FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 40207 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
Adres po angielsku!! 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Adres po angielsku!!"   

pink-15
 Wysłana - 23 kwiecień 2006 12:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

siemano mam list do napisania w języku angielskim i nie wiem jak napisac adres. Wiem ze po angielsku to sie jakos inaczej pisze a ja zapomialam jak! prosze pomozcie potrzebuje to na jutro !!!!!!!!

rób to co kochasz :D

no.name
 Wysłana - 23 kwiecień 2006 12:52      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.askoxford.com/betterwriting/letterwriting/sampleletters/?view=uk]
tu są przykłady listów. Jest kilka możliwości napisania adresu i tam masz je pokazane.

[www.angielski.nauczaj.com] - język angielski
[www.e-korepetycje.net] - ogłoszenia korepetycji
[www.angielski.e-matura.net] - matura 2009

pink-15
 Wysłana - 23 kwiecień 2006 18:59       [zgłoszenie naruszenia]

dzieki no.name SOG dla Ciebie :*:*

rób to co kochasz :D

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Adres po angielsku!!

Warto przeczytać: oceny z fce lub toefl | Prośba o przetłumaczenie listu na francuski. | Pasek rozrzadu [niem] | rosyjskie powiedzonka | [ang] Kilka zdań/sentencji/cytatów do sprawdzenia/przetłumaczenia | [ang] prztlumaczenie tekstu | rozliczenie podatkowe - UK | [niem]Pytania,przeczenia,,,,, | [ang]Sprawdzie to! | help. | Prosta/nieprosta do przetłumaczenia | [pol-ang] przetlumaczenie kilku zdanek / Sogi :-) | Fce czy Cae | [Niem] Ktoś zna znaczenie tego słowa ? | Jakie języki ? | {Hiszpański} materiały do nauki podstaw | showuptvbismart | 18 tiry | tetris72 | szewc | regresja hipnotyczna | skyn unimil | antyplagiat | blabla90 | rotkiel | six feet | zostaA"my przyjaciA3A,mi | motyw A]mierci w literaturze | test sprawnościowy | test sprawnosciowy | nakładka na penisa | nakładka | aplikacja komornicza | ponczochy | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.