FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1442 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Akademiki UG 
[powiadom znajomego]    
Autor "Akademiki UG"   

kaciun
 Wysłana - 23 czerwiec 2009 14:40        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Tak sie zastanawiam bo pelno osob w gdansku sie nei pododstawalo do akademika na wakacje i moze jest tu ktos?

bo mam problem nigdy wczesniej nie mieszkalem w akademcu tylko chate wynajmowalem a teraz chcialem sobie poleciec po kosztach i na wakacje wiebac sie do akademika no ale w pierwszym terminie moje podanie (wypelniony wzor podania) zostalo odrzucone teraz termin odwolan ale musze sklecic wszystko sam. Ktos pisal kiedys takie odwolanie mam tam "plakac i rozczulac sie nad swoim tragicznym polozeniem" czy jak?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Akademiki UG

Warto przeczytać: Przeliczanie punktów. | Wymagania poznańskich uczelni | fizykoterapia - co zdawac na maturze | POLITECHNIKA | Jest Problem | Pokój na Ursynowie | Programista bez studiow? | AWF!!! | Hotelarstwo poomoc | OPOLE -> kto studiuje?? | Po raz pierwszy na wszystkich kierunkach: najpierw studia licencjackie | AON jaka praca ?? | ZOBACZ KONIECZNIE !!! | Fizjoterapia - Niemcy | Godziny rektorskie, politechnika gdańska | z niestacjonarnych na stacjonarne? | pdfxmlsig jakim sposobem to otworzyc | sex bez zobowiązań | hermes voyage | Jak wybieramy | picasso | dodawanie zdjęć | jak dodać zdjęcie | szef magnat | zwyczaje bogatych | dwa fronty | trzyma penisa | ali | jak sprawic | damski punkt g | kobieta z dzieckiem | jabłońska | cebulak | wyruchana | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.