FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4776 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Akademik Koszalin 
[powiadom znajomego]    
Autor "Akademik Koszalin"   

Kryzbi89
 Wysłana - 12 sierpień 2008 12:28       

Przeniesiona przez Pan Śmierć z działu 'HYDEPARK'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Nie wiedziałem, czy dać w Naszych Szkołach czy tutaj,ale pytania moje pytania dotyczą raczej kwesti "rozrywkowych" dlatego umieszczam tutaj.

Chciałbym sie dowiedzieć jaka atmosfera jest w tym akademiku i jakie warunki do egzystencji? bo z tego co się orientuje są 4 budynki: Hades, Olimp itp. Moze by mi ktoś poradził który z nich wybrać. Jeśli ktoś mieszkał w którymś z nich, lub ma jakiegoś znajomego. Za wszelkie opinie będę niezmiernie wdzięczny.

Zamierzam studiować zaocznie, dojezdzać co drugi tydzien do Koszalina (jestem z Gdyni), wiadomo ja będe musiał wkuwać. Jak wyglądają akademiki w weekend b o wogle się nie orientuje, czy będę miał warunki do nauki? Czy nie lepszym wyjsciem w przypadku studiów zaocznych byłaby stancja?

%-)

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 12 sierpień 2008 12:35      [zgłoszenie naruszenia]

Z tymi nazwami to się nie spotkałem-są od DS1 do DS4. Warunki w porządku-teraz jest robiony remont, więc będzie jeszcze lepiej. Jest internet w każdym pokoju, blisko na jeden oddział Politechniki. Jedyny minus dla niektórych to to, że właściwie przy samych akademikach jest klub studencki i muzyka na******la co drugą noc w tygodniu Ale w weekend powinien być spokój. Jest wtedy mało osób tak poza tym<w weekend>, bo dużo z dziennych wraca do domów wtedy, więc wydaje mi się, że dasz radę się w spokoju pouczyć.

To są moje odczucia na podstawie parunastu wizyt tam-nigdy tam nie mieszkałem

A co do stancji to z tym jest różnie-trzeba szukać.

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

Kryzbi89
 Wysłana - 12 sierpień 2008 13:41      [zgłoszenie naruszenia]

Jednak z drugiej strony to licze na jakieś weekendowe imprezki w akademiku

Mam pytanie a jak jest z pokojami, jeśli miałbym b yć w pokoju załóżmy 3 osobowym to sam musze sobie skrecić lokatorów czy mnie tam do kogoś dowalą?

Z tego co wyczytałem na stronie internetowej akademiku. To DS1 to budynek o najwyższym standardzie, a te dalej to już coraz gorsze. Może to ktoś zweryfikować.

Śmierć sog już oczywiscie nie wchodzi.

%-)

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 12 sierpień 2008 14:14      [zgłoszenie naruszenia]

Mam pytanie a jak jest z pokojami, jeśli miałbym b yć w pokoju załóżmy 3 osobowym to sam musze sobie skrecić lokatorów czy mnie tam do kogoś dowalą?

Sami Ci przydzielą współlokatorów-chyba, że sobie załatwisz z dwójką kolegów żebyście byli w jedynym-jeśli chodzi o osoby na zaocznych przyjeżdżające raz na 2 tygodnie to nie ma z tym problemów większych.

Z tego co wyczytałem na stronie internetowej akademiku. To DS1 to budynek o najwyższym standardzie, a te dalej to już coraz gorsze. Może to ktoś zweryfikować.

Byłem w całej 4 i w sumie kolosalnej różnicy nie ma-jedynie co to korytarze- 1-3 w środku wyglądają fajnie, a 4 jak bunkier czy piwnica-ciemno na korytarzach, bo mało okien itd. 1 w sumie rzeczywiście najlepsza, bo tam jest siedziba władz akademików, więc najwięcej kasy w niego poszło

Ale teraz remontują wszystkie cztery więc będzie już tylko lepiej

Veni, Vidi, Banni!%-)

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 12 sierpień 2008 16:01      [zgłoszenie naruszenia]

amierzam studiować zaocznie, dojezdzać co drugi tydzien do Koszalina (jestem z Gdyni), wiadomo ja będe musiał wkuwać Jakie wkuwać? Wkuwa to się, ale sesji(wtedy nie ma już zajęć, więc możesz to robic w domu z dala od akademika).

W akademiku-zazwyczaj na weekendy jest pusto, ludzie jadą po różne zapasy. Czasem jak się dogada z resztą znajomych, np z piętra, że zostaje się na weekend jest szaleństwo przez 3 dni od rana do wieczora. Soboty są chyba dniem, który wycisza akademiki- ludzie głównie na miasto gdzieś wybywają, bo wtedy większość klubów/dyskotek działa.

