FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 32542 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Ahh ten świat :/ 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ahh ten świat :/"   

XTT
 Wysłana - 24 luty 2006 18:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Siema. Tak piszę, zebrało mi się na przemyślenia. Mam 22 lata a tak naprawdę nie miałem nigdy dziewczyny. Nigdy się nie całowałem z dziewczyną nie mówiąc już o... Zastanowiłem się w czym tkwił mój problem... Może to nieskromnie zabrzmi ale brzydki nie jestem. Dbam o siebie(oczywiście nie używam żadnych odżywek do paznokci i innych wynalazków pedalskich ).
Nie wiem, jakoś nie potrafiłem nigdy praktycznie zainteresować żadnej dziewczyny swoją osobą :-/. Ja już naprawdę nei wiem na co one patrzą... Inteligencja?? Powiedziałbym że stoi na bardzo przyzwoitym poziomie. Imprezy? Lubię się niekiedy zabawić ale bez przesady.
Czy już naprawde nie istnieją na tym świecie kobiety, które patrzą na wygląd i inteligencję? To pytam się do cholery na co one patrzą.
Co dziwne nie mogę też powiedzieć o jakiejść nieśmiałości, umiem z każdym nawiązać kontakt.
Ehh. Sory że tak tu zanudzam... Może problem tkwi w tym, że nie jestem ani romantykiem(nigdy bym się nie poniżył by pisać wiersze kobiecie) ani też chamem... Może to dlatego że nie jestem ani czarny ani biały tylko szary.
Wogóle to zauważam że lepiej mają ci, którzy potrafią się zabawiać na każdej imprezie/dyskotece z inną panną. Tacy jak ja- stali w uczuciach i wierni nie mają szans...
Przykre i smutne ale prawdziwe...

zaborek
 Wysłana - 24 luty 2006 18:09      [zgłoszenie naruszenia]

musisz byc ladny z ryja

albo

miec $$$$$$$$$$$$$

tyle

"Wśród ludzi jest więcej kopii niż oryginałów" - Pablo Picasso
"Dobry Bóg nie gra w kości" - Albert Einstein

Xaero85
 Wysłana - 24 luty 2006 18:24      [zgłoszenie naruszenia]

Brakuje Ci pewnie "tego czegoś" albo masz za wysokie poczucie własnej wartości i liczysz na to, że to one będą na Ciebie leciały. Żeby tak było to musiałbyś mieć to co napisał kolega przedemną, a nawet i to i to!

Znawca -

MLO
 Wysłana - 24 luty 2006 18:36      [zgłoszenie naruszenia]

Myśle, że temat został wyczerpany, a jeśli chodzi o tą szarośc masz racje.

Zmieniony przez - MLO w dniu 2006-02-24 18:37:15

Hermin
 Wysłana - 24 luty 2006 19:06      [zgłoszenie naruszenia]

moze jestes za mało stanowczy ! podbij do laski,powiedz jej o co chodzi... do odwaznych swiat nalezy !

i nie myśl sobie ze laski same będą sie za Tobą uganiać no chyba ze jesteś za***iście przystojny,masz w***** hajsu i jeździsz jakąś fajna furą... wątpie

pozdrawiam i zycze udanych łowów

"Szukam sposobu by kiedys poleciec jak Ikar, na skrzydlach tej wolnosci i jesli mam jak on spasc, to spadne jak on,
ale szczesliwy bo zylem naprawde"

PL4Y3R
 Wysłana - 24 luty 2006 19:31     
 Usunięta przez shnosnas za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

shnosnas
 Wysłana - 24 luty 2006 19:56      [zgłoszenie naruszenia]

zapodaj swoje foto. Mówie poważnie.

[http://www.youtube.com/user/shnosnas]

Messim
 Wysłana - 24 luty 2006 20:02      [zgłoszenie naruszenia]

XTT albo udezasz do za***istych lasek ktorych szarzy faceci nie obchodza a spojrza na ta obok ktora ma ładne oczy

mozesz masz za wysokie poczucie wlasnej wartosci i myslisz ze laska do ciebie podbije
albo nie umniesz mowic o swoich uczuciach jak juz ktos powiedzial wal prosto z mostu

Ogólnie to jest zajebiście

Duralas
 Wysłana - 24 luty 2006 20:05      [zgłoszenie naruszenia]

musisz byc ladny z ryja

albo

miec $$$$$$$$$$$$$

tyle

Zabor a jak ma sie to i to

Znawca -

PL4Y3R
 Wysłana - 24 luty 2006 20:06      [zgłoszenie naruszenia]

A co ja mam powiedziec mam brata pedala zostaja uniego chlopcy na noc i boje sie ze pewnej nocy moja dupa straci dziewictwo

;)

Duralas
 Wysłana - 24 luty 2006 20:14      [zgłoszenie naruszenia]

pokaz bratu co madrego napisales..

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 45 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Ahh ten świat :/

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45