FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1364 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Akcja "Grzyb" 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Akcja "Grzyb""   

Chaos Ad
 Wysłana - 30 październik 2007 00:05       

Przeniesiona przez rafee z działu 'SEKS'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Kuzwa, sorki ze pisze to w tym temacie, ale z tego co zauwazylem duzo osob tu przebywa a mi potrzeba szybka odpowiedz...
Tak wiec mam male / krepujace pytanie: Czy w okolicach odbytu a dokladniej wkolo "Dziurki" moze wystapic grzybica?! Pytam bo kur*wa cos mnie strasznie swedzi w tych okolicach, zauwazylem ze schodzi mi skora. (tak, wiem dla niektorych malo inteligentnych osob okaze sie to smiesze). Dbam o siebie tak wiec nie chodze brudny, myje sie codziennie. Ludzie co to moze byc i jak sie z tym "gownem" uporac :/

iLight

prezes85
 Wysłana - 30 październik 2007 00:07      [zgłoszenie naruszenia]

jak sie wykapiesz i umyjesz to meisce to nadal swedzi?

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Chaos Ad
 Wysłana - 30 październik 2007 00:09      [zgłoszenie naruszenia]

zazwyczaj ta

iLight

prezes85
 Wysłana - 30 październik 2007 00:13      [zgłoszenie naruszenia]

posmaruj moze jakim s kremem albo mascia przeciw swedzeniu czy cos a jak nie przejdzie to idz do dermatologa.

ewnetualnie zapytaj mamy co moze pomoc

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

P4tr1ck
 Wysłana - 30 październik 2007 00:16      [zgłoszenie naruszenia]

Może za mocno podtarłeś...

Nie umiesz szczęścia zauważyć?
Może za wysoko patrzysz.

Ekspert -

K rzysek
 Wysłana - 30 październik 2007 00:16      [zgłoszenie naruszenia]

hemoroidy... ile Ty masz lat?

Objawy choroby.
Do typowych objawów zaawansowanej choroby zaliczyć można świąd i pieczenie w okolicy odbytu, obrzęk, stałe wilgotnienie odbytu i ból. Krwawienie - na początku choroby zwykle bezbolesne, ma miejsce w czasie wypróżniania lub częściej po wypróżnieniu. Plamy śluzu lub krwi na papierze toaletowym czy też bieliźnie świadczą o chorobie hemoroidalnej. Krew ma żywoczerwoną barwę.

Może dojść do zakrzepowego zapalenia wypadniętego żylaka. Wypadnięte i uwięźnięte w zwieraczu odbytu żylaki przybierają kształt kulistych, sinych i bolesnych guzków. Ból występuje wówczas przy ucisku, chodzeniu i siadaniu.

[zdrowie.flink.pl/hemoroidy.php]

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 30 październik 2007 00:53      [zgłoszenie naruszenia]

P4tr1ck a zeby ci sie lala krew i sluz z dupy 30 lat zartownisiu

proponuje posmarowac kremem na poczatek jakims zwyklym np. Nivea

i proponuje przeniesc temat do dzialu zdrowie no bo chyba to swedzenie nie wiaze sie z twoim zyciem seksualnym ?

Zmieniony przez - gokacy w dniu 2007-10-30 00:54:14

Piłsudczyk.

wortal
 Wysłana - 30 październik 2007 01:11      [zgłoszenie naruszenia]

No paździeknik jest, a więc grzybobranie w pełni :)

Wyciąg z regulaminu :
Ptk. 4 - "wortal" ma zawsze rację :-D
Nie klikaj [wortal.prv.pl]

P4tr1ck
 Wysłana - 30 październik 2007 01:15      [zgłoszenie naruszenia]

"P4tr1ck a zeby ci sie lala krew i sluz z dupy 30 lat zartownisiu "

To nie był żart, jak byłem mały i za mocno podtarłem to mama kazała mi kremem posmarować żeby nie szczypało

Nie umiesz szczęścia zauważyć?
Może za wysoko patrzysz.

Ekspert -

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 30 październik 2007 01:27      [zgłoszenie naruszenia]

spox cofam klatwe i rzucam na wortala

Zmieniony przez - gokacy w dniu 2007-10-30 01:27:54

Piłsudczyk.

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 30 październik 2007 08:22      [zgłoszenie naruszenia]

Swędzenie tych miejsc to może być zarówno jakiś grzybek spróbuj maści clotrimazolum ale również np jakieś pasożyty np owsiki.
Zastosuj maść, jeżeli świąd nie ustapi to do lekarza pierwszego kontaktu. Jakkolwiek okropnie to brzmi staraj sie nie drapać bo może dojść do wtórnego zakażenia bakteryjnego.

stateczna żona swojego męża%-)

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Akcja "Grzyb"

Strony: 1 2

Warto przeczytać: biały nalot na jezyku i utrata smaku,pomocy! | Ginekolog | Wzrok | guzik na sucie :-) | Przemarzniete stopy | energy drinki | Testy CRP - kontra zbędna kuracja antybiotykowa | Ból nóg | Gorące ręce :[ | Problem ze szczęką | Zatykanie się uszu | Kucie w uchu, rosnąca temperatura | TV i Komputer- bóle głowy, oczu... | odcisk z korzeniem | Plamy na skórze | Bol barku | martusia_23 | holograficzny wszechświat | czekając na sobotę | Twój ideał sylwetki | rimming siostra | zaba93 | za krotkie wiedzidelko | za krotkie wiezidelko | alfa romeo 156 | WSOSP | wosp | mango fusion | raid | Stażyści | od czego jest skrzywiony penis | crack do dsj3 | opa opa | novoslim | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.