydaje, ze przegrales :).
j/w pokonala cie twoja wlasna bronia. wstyd :)

szyme_k1
 Wysłana - 7 styczeń 2008 01:35      [zgłoszenie naruszenia]

Kisiol-Entv i panalgebra bulszit wtedy traktowałem ją jako wakacyjną miłość teraz już nie

Przegrałeś z nią we własną grę. GAME OVER:P
jaką moją grę? To była jej gra nie moja.

07Perez01
 Wysłana - 7 styczeń 2008 02:41      [zgłoszenie naruszenia]

bf_stan sog

Kisiol-Ent
 Wysłana - 7 styczeń 2008 02:48      [zgłoszenie naruszenia]

I o to jej chodzilo zebys zaczal ja powaznie traktowac.
Teraz sie zemsciła za to jak do niej podchodziles w wakacje.
Szanuj kazdego czlowieka, nikt nie jest wakacyjna zabawką.

Przegrałeś i teraz sie wijesz z bólu, nie chcesz przyznac
nam racji... ale my tego nie oczekujemy...

>>Szanuj blizniego swego jak siebie samego<<

Specjalista -

kemesO
Analityk
 Wysłana - 7 styczeń 2008 14:22      [zgłoszenie naruszenia]

Na początku byłeś celem - ona musiała wykazać jakąś inicjatywę, żeby Cię zdobyć. Po czasie zaczęło Ci zależeć i stwierdziła, że jesteś jednak jednym z wielu, a zdobywać nie ma już za bardzo czego. Znudziła się albo też uznała, że "misja zakończona powodzeniem".

Zmieniony przez - kemesO w dniu 2008-01-07 14:22:52

zielony

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Adijos Amigos ;]

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Ja,laska i on | Pytanko | problem ja ja kocham a ona nie jest mnie pewna | Rozstania | Jak zaimponować facetowi? | Szukasz miłości? | Wasz sposób podrywania | Kilka prostych rad | Hmmmmm??? | przytłoczenie | Isc, czy nie isc | co mam zrobić? | olac typa, czy nie? | Chwila na przemyslenie i poukladanie wszystkiego w glowie | Co myślicie? | czy dziewczyna moze?? | zdrowie | cezar666 | cezarek666 | pytanajsztuba | 15523 | activex control is not regstered | konefka | wojna zombie | olga drozdowa | how i met your mother | nr do ruigrok | jak sie staracie o kobiete | tpawel | metal | funkcje dna | shazza | hiv | nike air force 1 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.