FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 839 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Agencje prowadzace sprawy cywilno-prawne. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Agencje prowadzace sprawy cywilno-prawne."   

kkpp
 Wysłana - 16 kwiecień 2009 11:59        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam , mam pytanie o cos w stylu agencji prawniczych, ktore szukaja osob oszukanych w "jakis tam sposob" i prowadza ich sprawy w zamian za np 10 % z odszkodowania klienta. Macie moze namiary lub strony takich firm?;)

mlkv
 Wysłana - 16 kwiecień 2009 12:57      [zgłoszenie naruszenia]

Odpuść sobie wszelkiego rodzaju agencje i wyszukaj adwokata/radcę prawnego, obrotnego, najlepiej młodego kilka lat po aplikacji. Pójdź, pogadaj, spytaj czy weźmie sprawę na takich zasadach.

Acha, przypominam o koszcie wpisów sądowych.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

piotr3
 Wysłana - 16 kwiecień 2009 14:08      [zgłoszenie naruszenia]

poszukaj w szpitalach :) mówie poważnie pare razy widziałem takie ogłoszenia

Znawca -

kkpp
 Wysłana - 16 kwiecień 2009 16:32      [zgłoszenie naruszenia]

No własnie czesto młodzi adwokaci zaraz po studiach ida do takich agencji. Mam szanse na odszkodowanie i moge wyciagnac pare tysiecy ,tylko ze nie mam za bardzo pieniedzy na adwokata.A po szpitalach za bardzo nie chodze ;P

alterus
 Wysłana - 16 kwiecień 2009 19:15      [zgłoszenie naruszenia]

CO ? jak młodzi adwokaci zaraz po studiach mogą iśc do takich agencji Adwokatem po studiach jesteś tylko w Hiszpani, w Polsce jest aplikacja a po niej adwokat pracuje tylko w kancelarii. Co do reszty jak Mlkv, częśc tych cudotwórców to naciągacze, którzy skasują Cię...Nie zapominaj że druga strona ma fachowego pełnomocnika z którym taki gostek raczej dużych szans nie ma...

Spierdalacz;)
[http://www.youtube.com/watch?v=oVKdDOnMyOE]

kkpp
 Wysłana - 16 kwiecień 2009 22:41       [zgłoszenie naruszenia]

Dzieki za pomoc;)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Agencje prowadzace sprawy cywilno-prawne.

Warto przeczytać: STATYSTYKA | Dziedziczenie gruntów rolnych | Nabycie praw do spadku; step by step request | kanar placic czy nie | Jak napisać ??????? | oszuści czy dobroczyńcy MLM | Świadectwo? | Podanie o prace i zyciorys | ile mozna dostac za psoiadanie nielegalnego oprogramowania ?? :) | Co potrzeba by otworzyć własny klub!! | Praca - mity i fakty | KURS $ | Ciekawy Biznes;) | Oszukany na allegro | Czegoś tu nie rozumiem... | co mi grozi ?? pomocy | komisja wojskowa | kod ograniczeń nokia 6303ci | 18559735 | ots tibia | nightflight | kocham dziewczyne kolegi | monikaa11- | monikaa11 | psychologia | chillout | puchar dona | glutex | szybkie czytanie | Wso cz 1 | ops | japonia | abriged | pezet | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.