FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9706 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Akty- zdjecia 
[powiadom znajomego]    
Autor "Akty- zdjecia"   

R.o.D.e.O
 Wysłana - 27 marzec 2008 18:01        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Ostatnio mój znajomy dostał od dziewczyny fotografie duży format przedstawiający akt swojej dziewczyny, zrobiony przez profesjonalnego fotografa.

Ostatnio moja dziewczyna tez chciała mi taki prezent sprawić ale przedtem pomyślała i zapytała sie co ja o tym myślę: odpowiedziałem ze nie bardzo mi pasują takie prezenty.

I chciałem poznać wasza opinie na ten temat: co sadzicie o takich prezentach? O aktach robionych przez profesjonalnych fotografów waszym dziewczynom?

Przyznam sie ze kiedyś miałem dziewczynę która miała cała sesje i jakoś mnie to nie ruszało, ale zdjęcia były robione przed nasza znajomością. Teraz świadomość ze moja dziewczyna rozbiera sie przed jakimś innym facetem niż ja i lekarz jakoś mi nie pasuje.

bested
 Wysłana - 27 marzec 2008 18:09      [zgłoszenie naruszenia]

niewybaczalne... bezwstydnica!
z mojej strony brak aprobaty..

ja się nie ścigam więc nikt mnie nie dogoni!

Mati_20
 Wysłana - 27 marzec 2008 18:10      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli tak bardzo jej zalezy na takim prezencie dla ciebie to niech sie rozbierze przed toba i poprosi o kilka fotek! A co do Twojego pytania..........wg mnie to zalezy od partnerow! Ja chyba miałbym cos przeciwko...ale w sumie jeszcze sie z czyms takim nie spotkalem!

TDK2
 Wysłana - 27 marzec 2008 18:10      [zgłoszenie naruszenia]

gdyby fotografem byla kobieta czemu nie

a jak Ty zapewne dajesz zdjecia bez koszulki na fotka.pl, to co?

wesu_666
 Wysłana - 27 marzec 2008 18:12      [zgłoszenie naruszenia]

Zrobcie sobie razem sesje
Jesli to profesjonalny fotograf to bym sie zgodzil

Zmieniony przez - wesu_666 w dniu 2008-03-27 18:14:56

Inteligentny wrażliwy człowiek o duszy klowna która przejmuje kontrolę wNajważniejszychChwilach

R.o.D.e.O
 Wysłana - 27 marzec 2008 18:15      [zgłoszenie naruszenia]

Niby maja być profesjonalne;) żebym mógł taki obrazek sobie na ścianę powiesić:P
Ja sie nie zgodziłem wole sam robić:D

Zmieniony przez - R.o.D.e.O w dniu 2008-03-27 18:15:43

Mati_20
 Wysłana - 27 marzec 2008 18:20      [zgłoszenie naruszenia]

heh też bym nie chcial żeby moja panna ''wisiala'' nago nad moim łóżkiem! Zdecydowanie taka sytuacja nie wchodzi w gre!

wesu_666
 Wysłana - 27 marzec 2008 18:23      [zgłoszenie naruszenia]

Jasne ze samemu lepiej jak masz dobry sprzet i umiejetnosci.
Wszystko zalezy od Ciebie. Ja nie widze nic zlego w tym jesli foto byloby tylko i wylacznie dla Ciebie.

Inteligentny wrażliwy człowiek o duszy klowna która przejmuje kontrolę wNajważniejszychChwilach

R.o.D.e.O
 Wysłana - 27 marzec 2008 18:27      [zgłoszenie naruszenia]

Wiesz ja tez nie widzę nic złego w robieniu sobie nawzajem takich zdjęć! Nie podoba mi sie pomyśl z mieszaniem w to os 3.

Akonia
 Wysłana - 27 marzec 2008 18:28      [zgłoszenie naruszenia]

ja też bym nie chciał, żeby laska u mnie wisiała w pokoju.

R.o.D.e.O
 Wysłana - 27 marzec 2008 18:34      [zgłoszenie naruszenia]

dobra ale nie o to chodzi gdzie by wisiało czy leżało czy stało;) Ale o taki rodzaj prezentu (robiony przez innego faceta)?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Akty- zdjecia

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8

Warto przeczytać: Nastoletni problem.... | :( duzu trabel trabel | jak poderwać?? | Straciłem milosc swojego zycia... | Gubię się już :/ | Zasmucona... | Dziewczyna z Brazylii | Już nic z tego nie rozumiem. | przydupas - przyjaciel? | pytanie (savoir vivre?) | Pierwszy pocałunek/ Lizanie ;/ Kurde pomozcie - | Problem trwający juz 1,5 roku.. | Pytanko i pomoc | kocham dwoch! | szybko bo jestem łajza i leń :))) | Milosc do tej, ktora kocha innego, a nie moze z nim byc, jak ja odkochac? | król życia | lex Superior | rosjanki | kosmitka | sex bezzobowiązań | szczepienia | prostytutką | zona | lokatorzy | owczarek | owczarek kaukaski | tylko reka | uzaleznienie od masturbacji | seba570 w telewizji | baryła | podpis | nim | tool | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.