FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1651 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
After zerwanie-help me ;) 
[powiadom znajomego]    
Autor "After zerwanie-help me ;)"   

Demtweaker
 Wysłana - 4 styczeń 2010 18:07        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam.Dzisiaj rozstałem się z moją dziewczyna,ja 19,ona 18 lat.Byliśmy ze sobą ponad rok.Niestety nie zdążyłem zamoczyć,tylko oral.W sylwka miałem okazję,niestety wacek odmówił posłuszeństwa w kultowym momencie.Ona mówi że już się coś wypaliło i to będzie najlepsze.Jednak wcześniej już raz mieliśmy separację(nie zerwanie),tak jakby odpoczynek,bo też miała wątpliwości,to nie mogła wytrzymać i wróciła do mnie,ja do niej nie pisałem itp na wy*ebanie.Jak mam się zachować teraz?Wiem że ona mnie kocha,tylko coś jest jej nie tak,nie wiem,za dużo się widzimy?Teraz również w razie czego postanowiłem jej nie odpisywac,nie odbierać.Jak mam się zachować żeby do mnie wróciła?Żeby poczuła mój brak?Bardzo mi na niej zależy,chce z nią być,co mam robić w ewentualności gdy będe widział że ona chce wrócić?Jak mam reagować,co potem robić?Za rady daję sogi

gang-gang
 Wysłana - 4 styczeń 2010 18:08      [zgłoszenie naruszenia]

olej

Specjalista -

Fresja
 Wysłana - 4 styczeń 2010 18:09      [zgłoszenie naruszenia]

wszystko przez Twojego wacka doczytałam do tego momentu i wybacz ale dalej mi sie nie chciało

paznokciami wbijam się głęboko...

Ekspert -

VidaL
 Wysłana - 4 styczeń 2010 18:13      [zgłoszenie naruszenia]

Nie spisałeś się w sylwka, to i podziękowała za znajomość

Ja zachowywałbym się neutralnie. Bez narzucania. Będzie chciała pogadać, to pogadaj. Napisze coś, to odpisz pod dwóch dniach. Ogólnie wy***ka

Ekspert -

mich4s
 Wysłana - 4 styczeń 2010 18:19      [zgłoszenie naruszenia]

Niestety lizanie dvpy, pokazywanie że Ci zależy, narzucanie się nie są dobrymi metodami na powrót i żeby Ci to do głowy nie przyszło

Zmieniony przez - mich4s w dniu 2010-01-04 18:19:45

Ekspert -

mitek168
 Wysłana - 4 styczeń 2010 18:43      [zgłoszenie naruszenia]

wzbudzic musisz w niej zazdrosc.tzn ciut poolewaj,powiedz ze masz nowa kolezanke ktora leci na ciebie;]

Znawca -

wigorrban
 Wysłana - 4 styczeń 2010 19:10      [zgłoszenie naruszenia]

wyruchaj jej matke
PS:to działa!

jackstraw
 Wysłana - 4 styczeń 2010 19:13      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem jaki jest najlepszy sposób na to, żeby panna wróciła, ale intryguje mnie zbieżność zerwania z "niestanięciem na wysokości zadania"...
może laska pomyślała, że zupełnie na Ciebie nie działa?

problemem nie jest sam problem, ale Twoje podejście do niego...

Demtweaker
 Wysłana - 4 styczeń 2010 19:25      [zgłoszenie naruszenia]

To nie ma nic wspólnego zapewniam,już sporo przed sylwestrem było chvjowo

FU
 Wysłana - 4 styczeń 2010 20:07      [zgłoszenie naruszenia]

no to zaluj ze nie porvchales w tym odcinku

Oh my God, it's a lion, get in the car !

Znawca -

gang-gang
 Wysłana - 4 styczeń 2010 20:16      [zgłoszenie naruszenia]

Ej olej nnoooo, nie ośmieszaj sie przed jakąś burą suką.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

After zerwanie-help me ;)

Strony: 1 2

Warto przeczytać: nie moge jej rozszyfrowac :/ | dzień kobiet...%-) | Ratujcie zakochałem się nie wiem co robić | | kłopoty, a związek | Jak ją odzyskac mimo, że teraz z kims sie spotyka??? | ale lipa | Olac? | jaka jest Wasza opinia...?;> | O siostrach i niecierpliwym penisie. Kto jest winny?! | Zjajżyjcie tu! Prosił bym o rady | Mała rozkminka | Pobicie dziewczyny :/ | konflikt:/ | było dobrze ale przez nia sie z***a... | jaja czy co?? | fajerwerki | matka syn | praca w cinema city | adwords | nago przed dzieckiem | kąpiel nago z dzieckiem | PZREOBIC ZMYWARKE NA WYPAZARKE | imprezowicze | wśród waszych znajomych | ręka wiersze erotyczne | impreza | dżuma | laptop dla graczy | wROCŁAWn seks | sex z uczniem | gruby penis | penetracja | chrzanów | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.