FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3981 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Akt urodzenia 
[powiadom znajomego]    
Autor "Akt urodzenia"   

Baybus
 Wysłana - 2 styczeń 2010 16:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Gdzię sie odbiera i ile kosztuje ?

PanMarcin
 Wysłana - 2 styczeń 2010 16:18      [zgłoszenie naruszenia]

aktu urodzenia raczej nikt ci nie wyda co najwyżej odpis skrócony albo odpis zupełny, skrócony kosztuje 22 zł a zupełny 33 zł, chociaż są szczególne zwolnienia z tej opłaty
odbiera się we właściwym miejscowo urzędzie stanu cywilnego, tam gdzie nastąpiły narodziny

Specjalista -

misio13
 Wysłana - 2 styczeń 2010 16:19      [zgłoszenie naruszenia]

Zmieniony przez - misio13 w dniu 2010-01-02 16:19:45

Pozory mylą

Baybus
 Wysłana - 2 styczeń 2010 16:35      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki, Sog. Za wszystko biorą pieniądze, ***aki.

PanMarcin
 Wysłana - 2 styczeń 2010 16:43      [zgłoszenie naruszenia]

a w jakim celu potrzebujesz?

Specjalista -

cooltras
 Wysłana - 3 styczeń 2010 21:46      [zgłoszenie naruszenia]

podpinam się do pytań.Ja będę potrzebował do ślubu.A ma to jakieś znaczenie do czego jest potrzebny??

Każdego dnia, rośnie nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę!!:)

Znawca -

PanMarcin
 Wysłana - 5 styczeń 2010 22:06      [zgłoszenie naruszenia]

Ma w zwolnieniu z opłaty, bo zwolnione z opłaty skarbowej są:
1) odpis wydawany z akt stanu cywilnego, dotyczący obywateli polskich przebywających za granicą, przeznaczony wyłącznie na potrzeby polskich przedstawicielstw dyplomatycznych lub urzędów konsularnych
2) odpisy skrócone:
a) wydawane w sprawach dokumentów stwierdzających tożsamość
b) wydawane bezpośrednio po sporządzeniu aktu stanu cywilnego - w liczbie 3 egzemplarzy;
zwolnienie to przysługuje również cudzoziemcom, którym udzielono zezwolenia na osiedlenie się lub nadano status uchodźcy w Rzeczypospolitej Polskiej, oraz obywatelom tych państw obcych, z którymi Rzeczpospolita Polska zawarła odpowiednie porozumienia

Specjalista -

PanMarcin
 Wysłana - 5 styczeń 2010 22:08      [zgłoszenie naruszenia]

tak w ogóle to z tego co pamiętam to z tytułu sporządzenia aktu małżeństwa USC skasuje cię na 84 zł, także dobrze się zastanów czy opłaca ci się żenić

Zmieniony przez - PanMarcin w dniu 2010-01-05 22:09:22

Specjalista -

cooltras
 Wysłana - 6 styczeń 2010 22:10      [zgłoszenie naruszenia]

soczek z innego konta,bo tu już nie wchodzi

Każdego dnia, rośnie nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę!!:)

Znawca -

Mikhaił
 Wysłana - 6 styczeń 2010 22:30      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem czy czasem pierwszy odpis nie jest darmowy,

PanMarcin
 Wysłana - 6 styczeń 2010 23:00       [zgłoszenie naruszenia]

nawet trzy, ale o tym pisałem wyżej

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Akt urodzenia

Warto przeczytać: Jak ja kocham ten kraj | GŁOSOWANIE TO NIE WYBÓR MNIEJSZEGO ZŁA | Zakupy za granicą | Zastrzeżenie nazwy (przyszłej) firmy | wojsko | Bukmacherka-kto sie utrzymuje z tego?? | ZUS - założyć firme i nie płacić składek. | Zakup lekow odpisy .. | Tymczasowy Dowód Osobisty | konto za granica | pytanie o wykroczenie | Import elektroniki | legalnosc bukmacherski-gdzie sie dowiedziec? | Program Komputerowy - Jaka umowa ? Podatek ? | Chrońmy Europę przed... Google! | Autobus nie przyjechal | anna korcz | mma panowie | wielka brytania | Farmacja | bia ko | prezent dla dziewczyny | punkt g film | SEBALYSY | SEXLYSY | starsza dziewczyna | starsza kobieta | RÓŻNICA WIEKU | amfetamina depresja | Nadia | playboy 2013 | rowerek | uk?ad zamkni?ty | czy ona jest w ci?zy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.