FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1426 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Akademiki UG 
[powiadom znajomego]    
Autor "Akademiki UG"   

kaciun
 Wysłana - 23 czerwiec 2009 14:40        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Tak sie zastanawiam bo pelno osob w gdansku sie nei pododstawalo do akademika na wakacje i moze jest tu ktos?

bo mam problem nigdy wczesniej nie mieszkalem w akademcu tylko chate wynajmowalem a teraz chcialem sobie poleciec po kosztach i na wakacje wiebac sie do akademika no ale w pierwszym terminie moje podanie (wypelniony wzor podania) zostalo odrzucone teraz termin odwolan ale musze sklecic wszystko sam. Ktos pisal kiedys takie odwolanie mam tam "plakac i rozczulac sie nad swoim tragicznym polozeniem" czy jak?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Akademiki UG

Warto przeczytać: Liceum.. | Trudny wybór (ekonomia vs pedagogika) | Za ile min, przeżyć na studiach ? | Studia pierw w Polsce, a potem na Oxfordzie | Perspektywy po studiach matematycznych? | Prawo,Administracja, Zarządzanie,Historia UG | Co zdawac | GWSH czy Ziętek którą uczelnie w Katowicach wybrać? | Politechnika opolska | Wychowanie fizyczne | Egzamin Zawodowy | FILOLOGIA ANG Z WIEDZĄ O KULTURZE | ASP Krk co zdawać na maturze ?? | świadectwo | goracy temat! politologia specjalizacja | Udział w lekcjach podczas gdy klasa jest na wycieczce. | fifa | kebab | zniszczeni | opowiadanie erotycznie | cirno perfect math class | peugeot 406 coupe | lewic | lewica | gra analna | dysk przenośny | legnica kszysztow oleszczyk | new balance | aktorki | ford mustang | jebewdenko | gdynia | CHŁOPAK ROBI LODA | presecutr | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.