Co to tych akademików mieszkałam w Hadesie bedę mieszkać w Olimpie, ale na UŁ

Zmieniony przez - kle0_ w dniu 2008-08-12 16:03:04

Kryzbi89
 Wysłana - 12 sierpień 2008 17:28      [zgłoszenie naruszenia]

Kleo jak wspominasz czasy kiedy mieszkałaś w tym Hadesie?? Jak mi radzisz lepiej wziasc pokoj jednoosobowy czy z lokatorami?? Z tego co rozumiem to za rok akademicki mieszkania płaci sie tylko 340 zł w przypadku pokoju 1 osobowego ?

%-)

INSOMNIA
 Wysłana - 12 sierpień 2008 18:33      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mieszkałam w Hadesie UŁ . Jeśli chcesz nocować tylko w weekendy raczej polecam brać jedynke. Nigdy nie wiesz na kogo trafisz a po co masz sie stresować i myśleć czy cie nie skroi jak ty, np będziesz na uczelni, albo czy ci w twojej pościeli jakiejś panny nie puknie(np,moja dawna wspołlokatorka urzędowała ze swoim obsrańcem). Chyba, ze masz dograne osoby PEWNE to bierzcie sobie cały pokój, bo tak jak zauważyłam weekendowcy nie byli zadowoleni z pomieszkiwania ze sobą.

Kryzbi89
 Wysłana - 12 sierpień 2008 23:09      [zgłoszenie naruszenia]

Smierć a jak tam z dziewczynkami z akademika, fajne ?? Ogolnie w politechnikach to słabo, tak jest przynajmniej u nas w Gdańsku.

Jeszcze jedno pytanie gdzie się można w Koszalinie dobrze zabawić, nie pytam o Mielno bo znam je jak własną kieszeń.

Sorry za taki m ały OT.

%-)

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 12 sierpień 2008 23:32      [zgłoszenie naruszenia]

Fajne, bo politechnika ma też pod sobą kilka instytów z humanistycznymi przedmiotami takimi jak filologie, europeistyka, wzornictwo itd, a tam są głównie dziewczyny Tak samo jak na ZiMie, z tym, że tam są te głupsze

Co do miejsc to:

-"Kreślarnia"<różna muzyka-dni tematyczne>

-"Bajka"<j/w z tym, że raczej popularna muzyka>

-"Plastelina"<d&b, breakbeat, electro czyli takie bardziej zamknięte grono>

-"Graal"<to jest pub, ale są koncerty-głównie rock i pochodne>

-galeria "Emka"<kręgielnia, parkiet, muzyka podobna do tej z "Bajki">

-Hotel "Gromada" czy "Arka"-zmienia nazwę co chwilę więc już nie wiem Też podobnie jak Emka, Bajka czy Kreślarnia, ale drożej, więcej starszych ludzi-tzn. już nie tylko studenci i gimnazjaliści>

Poza tym sporo klubów, ale nie będę wymieniał wszystkiego-dałem te największe.

Veni, Vidi, Banni!%-)

Ekspert -

Kryzbi89
 Wysłana - 15 sierpień 2008 11:08      [zgłoszenie naruszenia]

A wiecie jak jest z miejscami w akademiku ? Bo nie moge sie tam dodzwonić :/

Niby podania można składać do 20 sierpnia,a wszystkie pozniejsze rozpatrują w pazdzierniku.

Jeśli się zepne to do 20 zdąrze,ale pytanie czy musze. Jeśliby ktoś powiedział jak sprawa z miejscami na ogół wygląda to będę wdzięczny.

Śmierć odwiedzałeś te akademiki, w którym był najlepszy klimacik ??

%-)

Kryzbi89
 Wysłana - 16 sierpień 2008 11:41      [zgłoszenie naruszenia]

Potrzebuje Waszej pomocy

[http://www.ds.tu.koszalin.pl/uploads/download/podanie.pdf]

Z tej stronki wydrukowalem podanie o przyjecie do akademika. Nie ma tu ani mowy o pokoju jaki bym chcial, ani w ktorym z czterech budynków chciałbym zamieszkać. Na podaniu mam też rubryke "Nr albumu" Co to kurva jest ?

%-)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Akademik Koszalin

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: UG, filologia ang | kobieta w wojsku | psychologia | Kierunek studiów | WYŻSZA SZKOŁA OFICERSKA WOJSK LĄDOWYCH WE WROCŁAWIU | Lekcje religii - technikum | Jeśli nie zalicze sesji?? | UW - Dziennikarstwo | AGH | Ograniczenie co do studiowania | AE Poznań - rekrutacja, wyniki | Technik Farmacji | Inzynieria chemiczna | Praca licencjacka | co robic? | Kulturoznastwo? | turcy | opowiesci | ponaglenie do pracodawcy | akumulator | animal opowiadanie | black keys | m jak miłość 1096 | świadkowie jehowy | jak zmyć plamy po nadmanganianie potasu | meska dziwka jak nia zostac | rajstop | dam rady | daje rady | cien | buty do stania | bertone | dyspozycyjność w służbie | koszt budowy jednego rurociagu | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.