FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 40054 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
Adres po angielsku!! 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Adres po angielsku!!"   

pink-15
 Wysłana - 23 kwiecień 2006 12:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

siemano mam list do napisania w języku angielskim i nie wiem jak napisac adres. Wiem ze po angielsku to sie jakos inaczej pisze a ja zapomialam jak! prosze pomozcie potrzebuje to na jutro !!!!!!!!

rób to co kochasz :D

no.name
 Wysłana - 23 kwiecień 2006 12:52      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.askoxford.com/betterwriting/letterwriting/sampleletters/?view=uk]
tu są przykłady listów. Jest kilka możliwości napisania adresu i tam masz je pokazane.

[www.angielski.nauczaj.com] - język angielski
[www.e-korepetycje.net] - ogłoszenia korepetycji
[www.angielski.e-matura.net] - matura 2009

pink-15
 Wysłana - 23 kwiecień 2006 18:59       [zgłoszenie naruszenia]

dzieki no.name SOG dla Ciebie :*:*

rób to co kochasz :D

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Adres po angielsku!!

Warto przeczytać: test head for business unit 5&6 | Zadanie z niemca! :( | [niem] Tłumaczenie dialogu | Przetłumaczenie opisu postaci z pol na ang | gdzie kupię jakiś konkretny słownik polsko- portugalski | Pytanko | [niem] tłumaczenie tekstu | jak to zrobić? | Moje ferie z Polskiego na Niemiecki?????? | Opis polskiego miasta w jęz. angielskim | Niemiecki - krótki opis obrazka | how important is education? kilka zdan | niem - tlumaczenie krotkiego tesktu :) | Prosze o pomoc z n PLINE na JUTRO mam do napisania artykuł prasowy krótki na 10 zdań | Prosze o sprawdzenie tekstu | [ang] Opowiadanie do SPRAWDZENIA | wojciechowska | germanguy1 | Maciek989 | dorota gardias | gif | życzenia wielkanocne | wielkanoc | spotted | Joanna Majstrak | blender | ls400 | retona | joop | energy | samsung galaxy s 3 | ewcia29 | Neptas- | maja wil | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.