FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 754 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Akcesoria dla dzieci 
[powiadom znajomego]    
Autor "Akcesoria dla dzieci"   

evelunka
 Wysłana - 11 wrzesień 2007 12:28        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Okrycia kąpielowe,kocyki ,m.in. firmy takie jak : BabyOno,Matex. Świetne materiały,korzystne ceny.Towar nieużywany. Możliwość zakupu poprzez aukcję allegro :
[http://www.allegro.pl/item243363480_nowosc_bawelniano_polarowy_kocyk_90_x_80.html]

"[...]rozmowy gwiazd na gałęziach pozwól mi słyszeć zielonych,
dużo motyli mi pokaż, serca motyli przybliż i przytul,
myśli spokojne ponad wodami pochyl miłością."K.I.Gałczyński

TOnick
 Wysłana - 12 wrzesień 2007 00:37      [zgłoszenie naruszenia]

sama kupujesz na swoich aukcjach?
czy nick evelunka tu i wsród osoby kupującej na allegro to przypadek ?

to jest miejsce na Twoją reklamę

evelunka
 Wysłana - 12 wrzesień 2007 12:12      [zgłoszenie naruszenia]

To,że kupuję na tych aukcjach nie oznacza,że jestem automatycznie sprzedawcą.Polecam po prostu ten towar,bo aukcje wystawiane są przez znaną mi osobę,są godne polecenia i naprawdę świetne.Zwłaszcza ,że to dopiero rozwijająca się firma. Nie rozumiem skąd od razu taka zaciętość i reakcja negatywna z twojej strony.

"[...]rozmowy gwiazd na gałęziach pozwól mi słyszeć zielonych,
dużo motyli mi pokaż, serca motyli przybliż i przytul,
myśli spokojne ponad wodami pochyl miłością."K.I.Gałczyński

TOnick
 Wysłana - 12 wrzesień 2007 12:56      [zgłoszenie naruszenia]

W moim poscie nie bylo ani odrobiny zacietosci , po prostu zwykla ciekawosc thx za wyjasnienia i juz sie tak nie denerwuj

to jest miejsce na Twoją reklamę

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 12 wrzesień 2007 13:01       [zgłoszenie naruszenia]

Bo jak Allegro przyuwazy,że wzajmnie sobie nabijacie komentarze to zablokuje wszytskie konta

stateczna żona swojego męża%-)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Akcesoria dla dzieci

Warto przeczytać: WIELKIEEEEEEEEEEE GLOSNIKI !!! RARYTAS... | NOWY SONY ERICSSON K800i | NOWA NOKIA NIEUZYWANA 6280 ORANGE | SPRZEDAM RÓŻNE FAJNE GADŻETY-TANIO | Opel Omega B 95` | Nokia 6060 z kablem USB | Ubrania sprzedam | Eten P300 PALMTOP / PALMPHONE / TELEFON / PocketPC | Nagrywarka Nec DVD-RV do kompa | sony ericsson t316 | Nike Tennis Classic | monety kolkecjonerskie sprzedam | Olej - Castrol R2 Racingbike | kupie rzutnik Ania oraz bajki na niego | Sprzedam Motke V3 | Kopia obrazu S. Dali | batmani jego trajka | satysfakcja | miałam 9 lat lizałam psu | miałam 9 lat ruchałam sie z psu | 887 | obywatelstwo niemieckie | 887118143 Legnica zakupy usa | 20 kwietnia 2013 | numer | inzynier budownictwa | 18 lis 2012 | 887 118 143 | ostatnio wyszukiwane | nike air | 887118143 Legnica zakupy usa | grrreta | ciaza wszedl na chwile | metda 5s | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.